| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: LENOVO G50-30  (Прочетена 745 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен GRIDLIC

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 786
  • Населено място: София
LENOVO G50-30
« -: 25 Февруари, 2020, 01:57:36 »
Здравейте забравил съм си паролата LENOVO G50-30. До колкото разбрах може да се разкодира без преинсталация защото има оргинален уйндулс и антивирусна. Предполагам че става с някаква програма.
Енергията на кванта е равна на вибрацията по константата на Планк.

Активен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 894
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Re: LENOVO G50-30
« Отговор #1 -: 25 Февруари, 2020, 06:34:25 »
Коя парола си забравил? Те са три. Ако е тази дето си мисля не става, всичко е криптирано.
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

Неактивен GRIDLIC

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 786
  • Населено място: София
Re: LENOVO G50-30
« Отговор #2 -: 25 Февруари, 2020, 11:21:09 »
Входната, преди да тръгне да зарежда операционната система. Само часовника, деня и датата ми изписва но понякога при включване ми дава достъп до биоса. За това смятам че може да се оправи.
Енергията на кванта е равна на вибрацията по константата на Планк.

Активен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 894
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Re: LENOVO G50-30
« Отговор #3 -: 25 Февруари, 2020, 16:00:43 »
Смени харддиска и ще се оправи. В София мисля имаше хора дето се занимават с това но за пари. Иначе, харддиска е криптиран и на друг компютър не можеш да го пуснеш даже. Ако можеш от биоса да премахнеш паролата на харда, но трябва мисля да я знаеш. Аз имах същия проблем с харддиска на който знаех паролата, но пак не тръгваше на друг компютър само на неговия си. Като сложих нов хард лаптопа си се отключи и си работеше без парола. А този го продадох с паролата, криптиран на човек от София който каза че ще си го декриптира. Но как идея си нямам. Аз също търсих тулове и програми дето уж отключвали но не става. В това криптиране се съдържа инфо за целия лаптоп с периферните устройства и мак адресите им. Като напишеш паролата то очаква да сравни същата записана конфигурация която е на лаптопа и тогава тръгва. Някои пишат че сменят един епром и ставало, аз не съм пробвал. Помня, че много се ровех и четох за това.
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

Неактивен GRIDLIC

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 786
  • Населено място: София
Re: LENOVO G50-30
« Отговор #4 -: 25 Февруари, 2020, 20:26:39 »
В София са големи специалисти да знаеш. Попитах на две три места казаха че за някакви левчета ще ми го оправят. Даже един колега иска да му оправя един касетофон "Респром" и ще ми го разкодира безплатно без да сменява нищо. Казах му може ли да го направи пред мен. Той ми каза "да" дай ми един час и си готов! Като ми писа за еепрома сега се сетих че по рано го бях оставил на един да го разкодира, от долу липстват няколко болчета явно че е опитвал с еепрома. Попаднах и на такива които въобще не са в час, и не знаят за какво става въпрос Какво да ти кажа всеки си има свой начин на работа.
« Последна редакция: 25 Февруари, 2020, 20:37:03 от GRIDLIC »
Енергията на кванта е равна на вибрацията по константата на Планк.

Активен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 894
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Re: LENOVO G50-30
« Отговор #5 -: 25 Февруари, 2020, 20:54:03 »
Споделих каквото знам. Може да потърсиш из хардуер бг форума сигурно има писано по въпроса. Сега се сетих, че май там го продадох моя. То беше преди 5години не помня вече какво що. Но помня, че за диска купувача ми каза, че е на ясно как да си го оправи. Аз със лаптопа нямах проблеми, знаех му всичките пароли и така си го продадох с тях.
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

Неактивен GRIDLIC

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 786
  • Населено място: София
Re: LENOVO G50-30
« Отговор #6 -: 25 Февруари, 2020, 23:22:34 »
Много ви благодаря. Ще потърся някаква информация.
Енергията на кванта е равна на вибрацията по константата на Планк.

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: LENOVO G50-30
« Отговор #7 -: 26 Февруари, 2020, 11:05:36 »
Той може и да ти го разкодира без пари, но кой ще плати билетите за градския транспорт?  :unknown:
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
1 Отговора
449 Прегледи
Последна публикация 01 Юни, 2016, 22:51:54
от Dani.karakolev
0 Отговора
221 Прегледи
Последна публикация 21 Март, 2017, 21:14:20
от Eltehno
0 Отговора
115 Прегледи
Последна публикация 03 Април, 2024, 18:02:38
от Yassen

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |