Сигурно е хубава ИИ песента, но аз нямам никакво желание да си пускам. За мен музиката е свързване с хората - творци, които успяват да предадат от безкрайната си енергия на нас феновете. ИИ генерираната музика ме кара да се чувствам глупаво и някак омаловажава таланта и усилията на музикантите. А и не само на тях - и на тонинжинерите и всички работещи в студиото. Някак се къса връзката.
И за да не съм офтопитик, ето един прекрасен кавър на любима моя песен:
/>