| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: авто аларма CSD100  (Прочетена 658 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rolling_heads

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1897
  • Населено място: Пловдив
авто аларма CSD100
« -: 23 Ноември, 2022, 18:17:32 »
Зравейте,
Купих една аларма от битака.
Оказа се работеща, но я няма книжката.
Повечето команди ги разгадах, но някой останаха.
Освен това има и джъмпери.
Търся описание манул или нещо подобно
С червено съм заградил тези команди които отговарят на описанието

Неактивен hris

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 66
  • Населено място: Варна
Re: авто аларма CSD100
« Отговор #1 -: 23 Ноември, 2022, 19:06:59 »
Това да си купите китайска аларма, някаква особенна форма на мазохизъм ли е или не мога да го разбера.

В село Герман до София е производителя BSM на български аларми с 2 години гаранция ги продава и половин да не кажа по голямата част автомобили с аларми са с такива.

Ако вземете не една а две бройки ви таксуват на едро и дават 30% 1/3 от цената отстъпка ако струва 60лв. Сатурн М6 ви дават две за 80лв. по 40лв. всяка като към алармата има инструкция за монтаж и експлоатация на български, а на сайта https://bsm-bg.com/index.php/bg/products/alarmeni-sistemi/avto-alarm-sistemi може да ги прегледате ако още не сте се запознали с Българските аларми на сайта има и инструкции качени, Българските аларми се познават по дистанционните много са масови. Във Варна ги слагат на ул.Скопие 2 и на др. места.

В Пловдив имаше една фирма Lesi които произвеждаха Valcor Автоаларми и те са добри друг български производител за тях вече няма безплатна информация в интернет има и други марки разработки на фирмата Lesi

Това което знам за Китайските само различни проблеми с тях създават на собственика си главоболия затова по добре си вземете Български това е мое лично мнение и не ви го налагам насила както си решите, но ако питате мен изберете Българското, а иначе руските аларми Pandora и StarLine са топ ъф да поп като американските Viper, но и цената с правилен дълбок монтаж се доближава от 3-5% до 10% от тази на скъп марков автомобил.
/>Lexus RX450H Хибридна защита от кражба
« Последна редакция: 23 Ноември, 2022, 19:32:17 от hris »

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 898
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Re: авто аларма CSD100
« Отговор #2 -: 23 Ноември, 2022, 19:41:29 »
В али бабато я продават. Ако имаш акаунт пиши на продавача, че си си я купил преди време и си загубил инструкцията. Дали не може да ти прати на файл или каже къде да си я изтеглиш. Това като идея, да се направиш на хахо. Гледах с чичко жужъл и нищо не намерих за тази. Пълно е с мануали за други аларми. Между другото в тубата има интересни видеа за нея виж ги. Ето едно на руски.
/>https://www.youtube.com/results?search_query=car+alarm+CSD100
« Последна редакция: 23 Ноември, 2022, 19:50:46 от shri »
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

Неактивен rolling_heads

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1897
  • Населено място: Пловдив
Re: авто аларма CSD100
« Отговор #3 -: 25 Ноември, 2022, 11:09:46 »
Бладодаря ви,
Модела излиза че е LB-100D
Прикачвам инструкцията. Още не съм я тествал, но мисля че тази

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |