| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Подарявам платка за инкубатор, страр неработещ телевизор  (Прочетена 423 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mosferatu

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 0
  • Населено място: Дебелец
Здравейте,
Пак разчиствам и имам няколко неща за подаряване, ако никой не си ги познае скоро- ще летят към кофата.
1. Платки за инкубатор, останали от един проект на баща ми от 90-те. Състояние- неизвестно, на платката с мощните резистори транзистора 2Т6551 е грял доста. Интеграли- на платката с мощни резистори- TESLA MAA723H, на платката с релето- UA311HC Korea, релето е Омрон 24 волта оперативно напрежение, 10А 220VAC
2. Телевизор Електрон 51ТЦ 451ДБ Произведен във Велико Търново. Звук имаше, когато го пробвах, картина- НЕ. Най- вероятно е заминал кинескопа, но не знам.
Ще има още един телевизор, но не знам какъв, снимки- надявам се утре.
За връзка- ЛС, нещата се намират във Велико Търново- куриер или лично предаване, както прецените.
« Последна редакция: 15 Април, 2018, 23:37:33 от mosferatu »

Неактивен mosferatu

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 0
  • Населено място: Дебелец
Засега уговорени, ако нещо се промени ще пиша ;)

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |