| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Да има ли възможност, да се коригират мнения.  (Прочетена 2437 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен радиото

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 754
  • Населено място: Лом
Re: Да има ли възможност, да се коригират мнения.
« Отговор #15 -: 24 Април, 2019, 16:45:36 »
Да попитам за петте минути, ако все пак се достигне до това решение от страна на ръководството. Има се предвид 5 минути от първото пускане на мнението или от последната му редакция? Защото, ако е второто, то ще се появят и "активни" редактори.

Писах в друга тема по въпроса, но искам да внеса квинтесенцията на изказаното ми мнение и тук. Това е форум, а не бойно поле. Амбициите и комплексите следва да се демонстрират на друго място. Написаното си е написано. Дали е вярно, правилно, издържано е не даже втори, а пети или десети въпрос. Това е било мнението на пишещия в този момент, такова е било нивото на знанията му, както и разбирането на съществото на темата и т.н. Сега ще започнат да ме оборват, че други след време ще го четат и ще бъдат подведени, ако никой от знаещите не си е направил труда да внесе яснота по въпроса. Да, точно така ще стане и това е същината на днешния свят. Логиката изисква да се върви напред по условно верни пътища, които поне да спазват зададената посока. Така ще се постигат изненадващи прозрения и даже открития. Сухото повтаряне на факти, превърнати в догми, не предполага инвариантност при разбирането на същността на въпроса. Не един или два пъти лично аз съм бил укоряван тук, че не пиша терминологично издържано, че залитам в необщоприети факти, които влизат в дисонанс с изградените теоритични бази, които пък дават възможност за труд и припечелване за насъщния. Последно ми предложиха и да внеса корекция в написано от мен, което вече беше малко грубо. Позицията ми е кристално ясна и прозрачна. Аз пиша каквото съм преценил, по начина, по който съм преценил, като единственото условие е да спзвам добрия тон и правилата на средата, в която в момента се намирам, за конкретния случай, форума. Толкова... Дали ще се оцени като вярно, дали е разбираемо за всички и т.н. е последна моя грижа.

Резюме. 5 минути от пускането на мнението, да пише, че е редактирано, ако има друг отговор, да се забранява редакцията.
Как представяш нещата , все едно че тука водим досъдебното производство ?
През петте минути може някой да се пресели в отвъдното ... И кво ? , не може да приключим дознанието ?  Каквото решат собствениците , нека да стане , ама да коментираме  това като съдбовен казус ,  не е сериозно .

Неактивен Radio208

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 510
  • Населено място: Пазарджик
Re: Да има ли възможност, да се коригират мнения.
« Отговор #16 -: 24 Април, 2019, 17:18:36 »
Да остане както е до сега.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Да има ли възможност, да се коригират мнения.
« Отговор #17 -: 24 Април, 2019, 17:19:34 »
Да внеса малко уточнения, защото съм ги споделял, но не всеки ги помни/чел.
Времето за редакция е 30 минути, като го пише отдолу в поста, в колко часа е била последната редакция.
Ако се редактира до 300 секунди (5 минути), то редакция не се изписва (мога да го махна или да го намаля)
(Редактирах го, за да се появи надписа долу)
Сега редактирах пак, след като по-долния е писал ;) /мога да си го позволя като админ/ ;)
« Последна редакция: 24 Април, 2019, 19:33:46 от Gabo »

Неактивен Vaklin

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 302
  • Населено място: Козлодуй, Враца, София
Re: Да има ли възможност, да се коригират мнения.
« Отговор #18 -: 24 Април, 2019, 18:07:02 »
Вероятно, ако винаги пише, че е редактирано, то ще се получи разумен компромис и тогава може да остане 30 минути или до написано следващо мнение.

С други думи. Редактира си се 30 минути, като винаги се пише, че е редактирано. Вариантът с петте не се разглежда. Има ли ново мнение, възможността за редкация отпада. Така всеки, който го е прочел вече, ще забележи, че има редакция, но няма да му се налага да се връща няколко мнения назад, особено при динамична дискусия, за да види кой как е решил да извърти нещата.

Редакцията да НЕ повдига мнението!
73 de LZ2VL

Неактивен pansim

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 611
  • Населено място: Сандански
Re: Да има ли възможност, да се коригират мнения.
« Отговор #19 -: 25 Април, 2019, 08:24:16 »
Май се вкарахме във филм с тази тема. Всъщност, не е толкова важно.
Досега не съм видял някакъв особен проблем да се е появил в този форум, точно с редактирането. Няма нужда даже от промяна. Но щом админа е решил...добре. Не виждам никаква драма, каквото и да се реши.
 :drinks:
http://iza99.com/
Българска заваръчна техника с 5 години гаранция
Ремонт на заваръчно оборудване - 0887607722

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |