| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Купувам Sony Walkman  (Прочетена 1261 пъти)

0 Потреб. и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Stowaway

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 0
  • Населено място: Враца
Купувам Sony Walkman
« -: 20 Март, 2018, 09:49:13 »
Здравейте, колеги ! Желая да закупя Sony Walkman, като изискванията ми са следните:
-Уокменът да е от 80-те или модел от началото на 90-те(WM-2013,WM-2055)
-Моделът задължително да е с шумопотискаща система Dolby B
-Желателно е моделът да има Auto Reverse и Mega Bass, но приемам оферти и за модели и без тези функции.
- Уокменът ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да има кука за колан.
Контакти :ЛС, тел. 0885023563- Денис Борисов ,e-mail:[email protected]

Неактивен Stowaway

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 0
  • Населено място: Враца
Re: Купувам Sony Walkman
« Отговор #1 -: 01 Април, 2018, 12:50:49 »
Темата да се премести в архива поради нежеланието на всички във форума да окажат съдействие на млад колега-ентусиаст като мен и поради търгаши като plamenhar , които смятат, че могат да ме прецакат . Ако съм обидил някого по някакъв начин , извинявам се , но  ми е омръзнало от балъци, правещи се на търговци. Ако съм ви прекалено неудобен, бъдете така свободни да ме изключите от форума. Тази обява я пуснах с надеждата някой да ми помогне, а не да се възползва  от мен и да ме прецаква. Мисля , че не е етично да се подрязват крилата на млади , ентусиазирани хора. Колеги, моля ви се, съобразете с факта, че пазара в България на стара аудиотехника е слаб. Това не е САЩ или Западна Европа , за да надувате цените на стоките си до безобразие и тук хората не взимат астрономически заплати , за да хвърлят пари за полуработеща техника. Не си мислете, че съм някой прошляк . Аз просто съм разумен човек, който не се лови на измамници.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
1 Отговора
1625 Прегледи
Последна публикация 09 Ноември, 2013, 23:07:29
от nikbr
2 Отговора
1878 Прегледи
Последна публикация 20 Май, 2014, 12:22:12
от simo_
3 Отговора
2098 Прегледи
Последна публикация 04 Февруари, 2016, 16:18:29
от joro
3 Отговора
2706 Прегледи
Последна публикация 18 Август, 2015, 09:00:23
от index_00
Sony walkman dd модели

Започната от sony567 « 1 2 » Колекции

23 Отговора
7840 Прегледи
Последна публикация 21 Август, 2018, 10:28:20
от bluelemon

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |