| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Спират средните вълни  (Прочетена 236911 пъти)

0 Потреб. и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1977
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Спират средните вълни
« Отговор #375 -: 19 Януари, 2015, 19:13:22 »
Не Пичага, няма да дойдат с палатките по една проста причина - никой не им заплашва бащинията!!! Ако протестирахме срещу данък щаха да залеят улиците!!! Ако им беше заплашен собствения двор щяха да крещят дори без разрешение. Всичко зад оградката им е чуждо и далечно. Най-вироко разпространената БГ болест - овчедушието. :mad:
https://www.dropbox.com/s/mnmbed4p2fi52es/rpsvakarel.pdf?dl=0
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен simo_

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 491
Re: Спират средните вълни
« Отговор #376 -: 20 Януари, 2015, 09:16:00 »
Писмото е много хубаво и дано накара някои хора да се замислят. Чудя се, дали "Господари на ефира" могат да помогнат, предаването им е гледано и от доста политици?

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1977
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Спират средните вълни
« Отговор #377 -: 20 Януари, 2015, 09:23:29 »
 :) Благодаря! Дано дано, писмата са лесна работа, да има ефект дано. Ей сега ще го пусна и на тях писмото, че не съм.
Убеден съм, че радиолюбителите знаят. Поне аз съм казал на немалко. Който смята, че това е проблем на всички ще се включи. Който смята, че е чужд...
« Последна редакция: 20 Януари, 2015, 09:31:06 от ahedproductions »
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен rolling_heads

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1923
  • Населено място: Пловдив
Re: Спират средните вълни
« Отговор #378 -: 20 Януари, 2015, 09:42:32 »
Може ли писмото да се сложи като текст във феисбук. Никой нама да си играе да го тегли, а и андроидите не могат да теглят от dox.

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1977
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Спират средните вълни
« Отговор #379 -: 20 Януари, 2015, 10:08:47 »
Да, може, ще го сложа. Документът не е в докс, а в дропбокс. Да си играе да го тегли ли? Толкова ли е сложно?
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен rolling_heads

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1923
  • Населено място: Пловдив
Re: Спират средните вълни
« Отговор #380 -: 20 Януари, 2015, 10:20:05 »
Благодаря.
Да за андроид е сложно да се тегли.

Неактивен Radio208

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 510
  • Населено място: Пазарджик
Re: Спират средните вълни
« Отговор #381 -: 20 Януари, 2015, 10:28:47 »
С повече активност ще се компенсира липсата на масовост !
Жалби от повече хора до Националния Омбудсман е добра идея, както и писма за съдействие до средства за масова информация, протестни мрежи, СЕМ, МС, Парламент и институции, които имат отношение към БНР и НУРТС.
Информацията от форуми и други публикации в Интернет достига до отговорните другари, но те си правят оглушки, защото се мислят за недосегаеми !
Трябва да искаме да се разследват далаверите в НУРТС и БНР свързани с придобиването, разграбването, закупуването и пускането на предаватели на високи цени с лошо покритие и съответните завишени разходи за разпространение на програмите на БНР.
Всичко се плаща от нашите данъци и затова всеки има право на мнение !

На 26 ануари, понеделник, от 11 до 12 часа се очаква ГД на БНР да каже последната си дума във връзка с изключените предаватели, ако е изтрезнял от “тържествата” в неделя !  :D
 :drinks:

Неактивен Cosmiclight

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 117
  • Населено място: Пловдив
  • LZ1ANB
Re: Спират средните вълни
« Отговор #382 -: 20 Януари, 2015, 11:11:51 »
Тук бая тъпотии се изливат по адрес на АМ предавателите. http://forum.predavatel.com/viewtopic.php?f=15&t=6252&sid=0eb7f4b381bee274c9874ee6b1e5d0cd
Чудно защо толкова хора убедено твърдят че това е излишно и че има прекрасно УКВ покритие в страната.
Man muss nur wollen und daran glauben, dann wird es gelingen!

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1977
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Спират средните вълни
« Отговор #383 -: 20 Януари, 2015, 11:50:00 »
100 дървени философа гора правят...  :D
Много хора казват нещо защото им се говори, не защото имат какво да кажат.
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен Deltichko

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 261
  • Населено място: София, Царовището
  • Антон Оруш - колекционер на БГ техника
Re: Спират средните вълни
« Отговор #384 -: 20 Януари, 2015, 12:03:47 »
Пратих на един колега - админ в хитовия сайт Спомени за Народната република - да прикани потребителите си да харесат страницата и подпишат петицията. Да видим какъв ще е резултатът. Също и в Ретро музей Варна. Тук играе роля влиятелността на този, който призовава.
Антон Оруш - колекционер на БГ техника - за връзка: e-mail: [email protected] | GSM: 0896 625 803 | lat. 42° 70'; lon. 23° 33' | МС/ТС, 1950s | 1000 Sofia, Bulgaria

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1977
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Спират средните вълни
« Отговор #385 -: 22 Януари, 2015, 12:55:26 »
 :(  :(  :(
В момента уволняват персонала във Вакарел... привикали са ги да си подписват заповедите. Запечатват станцията и се чака мангалската бригада от Ямбол... това е ужасно, хора, 374 гласа събра петицията а трябваше до сега да имаме 3000!!!! Не са хора това, безполезна паплач... Нямам с какво да се обърна към медиите, нито някой ми върна репорти за сигнала на Видин, нито събрахме гласове... Всичко свърши с лайка във фейса. Още малко и пипнат ли циганите, всичко отива в стопилката - станцията, хората, безсънните нощи, цялата грижа и любов, професионализма, всичко. Хилядите радиолюбители у нас, които не си мръднахте пръста един глас да пуснете - да ви се връща искрено и лично!!! Такава мизерия, безнадежност, свива ме гърлото от този безмислен народ. Днес ме е срам, че съм българин.
Благодаря от сърце на всички, които подкрепихте каузата!
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен simo_

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 491
Re: Спират средните вълни
« Отговор #386 -: 22 Януари, 2015, 18:42:32 »
Трагедия, верни на традициите били, като радиото е тръгнало най-напред от ДВ и СВ. Сега да се остави всичко на гарваните, да кълват, това което е построено с парите на нашите деди за нас... :mad:

Неактивен bxd

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 275
  • Населено място: София
Re: Спират средните вълни
« Отговор #387 -: 22 Януари, 2015, 19:04:53 »
:(  :(  :(
В момента уволняват персонала във Вакарел... привикали са ги да си подписват заповедите. Запечатват станцията и се чака мангалската бригада от Ямбол... това е ужасно, хора, 374 гласа събра петицията а трябваше до сега да имаме 3000!!!! Не са хора това, безполезна паплач... Нямам с какво да се обърна към медиите, нито някой ми върна репорти за сигнала на Видин, нито събрахме гласове... Всичко свърши с лайка във фейса. Още малко и пипнат ли циганите, всичко отива в стопилката - станцията, хората, безсънните нощи, цялата грижа и любов, професионализма, всичко. Хилядите радиолюбители у нас, които не си мръднахте пръста един глас да пуснете - да ви се връща искрено и лично!!! Такава мизерия, безнадежност, свива ме гърлото от този безмислен народ. Днес ме е срам, че съм българин.
Благодаря от сърце на всички, които подкрепихте каузата!
Колега, не унивай. Според мен направихте доста и ефект има! Резултатите от петицията донякъде са разбираеми, тъй като се изисква попълване на е-мейл и лични данни, които голяма част от интернет потребителите не биха попълнили.
Според мен трябва да се пуснат теми и в offroad форума, където има специален раздел ,,Радиолюбители", както и може би в официалния форум на bfra (поне аз не видях на първо четене да има там таквиа теми, а офроудърите са си голяма общност)
*** Търся: Telefunken 664WK *** Реставрирани: Хармония 20; Концерт; Симфония; Tesla 606 A; VEF Radio; Ригонда Моно-> Стерео; Мелодия 11; Романс; Мелодия 14 стерео *** Чакащи за реставрация: Loewe Opta 2367W *** Чакащи реставрация: <<няма>> :( ***

Неактивен Cosmiclight

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 117
  • Населено място: Пловдив
  • LZ1ANB
Re: Спират средните вълни
« Отговор #388 -: 22 Януари, 2015, 20:29:50 »
Ако някой има регистрация там и е активен да напише, радиолюбителската част на техния форум не е общодостъпна и иска одобрение срещу опознавателен знак.
Man muss nur wollen und daran glauben, dann wird es gelingen!

Неактивен goldib

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 243
  • Населено място: Пловдив
Re: Спират средните вълни
« Отговор #389 -: 22 Януари, 2015, 21:25:57 »
 8)  Аз имам регистрация там  ....  ама нямам писателска дарба   Ако желаете изпратете ми на лични какво да напиша там....

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |