| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Предложение за: Първа НАЦИОНАЛНА сбирка на форума 21.10.2017  (Прочетена 19686 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен TheHungry

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 475
  • Населено място: Пловдив
Всичко беше идеално !

Благодаря на организаторите и сподвижниците , както и на всички присъстващи .

Догодина пак !
"I really do like SOLDERING as my programming language."  Bob Pease

Неактивен dragan

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1163
  • Населено място: Пловдив
Всичко беше на ниво.
Благодаря на организаторите.
До следващата среща.

Неактивен emanuilis

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 150
  • Населено място: гр. София
  • LZ1EMS
Чудесно мероприятие! Следващата година, импровизиран базар и томбола.  :writer:

Интелигентни хора, не пушат в затворените помещения. Браво!  :good: :drinks:
"I see the sadness in your eyes My life was undisguised..."

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Два кратки ПРОМО клипа, за да добият престава какво беше тези, който не успяха (или не искаха) да дойдат ;)
Тези дни ще монтирам целият видеоматериал (близо 3 ГБ е)
изложбата
кръчмата

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 594
И аз да споделя впечатления от срещата.По щастливо съвпадение срещата съвпадна с пребиваването ми в Хисаря.Иначе трудно бих се включил в мероприятието.Вярно ,че не се познаваме лично ,но много бързо разтопихме ледовете.Така е с хора които имат общи интереси.Започна се с бира,с запознанства и яко здрависване.След това внимателно огледахме това което бяха донесли колегите.Билян на бързо ни изнесе няколко лекции за предавателите на достъпен език,щом и аз хванах по нещо от тук от там.След това Билян ни направи подаръци и аз бях един от първите който получи дар.Едно транзисторно радио National Panasonic и една книжка за младия любител.Най-ценното бе автографа.Тънката ми сметка е че с времето се приближавам към второто детство и ще дойде ден пак да се запозная с радиотехниката.Най-малкото този човек ще стане много известен и тогава ще намажа една тлъста сума от тази книжка с тоя автограф.Имаше и женска част на събирането,която за съжаление не прояви интерес към техниката а си приказваха за неща не по темата.За съжаление не можах да уважа с присъствие банкета,защото не познавам района и исках да пътувам по светло до Хисаря.Другото е че заключват базата в 22.00 часа.Ама като гледам добре се е получило.

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 594
Още не знам как да вмъквам изречения между снимките,затова тук ще ги напиша кое какво е.Първо показвам едно кътче от мотела,след това старите муцуни,след това апаратчето на Габо което ме впечетли с размерите си а ставало и за подводни снимки .Сега Габо се оглеждал за место за едно басейнче да си изкопа и да може да показва възможностите на фотото от Али Експрес.

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1976
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
 :lol: Ох уби ме с тоя автограф!!!  :drinks:
Беше наистина страхотно! Следващия събор - по-яка изложба, повече хора, повече дарове и срещи, може базар, може да опънем антени и да напраим нещо тип Field Day като радиолюбителите. Вече сме много, набрали сме инерция. И още ще дойдат!
Да ни е жив и здрав Габо, да му се оправя пипалото скоро.
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
То затова са първите срещи. Да се види кой какъв е, кой колко носи на пиене, на танци, на бой (а и на падане  ??? )
Живот и здраве, следващата сбирка ще е напролет и ще има и тематични изложби и томболи и лекции ........
 :drinks:

Неактивен Yassen

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Браво, много хубаво място, видимо и хубави хора. Страхотна форумна среща, на ниво. От промо клипа се вижда, че Габо е най-големия пияница  :D :drinks:
Бъдещето принадлежи на онези, които вярват в красотата на мечтите си.

Неактивен mirkata

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 141
  • Населено място: Хасково
Ади па напишете малко коментари под снимките, че да видим кой кой е. Не че някои не познавам ама нали и други следят темата. :good:
Който може, го може.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Ако погледнеш предишната страница с МОИТЕ снимки, ще видиш, че не съм описал почти всички, башка на общата снимка сме с тениски с лесно четими никове  :drinks:

Браво, много хубаво място, видимо и хубави хора. Страхотна форумна среща, на ниво. От промо клипа се вижда, че Габо е най-големия пияница  :D :drinks:
Ай сега, реклама ли ще си правим ;) Просто с другаря Шолеков (ака - johnstalker, от клипа) имаме многогодишен стаж по всякакви форумни сбирки и дето са вика си знаем и организацията и движенията  :alko:
(пък и камерата беше моя, затова аз съм се снимал най-много)

Неактивен Laic

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 155
  • Населено място: Пазарджик
  • Петър Петров
..... От промо клипа се вижда, че Габо е най-големия пияница  :D :drinks:
Бъркаш, познавам го от много-много време преди да стана член на форума.
Не е пияница, а човек с БОГАТА БАНКЕТНА КУЛТУРА  :drinks:
МОМЧЕТАТА НЕ ПОРАСТВАТ,САМО ИГРАЧКИТЕ ИМ СТАВАТ ПО-СКЪПИ.

Неактивен lz1tka

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 596
  • Населено място: Костинброд
И аз да се включа.
73!

Неактивен dinev66

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Пловдив
Добре беше, но винаги може и по-добре! Ще се постараем!  :---

81624-0
81626-1
81628-2
81630-3
81632-4

И един страстен танц!


« Последна редакция: 31 Октомври, 2017, 12:22:51 от dinev66 »

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
ПО повод многобройните запитвания - рамото вече ми е добре, от 3 дни ходя на физиотерапия, правя разни упражнения за раздвижване, вдигам една тояжка (не е заради лекарката и не е тая тояга дето си мислите, макар че си заслужава  :rofl:, а за мускулите на ръката)
Общо взето - оправям се, напролет живи и здрави, ще направим вече както си е реда - Откриване на Сбирките  :drinks: :alko: :drinks:

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
2 Отговора
1383 Прегледи
Последна публикация 18 Март, 2018, 13:41:09
от Pichaga933

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |