| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: търси се : Златните десетилетия на българската електроника  (Прочетена 1430 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен barlog

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 121
  • Населено място: гр. Куклен
https://books.google.bg/books?id=jqJ6Ocql0XIC&printsec=frontcover&hl=bg#v=onepage&q&f=false

Здравейте колеги ! Някой има ли тази книжка в цифров формат? Цялата ! :)
« Последна редакция: 28 Януари, 2018, 12:24:12 от Gabo »

Неактивен gotin108

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 4
  • Населено място: СОФИЯ
Нямам тази книга, но като прочетох каченото в линка съжалявам, че я нямам. Благодаря за възможноста все пак да науча много любопитни факти

Неактивен Vaklin

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 302
  • Населено място: Козлодуй, Враца, София
http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=20242.0

Некои съображения по темата...
73 de LZ2VL

Неактивен PDM

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 387
  • Населено място: Велико Търново
  • LZ2PDM
http://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=20242.0
Некои съображения по темата...
Тези съображения са писани от интернет философи.

Неактивен Vaklin

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 302
  • Населено място: Козлодуй, Враца, София
Които лично познават цитираните лица? Странно. Тогава таванът на технологията беше fidonet. С други думи, няма как да са Интернет философи.

Но това не пречи да си въздишате по миналото...
73 de LZ2VL

Неактивен PDM

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 387
  • Населено място: Велико Търново
  • LZ2PDM
Които лично познават цитираните лица? Странно. Тогава таванът на технологията беше fidonet. С други думи, няма как да са Интернет философи.

Но това не пречи да си въздишате по миналото...
Аз не въздишам по миналото, просто не ми харесва едностранния поглед към него с претенцията за единствено правилно тълкуване на историческите факти.

Неактивен Vaklin

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 302
  • Населено място: Козлодуй, Враца, София
Прочетете книгата, дайте да я прочета и аз, нека и други да се запознаят с нея. Ще я дискутираме. За момента, аз съм на почти 100% съгласен с описаните в линка, който дадох, факти и проблеми. Познавам тогавашната обстановка, имал съм контакт с хора от кухнята на събитията и т.н. Уточнявам, че не съм чел книгата и няма да дам 15 лева, за да я прочета. Позицията ми е принципна...
73 de LZ2VL

Неактивен barlog

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 121
  • Населено място: гр. Куклен
Здравейте колеги, търся книгата не за да получа отговори добре или зле е било по онова време, аз самия съм расъл тогава, знам и хубавото и лошото от живота през соца. Книгата съдържа факти, данни и информация за техниката която сега ни носи удоволствие и ни радва ...такава каквато тогава са я направили хората...добри или не до там добри.
   Сигурен съм че има и форуми в които можем да оплюем живота,  тогавашния и сегашния ...но те не са  за стара електроника.

 И накрая....някой има ли книгата :)))  че да я прочетем пък тогава може и да я обсъдим. :))

Неактивен радиото

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 754
  • Населено място: Лом
Прочетете книгата, дайте да я прочета и аз, нека и други да се запознаят с нея. Ще я дискутираме. За момента, аз съм на почти 100% съгласен с описаните в линка, който дадох, факти и проблеми. Познавам тогавашната обстановка, имал съм контакт с хора от кухнята на събитията и т.н. Уточнявам, че не съм чел книгата и няма да дам 15 лева, за да я прочета. Позицията ми е принципна...
Какво да дискутираме ? Ако си живял тогава , ако си видял,  ако познаваш колеги от АЕЦ - а , от ония времена - да .  А за да напишеш това , и хабер си нямаш от електрониката в ония времена .

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Това, което разбирам е, че се търси някаква книжка, съвременно издание с авторски права и всичко, само за да не се дадат едни 15лв...
 Той автора на темата казва, че си има вече мнение по въпроса, та и да я прочете едва ли ще го промени поне по неговите думи.

Давам бърз отговор, тука не можете да споделяте съдържание, което има авторско право.  Има го в общите условия на форума.

Както се пее в една песен: "За милиони няма закони, за кокошка няма прошка"

Турям един ключ на темата.
 
« Последна редакция: 03 Февруари, 2018, 22:16:48 от Pichaga933 »
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |