| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Квартира в Берлин  (Прочетена 1089 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 595
Квартира в Берлин
« -: 18 Септември, 2016, 14:09:37 »
В безизходица съм и затова пиша.Дъщеря ми трябва да учи немски в Германия една година,за да и зачетат владеенето на немски .Проблема е в квартирата.Не можем да намерим квартира в Берлин.Моля ако някой може да помогне да ми се обади.Приемам и съвети.Моля само сериозно.

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 895
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Re: Квартира в Берлин
« Отговор #1 -: 18 Септември, 2016, 17:05:13 »
 Мога да те посъветвам нещо. Но не много удачно. Където живеят флюхлигените никой неще да наема квартири и са по евтини. Иначе трябва да и съдеистват от там където ще учи. Тъй като без това няма как да стане. Няма как да изпълни изискванията за да може да си наеме квартира. Или да намериш при някой , да живее и да си делят наема.
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 595
Re: Квартира в Берлин
« Отговор #2 -: 05 Октомври, 2016, 10:26:30 »
Завърнах се от Берлин.Много е сложно с квартирите там.Богатите западно-германци са изкупили всичко и го продават.Не го дават под наем,затова е така.Явно сме имали късмет защото намерихме общежитие.Ако на някой му предстои детето му да ходи да учи в Берлин ,нека ми пише за да не се блъска и троши пари.Възхитен съм от транспорта.!

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 595
Re: Квартира в Берлин
« Отговор #3 -: 05 Октомври, 2016, 10:29:12 »
Стойте далеко от близкоизточните ни братя.Това са хора от друга планета.Знайте ли колко се чудиха ,че на Александер плац танцуват мъж и жена!То бяха възклицания и коментари!

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 895
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Re: Квартира в Берлин
« Отговор #4 -: 05 Октомври, 2016, 11:24:52 »
Ha-ha willkommen in Deutschland! Седи мирен, дъщеря ти те пътрва ще ти разправя за тях. Не са от друга планета, просто още не са слезли от дърветата :--- Когато миналата зима станха изнасилванията по площадите. Когато полицията заловила няколко от тях. На въпроса защо го направи отговора беше ''Аллах ми каза, че трябва точно сега да се освободя и аз го направих.''
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |