| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Предложение за: ТРЕТА НАЦИОНАЛНА сбирка на форума  (Прочетена 10472 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен digi2577

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 238
  • Населено място: Бургас
  • Димитър А. Димитров
Re: Предложение за: ТРЕТА НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #45 -: 21 Септември, 2019, 07:51:49 »
Аз съм извън страната до 12-ти октомври включително, така че за мен е възможна само опцията 19/20 или нещо до средата на ноември.

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1976
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Предложение за: ТРЕТА НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #46 -: 21 Септември, 2019, 09:14:08 »
Пробвай за 12 ти за 30 човека.
НЕ СЪМ общински СЪВЕТНИК, дори не съм КАНДИДАТ, щото още не съм регистрирал ПАРТИЯ, аз съм НЕГЪРА, дето гърбят да записва всички неграмотни кандидати да НИ управляват и крадът и дето не спи по нощите 3 месеца, щото идиотите не могат да си напишат правилно даже Трите имена, ама напъват да управляват, та ........ малко ти е неуместен намека, щото явно не си в час!!!
пробвай да напишеш за 1 ден 25-30 решения за одобрение на кандидати за кмет на община, общински съветници и кметове, да ги разпечаташ и публикуваш на сайта на ОИК, после да направиш протокол от заседанието, протекло 3 часа па после ще си говорим)
Уоу, успокой конете!
Нищо не намеквам, намигането маркира чистосърдечна шега. Ситуацията ми е ясна. Ама сега не мога да си изтрия от съзнанието твоя образ с черна кожа...  :D

Говорих с хората, могат да ни приемат на 16-17 Ноември. Там има 12бр. 2-ки стаи и 16бр. апартаменти за 2-3-4 души, място бол.
Разполагаме със зала за изложба и срещи, намираща се в южната сграда под СПА центърчето, тя е бившия им ресторант. Може да се сбираме, да опъваме антени и каквото ни трябва.

От ресторанта ще ни пратят 2-3 варианта на примерно меню за вечерта.

Пишете кой как е с тази дата.
« Последна редакция: 21 Септември, 2019, 09:36:51 от ahedproductions »
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1976
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Предложение за: ТРЕТА НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #47 -: 21 Септември, 2019, 11:25:43 »

Тук новия блок още не е достроен. Вече е в експлоатация, там е ресторанта и още стаи. Стария ресторант е в сградата до басейна (има навес отпред), около 100 квадрата е. Гледа към басейна и на юг и се пада в гръб към къщичките, което е голям +. Има къде и антени да опънем.
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен триод

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 57
  • Населено място: София
Re: Предложение за: ТРЕТА НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #48 -: 21 Септември, 2019, 11:53:39 »
Аз съм OK за тези дати,мога да се комбинирам с някой за стая.Моя приятел също е OK,желае двойна стая защото можело да дойде с негов приятел,също стар колекционер на радиоапарати.

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1976
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Предложение за: ТРЕТА НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #49 -: 21 Септември, 2019, 15:03:15 »
Имаме удоволствието да предложим на Вашето внимание нашите условия и цени за настаняване в Туристическо селище  АКВА ТЕРМИ – с.Красново , общ.Хисар


Вид помещение   Цена на човек при единично настаняване   Цена на човек при двойно настаняване   Цена на човек при тройно настаняване   Брой помещения
Двойна стая в хотелска част           65лв   36лв              12 / с отделни легла/
Апартаменти в хотелска част    65лв   45лв   34лв   12 /със спалня
Апартаменти във вили                   65лв   45лв   34лв   8  /с отделни легла/
Апартаменти във вили                   65лв   45лв   34лв   11 /със спалня/
В апартаментите има възможност за настаняване на 3-ти човек в хола на удобен разтегателен диван
Настаняване  – Комплексът се състои от хотелска част  и вили с  апартаменти .
Всички помещения са обзаведени с всички удобства : климатик /отопление, телевизор, баня с душ кабина.

Цената включва :
-   Нощувка , закуска  на блок маса   или  по избрано меню от  08:30ч. до 10:30ч.
-   Ползване на вътрешен басейн и джакузи с минерална вода ,външни покрити топилки с минерална вода , парна баня, сауна, релакс кът,открити външни басейни през летния сезон
-   Охраняем паркинг , туристическа такса и 9% ДДС
-   Конферентна зала за 30 човека с проектор – ползване безплатно ,

 Ресторантът  в  селището  предлага обяд и вечеря   „ ала карт “ или по предварително избрано меню за групи.
Работното време на ресторанта е до 24:00ч. , ако желаете да останете след този  час се дължи такса от 30лв/час.

Примерни менюта ,които могат да Ви ориентират ,какво може да предложим като храна и меню
           Обяд   - 12.00лв.
1.  Cупа
2. Готвено
3. Десерт
4. Минерална вода 
  Хляб – филийки

        Вечеря  - примерни менюта
Меню 1 – 26,00лв.
1. Шопска  салата
2.Свинска вратна пържола /Пилешко филе на скара  с гарнитура
3. Десерт
   Напитки
1.   Ракия Поморийска /водка (Савой) - 50мл.
2.   Чаша вино
3.   безалкохолно  Кока Кола  1бр.
3.   минерална вода

Меню 2 – 32,00лв.
1.Овчарска салата
2. Запечен камамбер със сладко от боровинки
3.Задушена свинска вратна пържола с гъби или пилешко филе със
сос сирена с  картофено пюре
4. Десерт

            Напитки :
1.Ракия Поморийска /водка (Савой) - 50мл.
2.Чаша вино
3..безалкохолно  Кока Кола  1бр.
             минерална вода

- кафе - паузи: - кафе (фитър кафе), чай, мин.вода, дребни сладки – 2,50 лв. / човек (горещ шоколад, плодове и други по желание, цените им ще  Ви бъдат предоставени при заявка)



Възможност за наемане на DJ - 200лв/вечер.(за 5 часа)
 Възможност  за внасяне на  алкохол, срещу  такса  от  3лв / човек.

 Допълнителните услуги в СПА зоната/ халотерапия, масажи /  в комплекса се заплащат по ценоразпис.


Разплащане: - авансов превод 10 дни след потвържадаване на офертата и издаване на проформа фактура от наша страна на стойност 50%  от цената на заявените услуги .
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен rolling_heads

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1896
  • Населено място: Пловдив
Re: Предложение за: ТРЕТА НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #50 -: 21 Септември, 2019, 19:14:51 »
Билян-гуру :bravo: :drinks:
Идвам с жената и детето независимо от датата

Неактивен dragan

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1157
  • Населено място: Пловдив
Re: Предложение за: ТРЕТА НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #51 -: 21 Септември, 2019, 19:40:09 »
И аз идвам независимо от датата
Стая с 3 легла за нощувка
 

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Предложение за: ТРЕТА НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #52 -: 22 Септември, 2019, 01:26:56 »

Говорих с хората, могат да ни приемат на 16-17 Ноември. Там има 12бр. 2-ки стаи и 16бр. апартаменти за 2-3-4 души, място бол.
Колега!!! Аз ли неграмотно като НЕГЪР пиша, нещо морзовата Азбука ли не е преведена, но доколкото пак прегледах обсъждането, ставаше дума за 12 ОКТОМВРИ (проверете, не трия нищо като мнения)
За НОЕМВРИ месец обясних, че ИМА дати и там където от 15 г. организирам сбирки и сте били 2 пъти до сега (с. Варвара), но АЗ и повечето ми познати НЯМАТ възможност за НОЕМВРИ, защото има планирани други мероприятия.
ще се САМОЦИТИРАМ даже:
Пробвай за 12 ти (ОКТОМВРИ) за 30 човека.
Ти ми отговаряш, да има места, всичко е точно за 16 НОМЕВРИ ???
Никой повече от мен не иска да имаме Годишна среща, щото знаете, че дори тениски подарявах (по 15 лв. едната) на първата сбирка само и само да се съберем, НО много ВИ моля, като ПИША - ЧЕТЕТЕ!!! Щото Заявление, ръкописно с 8 правописни грешки, от Евророма, за кандидат кмет бих приел, ама у тоя форум да си говорим за домати, ама да купуваме тикви - някак не е редно.
В крайна сметка, ако някой иска да пие с друг - да си се разбират, аз нито съм барман, нито съм сервитьор. Но за НОЕМВРИ месец съм ФУЛЛ зает целия, като почнем от концерта на 3.10.2019 на Ерос Рамацоти и стигнем до 11.11.2019, когато приключваме изборната кампания и предаваме документите в Архив, па после и сбирка на Кактус БГ - е не мога да се клонирам.
И....... само за да използвам любимата си реплика "Аз казах ли", видех, че ората любезно са наТвърдили, за предварително МЕНЮ .. ако някой го боли коремчето после, не знам как ще го съчетаем  :rofl: :lol: :rofl: (аз съм лесен, имам язва на стомаха, на дванадесетопръстника и изкълчено рамо - ша карам на домашна ракия )
« Последна редакция: 22 Септември, 2019, 01:33:45 от Gabo »

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1976
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Предложение за: ТРЕТА НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #53 -: 22 Септември, 2019, 21:17:41 »
Не ти отговарям всичко е точно, има места за 16 ноември, не съм ги питал за тази дата. Попитах ги за 12 октомври, но се оказа, че са заети плътно, чак за 16 ноември могат да приемат група до 30 човека. И за това и получихме и оферта за тогава.
Ясно е, че няма да го бъде, недоспал съм и аз сериозно по други причини и съм недогледал писаното с датите и месеците. Опитах да помогна, не да нервирам който и да било.
Поне имаме още един вариант за място, имаме и оферта и цени. А какъв е проблема с менюто, не разбрах?
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен nikiiv

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 0
  • Населено място: София
Re: Предложение за: ТРЕТА НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #54 -: 24 Септември, 2019, 15:06:25 »
Последно около коя дата се ориентираме..?

Неактивен Лъчо Минков

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1124
  • Населено място: София
Re: Предложение за: ТРЕТА НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #55 -: 24 Септември, 2019, 16:41:03 »
     През ноември по-добре да ходим на ски или на скиорки, кой как се уреди :lol:

Неактивен lz1tka

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 596
  • Населено място: Костинброд
Re: Предложение за: ТРЕТА НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #56 -: 27 Септември, 2019, 10:26:49 »
При мен не е сигурно,засега си трая :)
73!

Активен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Re: Предложение за: ТРЕТА НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #57 -: 27 Септември, 2019, 10:57:34 »
И аз се бях навил за октомври, но ноември някак си е "рисков"?!...
0888981645, 072365106

Неактивен digi2577

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 238
  • Населено място: Бургас
  • Димитър А. Димитров
Re: Предложение за: ТРЕТА НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #58 -: 27 Септември, 2019, 17:56:23 »
Аз не мога да кажа нищо за ноември още.

Неактивен goldib

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 243
  • Населено място: Пловдив
Ноември дойде, още няма един метър сняг и вълците не са излезнали . Та някакви идеи?

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |