| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: от 1 юли - ДДС за всички стоки извън ЕС  (Прочетена 7995 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен digi2577

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 238
  • Населено място: Бургас
  • Димитър А. Димитров
Re: от 1 юли - ДДС за всички стоки извън ЕС
« Отговор #90 -: 05 Октомври, 2021, 09:08:07 »
не знам дали и колко ще ме накарат да платя , но  митница софия я държат при себе си няколко месеца тази пратка

на стойност 15 долара , клещи и един ключ .... , води се за махане на зегергите на патрони на бравите
какво го мислеха толкова месеци не знам , искаха ми документи , веднага им пратих , но ....
аз вече мислих че няма да си я получа и диспут не мога да отворя вече след толкова време

Аз два пъти чаках по близо два месеца две пратки от щатите. Но в пощата от самото начало като им дадох документи за митницата ми казаха, че се чака много. Приятел ми каза, че пре митническа агенция нещата стават много по-бързо.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |