| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Ресет на DVR към фабрично зададени потребителско име и парола  (Прочетена 4865 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ditronix

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 421
  • Населено място: Провадия
Преди няколко години правихме едно видеонаблюдение. Собственикът обаче на втория ден се обади и поиска конкретен модел видеорекордер, за да бъдел същият като на системата в другия му магазин. Намерих търсения видеорекордер и прибрах другия. След известно време, когато трябваше да го слагам другаде се оказа че са сменени потребителското име и паролата. Обадих се, оня ми даде някакви атрибути, но се оказа че изобщо не са същите. Последваха разговори, но това не доведе до нищо. По-късно един отворко взе DVR-а с коментар че не било проблем да се възстановят фабричните арибути. Две години стоя при него, купувал бил прогаматори, това=онова, но резултат никакъв. Прибрах си го и сега се чудя какво да го правя. Потърсих из интернет, намерих някакви алгоритми, но не работят при мен. Та моделът е H.264 DVR, prod. No. E-CH7008-1CH, serial No. 201312250357. Питането е знае ли някой как могат да се възстановят фабричните потребителско име и парола? Машинката си работи, но не мога да задам никакви настройки, мога само да гледам....  Огледах внимателно платката, не виждам намеси по нея. Това е, съгласен съм и на вариант да го изпратя на колега, който би могъл да свърши работа. Контакти тук на ЛС или на О898773125.

Прецених, че този е правилният раздел за питането ми, ако не съм познал, моля модератор да премести поста ми където би бил на място! Благодаря!
DRL  модули за всички видове автомобили!

Неактивен imagination

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 120
  • Населено място: Варна
Не можах да намеря информация за този модел но може да пробваш следното.
- вътре би трябвало да има батерийка. Махни я за 1 минута при изключен от мрежата DVR
- потърси (отново вътре) дали няма копченце RESET. Задържаш го и пускаш устройството. Ако не стане в пуснато състояние го натисни.
Както казах това са само предполаожения може и нищо да не стане.

Поздрави,
Константин.


 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |