| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: След години търсене, най-после 4004  (Прочетена 1975 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Re: След години търсене, най-после 4004
« Отговор #15 -: 19 Декември, 2021, 21:21:05 »
Колега chav_chav благодаря за предложението! Но, има проблем, просто се зандръстих, не само като площ, но и финансово ми стана тясно.. Пък дори и подаръци не мога да приема, че или техниката или аз заминаваме на тавана.. :D.
Но сериозно! Това, че съм посъбрал нещо от великата марка Грундиг, не значи,че трябва и мога да имам всичко, както сто пъти го писах. Затова се ограничих само в преносимите им приемници и за последно, само от сериите им satellit и concert boy. Сателитите (истинските, пак според мен) вече ги имам. Може би, с известни условности, ми харесва 750 но...
А другата ми сбирка са от серията concert boy която мисля, че и нея съм я "окомплектовал"? Защото, както и по-рано споделях, само моделите им boy са "безкрайни" и реших да се огранича само до концертите.. Доколкото си спомням в момента, те са music, elite, ocean, prima, mini, city,yacht, melody и до към 30 момчета...Единствено си позволих от най-първите им преносими, баш първия от 49-та и настина първият boy от 50-та и първите им "клавишни". Та те нямат край?..
Но, ако може снимай какво се предлага на пазара, пък де да знам, може нещо да съм пропуснал?
0888981645, 072365106

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 595
Re: След години търсене, най-после 4004
« Отговор #16 -: 20 Декември, 2021, 15:47:57 »
На битака ще снимам следващата събота ако не вали.Не се знае дали ще дойде пак човека и дали не ги е продал.Така ,че нищо може да не стане ама ти се надявай.Ако не купя,поне снимки да направя.

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Re: След години търсене, най-после 4004
« Отговор #17 -: 20 Декември, 2021, 21:33:11 »
Може, пък каквото стане. Да сме живи и здрави!
0888981645, 072365106

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
6 Отговора
813 Прегледи
Последна публикация 14 Юли, 2021, 08:41:05
от BatKoce

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |