| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Защо така бе, чичо?  (Прочетена 2995 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ditronix

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 421
  • Населено място: Провадия
Защо така бе, чичо?
« -: 24 Март, 2015, 15:03:01 »
Мъчи ме един въпрос от доста време, ама все си траях досега ??? Пък днес какво ми стана....та викам да питам. Защо аджеба на аватарчето на раздел "Купувам-Продавам-Разменям-Подарявам" продавач и купувач са си стиснали ЛЕВИТЕ ръце? Картинката, на която се виждат само ръцете им-защо ЛЕВИТЕ???? :o
DRL  модули за всички видове автомобили!

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Защо така бе, чичо?
« Отговор #1 -: 24 Март, 2015, 15:33:14 »
Художника който я е рисувал изобщо не е бил в час, важното е че лесно може да се оправи, просто трябва да се направи огледален образ на картинката по хоризонтала и готово - стават десни ръцете. Е не знам дали тая картинка не е част от цялата визия на форума и да не е възможно да се пипа отделно... нека админите да кажат. А нека да използвам и аз темата за един въпрос и идея към администрацията на форума: В някои форуми има защита докато пишеш мнение ако се опиташ да отвориш друга уеб страница в същия таб или да се върнеш на предходната или нещо такова излиза прозорец с предупреждение че ще се загуби написаното и иска потвърждение че искаш да напуснеш страницата. Това го няма в нашия форум, и си мисля възможно ли е да се добави такава функция, защото много често ми се е случвало докато пиша мнение да натисна някой грешен клавиш например таб, и докато се усетя какво се случва вече съм натиснал още няколко клавиша пишейки и се връщам на предходната страница или нещо подобно с което се загубва написаното, когато това се случи в края на по-дълго мнение става крайно неприятно, та това е предложението ми ако е възможно да бъде въведена подобна функция. Например в DIY Audio има такава функция и няма ядове с такива грешки.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Защо така бе, чичо?
« Отговор #2 -: 24 Март, 2015, 16:23:23 »
Художника  си знае работата оставете го него.  8)

е тоя фиксната
26937-0
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Защо така бе, чичо?
« Отговор #3 -: 24 Март, 2015, 18:23:34 »
Мъчи ме един въпрос от доста време, ама все си траях досега ??? Пък днес какво ми стана....та викам да питам. Защо аджеба на аватарчето на раздел "Купувам-Продавам-Разменям-Подарявам" продавач и купувач са си стиснали ЛЕВИТЕ ръце? Картинката, на която се виждат само ръцете им-защо ЛЕВИТЕ???? :o
При сделка в едната ръка се държат парите, в другата стоката, в другата чантата, в другата ключовете от колата и само лявата ръка остава свободна  :lol:
Па нали и баш-майсторите винаги са с две леви ръце  :alko:
В някои форуми има защита докато пишеш мнение ако се опиташ да отвориш друга уеб страница в същия таб или да се върнеш на предходната или нещо такова излиза прозорец с предупреждение че ще се загуби написаното и иска потвърждение че искаш да напуснеш страницата
Принципно може да се сложи такова предупреждение, но ще е досадно ако кликваш на линкове в темата да ти изкачат постоянно такива предупреждения.

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Защо така бе, чичо?
« Отговор #4 -: 24 Март, 2015, 18:26:45 »
Моля ти се не го слагай, много е досадно. На мене ми е досадно и предупреждението след като копирам определн текст, но аз съм на друга бира  :D
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Защо така бе, чичо?
« Отговор #5 -: 24 Март, 2015, 22:53:37 »
Ама чакай сега то това предупреждение в другите форуми излиза само докато е отворено полето за писане на текст, докато си четеш из форума не излиза, не знам ако тук е възможно да се направи също да е така според мен не виждам нищо досадно, няма такава ситуация при която да се разкарваш от страницата в която си пишеш мнението, или поне е много рядко, та мисля че трябва да обмислите включването на такова ако е възможно само при писане на мнение. То и мен ме дразни това предупреждение за копирането на текста ама няма как.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Защо така бе, чичо?
« Отговор #6 -: 24 Март, 2015, 23:12:14 »
Махнах го КОПИРАЙТ предупреждението бе, стига ревахте.
origo, дай пример за форум, щото аз до сега не съм попадал на такова.
( от друга страна, ако си толкова заплеснат, че като пишеш теми не виждаш къде щракаш, по-добре да ти се затварят темите  :rofl: )
((Мда, и обърнах ръцете на евреите, дето правят сделки у форума))

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Защо така бе, чичо?
« Отговор #7 -: 25 Март, 2015, 10:12:34 »
Ето конкретно за този форум говоря, и на други места съм го срещал но в момента не се сещам: https://bgaudioclub.org/ Само докато е активно полето за писане излиза предупреждението и не мисля че ще пречи на някого това предупреждение, даже при нормална употреба на форума не би трябвало изобщо някой да го забележи, но естествено вие си решавате. А относно затварянето - ами случва ми се от време на време да речем на 20 - 40 мнения по веднъж не мисля че е точно въпрос на разсеяност, цъквам по съседство таб или като превключвам между кирилица и латиница с алт+шифт ако първо пусна шифта също изчезва курсора и докато се усетя че е станало съм ударил още няколко букви и евентуално бекспейс което вече е връщане назад и става белята, учудвам се че на никой друг не му се случва.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Защо така бе, чичо?
« Отговор #8 -: 25 Март, 2015, 10:29:26 »
Ориго, на мен ми пречи много таква интеракция с платформата, особенно тази, която я прави Бгаудио форума ,направо ме побърква.

Ако цъкаш където не трябва проблема е в твоята мишка, не във форума. Аз лично мразя страници които се опитват да ме задържат. КАто отивам някъде, знам защо отивам там и няма нужда няйъв интерфейс да ме предупреждаава по незнам си колко пъти..

Ръцете са оправени, за което беше и темата. Турям ключ.
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |