| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Не е колекция- едничко ама е добричко !  (Прочетена 1265 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lager

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 903
  • Населено място: село Обидим, обл Благоевград, общ. Банско
Не е колекция- едничко ама е добричко !
« -: 04 Октомври, 2016, 14:24:34 »
Доста време го търсих, знаех че го имам , но беше заровено и изгубено .Преди 20-30 години ремонтите на подобни апарати не бяха лесни- липсваха и части и документация. Това е оригиналното радио на Фолксваген -костенурка , единствена в нашия град и район и до днес.Собственикът си купи някакво друго и това остана забравено и от мен повече от 30 години. Според Радиомузея е монтирано и в Порше-та от този период.

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Не е колекция- едничко ама е добричко !
« Отговор #1 -: 04 Октомври, 2016, 17:17:03 »
Браво! Супер!  :hi:
Това е от по-модерните, тези който имат и за 6, и 12 волтово захранване. Имам го този модел, но при мен инвертора е съсипан, а радиото иска сериозен ремонт. Всъщност - работи, но със зверски шум, и ниска избирателност - едва лови ,Хоризонт'...
Омраз!

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |