| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Продавам и подарявам ненужни за мен неща  (Прочетена 4263 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Понеже има доста неща, които не са ми нужни, а разчиствам всичко в апартамента, тук ще пускам всеки един предмет, а не да отварям нова тема за всеки по отделно. Първите неща са това упътване в комплект с гаранционна карта за VEF. Сърце не ми дава да ги изхвърля, като нови са. Те са подарък.
Второто е телевизор JVC. Работи с декодер, но картината е смачкана. Нямам намерение да се занимавам с ремонта му. Цената е 10 лева.
Всичко се намира в София, жк Дървеница. По принцип предпочитам лично предаване, тъй като времето напоследък ми е много кът, а и цените са символични.

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Продавам и подарявам ненужни за мен неща
« Отговор #1 -: 21 Май, 2016, 13:40:53 »
Този грамофон Респром ГЕС 321 също отива при предметите за продажба. Дозата му е счупена, така че се нуждае от нова. В добро състояние е, но трябва да се залепят обратно емблемите. Хубавото е, че ги открих  :)
Колоните са външно добре запазени. Звучат си ОК, но мисля, че високочестотният говорител на едната е с разкъсана мембрана. Цената е 40 лева за комплекта.

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Продавам и подарявам ненужни за мен неща
« Отговор #2 -: 23 Май, 2016, 23:12:44 »
Една торба с дискети  :) Повечето са 5,25, но има и от малките. Нито са тествани, нито знам какво има на тях. Жена ми ги беше засилила за боклука, но ги смъкнах в мазето. Естествено, те са подарък!

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Продавам и подарявам ненужни за мен неща
« Отговор #3 -: 24 Май, 2016, 10:15:47 »
Упътването на ВЕФ-а и дискетите са запазени  :) Остават телевизора и грамофона!

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Продавам и подарявам ненужни за мен неща
« Отговор #4 -: 25 Май, 2016, 15:02:38 »
Старият ми Зенит отдавна отлетя, но намерих упътването за него. Ако за някого представлява ценност, да заповяда  :) Цената на телевизора междувременно става 8 лева!

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Продавам и подарявам ненужни за мен неща
« Отговор #5 -: 06 Юни, 2016, 11:13:37 »
Добавям тези два електромера. Цената им е 5 лева или две големи Пирински  :) Цената на телевизора също е 5 лева! Грамофонът вече е 30 лева!

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Продавам и подарявам ненужни за мен неща
« Отговор #6 -: 12 Юни, 2016, 23:40:22 »
Двата електромера срещу едно Пиринско два литра. При телевизора важи същия бартер  :) Отново да отбележа - работи стабилно, но картината му отдолу е леко смачкана. Грамофонът остава на 30 лева, че съм замислил приложение на колоните и не искам да го давам за по-малко!

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Продавам и подарявам ненужни за мен неща
« Отговор #7 -: 16 Юни, 2016, 23:52:43 »
Телевизорът отива на боклука утре вечер. Ако на някого ще му свърши работа, да заповяда утре  :)

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Продавам и подарявам ненужни за мен неща
« Отговор #8 -: 17 Юни, 2016, 12:31:14 »
Касети за принтер Facit. Неразпечатани. По лев за бройка  :)

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Продавам и подарявам ненужни за мен неща
« Отговор #9 -: 17 Юли, 2016, 12:11:10 »
Ако някой има нужда от касетите, да пише. Подарявам ги, защото иначе ще завършат в боклука. Имам останали и 5 автоматични предпазителя, които се завиват на мястото на предпазителите със стопяема жичка. По спомен три са 25 ампера, един 16 и един 6. Към тях давам и петте керамики за предпазителите. И те са подарък! Снимки на тях ще има следобед  :drinks:

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Продавам и подарявам ненужни за мен неща
« Отговор #10 -: 17 Юли, 2016, 15:51:22 »
Два от предпазителите (25А) са Polam. Малкият е БГ, останалите два са някаква куча марка.

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Продавам и подарявам ненужни за мен неща
« Отговор #11 -: 28 Юли, 2016, 14:24:35 »
Останаха единствено касетите Facit и ръководството на Zenit  :drinks:

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Продавам и подарявам ненужни за мен неща
« Отговор #12 -: 04 Октомври, 2016, 19:29:32 »
Добавям някои неща, които съм пуснал и в olx

1. Гастроном (голяма тава) 2/1 с размери 650/530/100 от неръждаема стомана. Вместимост 28,5 литра. Напълно нов! 30 лева
2. Използван фотоапарт АГАТ 18К. Не е тестван. 10 лева
3. Ръчен циркуляр на батерии Makita 5621RD в перфектно състояние. Използван е много малко, което си личи по липсата на сериозни драскотини. Ножът не е оригинален. Към него добавям и една батерия, но не държи заряд и е единствено за проба. 150 лева
4. Стара руска външна светкавица. Нова е, но не е тествана. Упътването и кутията са оригинални. 10 лева
5. Kомплект чаши за кафе - 5 броя. 10 лева
6. Стар метален перфоратор. Произведен в ГДР. 5 лева
7. Винтоверт Makita 8391D в комплект с батерия. Външно не изглежда особено добре, но е в перфектно техническо състояние. Произведен е 2011 година.Батерията не държи заряд! 60 лева

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Продавам и подарявам ненужни за мен неща
« Отговор #13 -: 04 Октомври, 2016, 20:15:31 »
Позиция 1 е запазена за Fisher. Обеща, че ще има агне  :D

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Продавам и подарявам ненужни за мен неща
« Отговор #14 -: 20 Ноември, 2016, 20:44:17 »
Цената на циркуляра става 130 лева, на винтоверта - 50. Гастрономът и чашите вече не са налични. Събрах и всички стари фотоапарати, които имам. Продавам ги в комплект със светкавицата за 30 лева. Не са тествани!

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |