| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: В ПОДКРЕПА НА ФОРУМА  (Прочетена 9701 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
В ПОДКРЕПА НА ФОРУМА
« -: 25 Юли, 2023, 18:51:10 »
Преди време, в темата за 12 г. от създаването на ФОРУМА обясних, как се финансира (т.е. - АЗ :)).
Колеги изявиха желание да помогнат. Това няма да носи никакви привилегии, но който иска може да го направи.
СУМАТА също не е фиксирана, а кой колкото има на сърце.
Създадох бутон към PayPAL, ше видя дали има начин и към БГ платформа. Не съм тествал още, но го качвам тук

ПРЕЗ PAYPAL


ПРЕЗ REVOLUT



ПРЕЗ ePay/EasyPay


Чрез БАНКОВ Превод
BG84UBBS80021045700650
BIC: UBBSBGSF
ГАБРИЕЛ ГЕОРГИЕВ РАДЕВ
ОСНОВАНИЕ:    За поддръжка на SANDACITE.COM
« Последна редакция: 30 Юли, 2023, 19:34:34 от Gabo »

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: В ПОДКРЕПА НА ФОРУМА
« Отговор #1 -: 26 Юли, 2023, 10:16:51 »
Коригирано и добавен REVOLUT, не съм догледал, махнах картинките.
Благодаря на тестерите за обратната връзка, ще махна мненията, да не се разводнява темата.

ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРИМ НА ТЕЗИ, КОИТО ИСКАТ ДА ПОМОГНАТ ФОРУМА ДА ПРОДЪЛЖИ ДА ГО ИМА
  :drinks:
« Последна редакция: 26 Юли, 2023, 19:41:23 от Gabo »

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: В ПОДКРЕПА НА ФОРУМА
« Отговор #2 -: 27 Юли, 2023, 15:30:15 »
След запитване от колега от Форума, добавих и форма за дарение, чрез ePAY /EasyPay или Банков превод/

Неактивен Лъчо Минков

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1124
  • Населено място: София
Re: В ПОДКРЕПА НА ФОРУМА
« Отговор #3 -: 29 Юли, 2023, 20:46:34 »
     Моля, дай банкова сметка. До мен има близо Изи пей но нямам представа как може да преведа пари на Форума.

Неактивен CVT

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1298
  • Населено място: София
Re: В ПОДКРЕПА НА ФОРУМА
« Отговор #4 -: 29 Юли, 2023, 21:42:48 »
     Моля, дай банкова сметка. До мен има близо Изи пей но нямам представа как може да преведа пари на Форума.

Ако натиснеш оранжевия "ПРЕЗ ePay/EasyPay" бутон, напишеш някаква сума и натиснеш "Плащане on-line" бутона, ще ти даде Получател, КИН и Описание. Можеш да си ги запишеш и с тях да идеш до EasyPay за да вкараш сумата.

Неактивен dragan

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1167
  • Населено място: Пловдив
Re: В ПОДКРЕПА НА ФОРУМА
« Отговор #5 -: 29 Юли, 2023, 22:53:57 »
Здравейте  колеги
Вече направих превода на дарението,както каза колегата CVT и получих отговор от GABO.

Неактивен Лъчо Минков

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1124
  • Населено място: София
Re: В ПОДКРЕПА НА ФОРУМА
« Отговор #6 -: 30 Юли, 2023, 03:58:10 »
         Добре, тези дни ще пробвам.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: В ПОДКРЕПА НА ФОРУМА
« Отговор #7 -: 30 Юли, 2023, 19:35:26 »
         Добре, тези дни ще пробвам.
Добавена е и БАНКОВА СМЕТКА.

На всички които помагат - БЛАГОДАРИМ ОТ СЪРЦЕ  :drinks:

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: В ПОДКРЕПА НА ФОРУМА
« Отговор #8 -: 06 Август, 2023, 00:12:16 »
И така, за 11 дни, БЛАГОДАРИМ на тези 8 ЧОВЕКА, дето подкрепиха форума и го смятат за полезен.
Бъдете Здрави.
(при такъв небивал ентусизъм, силно ме напъва да направя ТЪРГОВСКИЯТ РАЗДЕЛ - само за такива, които ПОКАЗВАТ, че ФОРУМА трябва да го има,  ама още обмислям... каква ще да е таксата )

Неактивен CVT

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1298
  • Населено място: София
Re: В ПОДКРЕПА НА ФОРУМА
« Отговор #9 -: 06 Август, 2023, 14:25:51 »
Ще си позволя да предложа още една идея: отделен раздел "Продавам на Търг".

Няма нужда от специален софтуер, само няколко прости правила които модераторите могат лесно да следят и налагат:

1. Продавача създава нова тема, която да съдържа снимки и начална цена. (Почти същите неща както при обява.)
2. Само участници в търга могат да постват в темата и единственото което имат право да слагат е наддаване във формата на по-висока сума с поне 1 лев.
3. При наличие на поне едно наддаване търга свършва когато минат да кажем 24 или 48 часа без нито едно ново наддаване.
4. Търга се смята за провален ако няма нито едно наддаване в продължение на 72 часа от започването му.
5. Търга се смята за провален и трябва да се повтори отначало ако печелившия се откаже, при което той вече няма право да участва във търгове или нещо по-строго.
6. Когато търга се провали поради липса на наддаване, продавача има право да го повтори единствено ако новата начална цена е 1 лев.
7. При успешен търг продавача се съгласява да преведе да кажем 20% от продажната цена на форума.
8. Съвсем нови потребители нямат право да участват нито като продавачи, нито да наддават.
9. (Със сигурност съм пропуснал нещо.)

При желание да се експериментира с концепцията, имам няколко неща които мога да пусна с начална цена 1 лев.
« Последна редакция: 06 Август, 2023, 14:52:47 от CVT »

Неактивен радиото

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 754
  • Населено място: Лом
Re: В ПОДКРЕПА НА ФОРУМА
« Отговор #10 -: 06 Август, 2023, 16:36:42 »
Търгове , не считам за подходящо , при нашия сайт . Той е за взаимопомощ предимно . Смятам обаче , че си е най добре да има месечна такса . И ако е възможно да е банкова сметка , която да може да се захрани и от изипей . Щото не всеки  има картова сметка . Ето аз - нямам .

Неактивен CVT

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1298
  • Населено място: София
Re: В ПОДКРЕПА НА ФОРУМА
« Отговор #11 -: 06 Август, 2023, 16:56:58 »
Търгове , не считам за подходящо , при нашия сайт . Той е за взаимопомощ предимно . Смятам обаче , че си е най добре да има месечна такса . И ако е възможно да е банкова сметка , която да може да се захрани и от изипей . Щото не всеки  има картова сметка . Ето аз - нямам .

Картова сметка не е нужна и сега праз EasyPay - може просто в брой. Виж отговор #4 малко по-горе.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: В ПОДКРЕПА НА ФОРУМА
« Отговор #12 -: 06 Август, 2023, 20:10:46 »
Ще си позволя да предложа още една идея: отделен раздел "Продавам на Търг".

Няма нужда от специален софтуер, само няколко прости правила които модераторите могат лесно да следят и налагат:


При желание да се експериментира с концепцията, имам няколко неща които мога да пусна с начална цена 1 лев.

Както сам знаеш, идеята не форума не ТЪРГОВИЯ, а обмяна на опит. Обявите се появиха, щото има колеги с излишни части или уреди, но.. . полазиха ни търгаши. Както и да е, ще го реша аз тоя проблем по един или друг начин
(И !!! БЛАГОДАРЯ ти, че беше един от първите които помогнаха с дарение  :drinks:)

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: В ПОДКРЕПА НА ФОРУМА
« Отговор #13 -: 06 Август, 2023, 20:34:00 »
Търгове , не считам за подходящо , при нашия сайт . Той е за взаимопомощ предимно . Смятам обаче , че си е най добре да има месечна такса . И ако е възможно да е банкова сметка , която да може да се захрани и от изипей . Щото не всеки  има картова сметка . Ето аз - нямам .
в 1 пост съм дал ВСИЧКИ възможни и популярни методи, вкл. Банкова сметка и ePay (е без плащане на ръка).
Ако решим да въведем платен абонамент за ТЪРГОВСКИЯТ раздел, съответно ще има бутон към ePAY за Абонамент за определена сума (примерно 5 лв.), проблема е, че трябва да се регистрирам като търговец към ePay. Това, че ще се плащат данък печалба не е проблем, защото и на сегашните суми в подкрепа на форума ще платя данък. Ако Данъчните са благосклонни и го приемат за Дарение 5%, ако не - 15.
В други сайтове и форуми праскат 10-20 реклами на страница и само който си плати не ги вижда, но за нашия е само излишна досада, заради 2$ на месец дето правеше когато ги бях пуснал.

Неактивен roumenvelev

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 22
Re: В ПОДКРЕПА НА ФОРУМА
« Отговор #14 -: 07 Август, 2023, 03:22:15 »
Потвърждавам,че през EPAY работи ОК.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |