51
Ремонт, схеми, документация и литература / Re: "PHILIPS 470A", реставрация
« Последна публикация от Любо Божков - 17 Юни, 2026, 23:30:39 »Като завъртя щепсела, няма ток на шасито...
... Между първичната намотка и маса сложих нов, проверен к-р 2.2 нф 1000 волта, по схема е 20 нф...
Наличието на един кондензатор обяснява явлението. При изключването му то най вероятно не трябва да се прояви.
Начало
Активни теми
Търси
Вход
Регистрация
Последни публикации