1
Съобщения до потребителите / Re: Приготвяйте се!
« Последна публикация от mbg - Днес в 00:38:30 »Пропуснах тази година, нещо друго интересно имаше ли? Осцилоскопа е добър, имал съм такъв, както и 2235, върши чудесна работа. Огледай го да няма от прозрачните Рифа кондензатори, че вдигат много пушек... Един такъв имаше такива даже в екранирания захранващ конектор, гледах го като голям камък след като ми напълни стаята с пушек и след отваряне не се виждаше от къде е излезнал... само леко омазнения захранващ кабел го издаде 

Начало
Активни теми
Търси
Вход
Регистрация
Последни публикации