| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Ремонт на Грамофон Siemens RW 777 Въпроси по електромагнитния лифт  (Прочетена 26263 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rolling_heads

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1897
  • Населено място: Пловдив
Аз винаги съм мислил, че това лепкаво вещество е епоксидна смола без втвърдител. Аз бих пробвал.

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Е да ама дали тая епоксидна смола няма да се спече с течение на годините и без наличие на втвъртител и да спои така яко механизма че да няма разглабяне после? Не знам де, никога не съм работил с епоксидна смола та не знам как й се отразява престоя.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен Runtav69

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 133
  • Населено място: Sofiq
Една не смесена отоврена от две години отказва да се втвърди без втвръдитела ако ме разбирате .  :)   :unknown: :unknown:
Ориго според мен времето няма да и се отрази   :)  :crazy:
Бат Сашо :)

Неактивен mitju

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 13
  • Населено място: София
По чуждите аудиофоруми съм срещал подобни проблеми. Въпросната течност е силиконова смазка с голям вискозитет.
Доколкото зная автомоделистите я използват за амортисьорите на количките и я има по нашите магазини за моделизъм.

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Епоксидната смола  мирише яко, даже и да не стегне не става.

Вече има достатъчно предложения от колеги за Смазката, като намеря време и се уцелим с някой ще взема и пробвам.
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
48 Отговора
25559 Прегледи
Последна публикация 26 Декември, 2012, 21:11:10
от lz2xl
2 Отговора
1531 Прегледи
Последна публикация 24 Януари, 2014, 09:13:48
от ever20102
3 Отговора
2360 Прегледи
Последна публикация 13 Декември, 2015, 16:12:57
от nikp
97 Отговора
21194 Прегледи
Последна публикация 09 Януари, 2016, 07:35:33
от ftest
4 Отговора
2172 Прегледи
Последна публикация 15 Септември, 2017, 21:24:29
от Eltehno

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |