| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Продавам / Re: Радиоприемник Tesla 516-A-Largo
« Последна публикация от dragan - Днес в 12:29:03 »
Продавам работещ радиоприемник Tesla 516-A-Largo-показан на снимките.
Цена 60 евро
Радиото отива при колега от форума.
Темата е за архив
2
Нова цена 51 евро.
3
Смивка за боя и лак,кит на вдлъбнатините и после боя.
4
Продавам / Радиоприемник Tesla 516-A-Largo
« Последна публикация от dragan - Вчера в 16:09:29 »
Продавам работещ радиоприемник Tesla 516-A-Largo-показан на снимките.
Цена 60 евро
5
Общи приказки / Re: МУЗИКА
« Последна публикация от Ивайло - Вчера в 12:52:36 »
Като всяко едно нещо и музиката търпи развитие ! За сега , изкуственно генерираната музика си личи !Определено на мен ми звучи с"стерилно" на други може и да им харесва ! Но забелязвам че все по често искат да пускам за поздрави !
6
Общи приказки / Re: МУЗИКА
« Последна публикация от bxd - Вчера в 11:25:44 »
Сигурно е хубава ИИ песента, но аз нямам никакво желание да си пускам. За мен музиката е свързване с хората - творци, които успяват да предадат от безкрайната си енергия на нас феновете. ИИ генерираната музика ме кара да се чувствам глупаво и някак омаловажава таланта и усилията на музикантите. А и не само на тях - и на тонинжинерите и всички работещи в студиото. Някак се къса връзката.
И за да не съм офтопитик, ето един прекрасен кавър на любима моя песен:

/>
7
Продавам / Re: Съветски лампов вакумизмервател
« Последна публикация от CecoRx2 - Вчера в 08:57:18 »
Снимки
8
Продавам / Re: Съветски лампов вакумизмервател
« Последна публикация от CecoRx2 - Вчера в 08:54:24 »
Снимки
9
Продавам / Съветски лампов вакумизмервател
« Последна публикация от CecoRx2 - Вчера в 08:45:58 »
Уреда се продава на цена от 75 евро
Налични вътре 3 тор.трансформатора за лампова техника.
ТФТ8 ТНТ7
За части или нормална употреба.
10на кг е.
10 дни обявата ще е само тук.


0898734625
Любоир Любенов
Софияь
10
На срещата в събота купих едно Р-311. В общи линии всичко изглежда налично и даже в добро състояние, Единствено боята на кутията е поолющена и даже липсва частично отстрани. С една дума - добре ще е да се пребоядиса.
Нямам никакъв опит по въпроса и търся съвет:
Трябва ли първо да се изшлайфат повредените участъци за да не си личи при пребоядисването разликата в дебелината на покритието ? Ако да - с какъв номер шкурка или нещо друго ?
Каква боя препоръчвате ? Кутията е светло зелена, челният панел - сив. На пръв поглед със спрей , но се опасявам че няма да стане равномерно. Опитвал съм така да боядисам една тръба и резултатът не ми хареса. Търся съвет и по това.
Самият цвят и в двата варианта си е безлично военен, не съм сигурен намират ли се такива бои.
Страници: [1] 2 3 ... 10

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |