| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: MEDION MD 5345 софтуер  (Прочетена 3327 пъти)

0 Потреб. и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 894
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Re: MEDION MD 5345 софтуер
« Отговор #15 -: 05 Март, 2019, 00:03:27 »
Само да добавя, току що изтеглих траил версията на вюскан и стана идеално. Само трябва да я лицензирам защото скана е с водни надписи на програмата. Важното е, че заработи. Благодаря за помоща, сега да видим другия скенер, пише че е нов в кутия. Трябва да си дойде със СД то и софтуера значи.
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: MEDION MD 5345 софтуер
« Отговор #16 -: 05 Март, 2019, 02:51:09 »
Аз отдавна съм приключил със скенерите . Снимам с телефона на добра светлина и гледам да фокусира,


Не е вярно, че след ХР става проблема. Точно до ХР са проблемни драйверите, от 7 ца нагоре, си влизаш във факс и сканиране или други устройства и принтери, виждаш си скенера и сканираш от там.

Имах зверски проблеми с Един HP  скенер, понеже тия хич не обичат да пишат нови драйвери за хардуера си. Та за опреационната, за която беше произведен ХР, след Сп3 отказа да работи, тоест работеше когато му падне. Като излезе 7-цата с вградения драйвер се родих.
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 894
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Re: MEDION MD 5345 софтуер
« Отговор #17 -: 10 Март, 2019, 15:55:55 »
Вчера дойде канона. Чисто нов с диск. Инсталирах пуснах и работи перфектно. Много съм доволен. Имам бая неща за скан и повторно принтиране. Ще си спестя пари и време в търсене на копицентър. :drinks:
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
669 Прегледи
Последна публикация 13 Октомври, 2014, 10:30:02
от Radio208

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |