| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Що за чудо е това  (Прочетена 159 пъти)

0 Потреб. и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ikarlo

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 234
  • Населено място: София
Що за чудо е това
« -: 03 Май, 2024, 13:49:52 »
Не съм виждал подобна машина, като изключим цифровите памети. Ще ми е интересно да разбера как се е появил тоя магнетофон и дали не е любителска преработка на цифрова машина. Подозрително е навиването на лентата с магнитния слой навън, както е било едно време.
https://www.youtube.com/watch?v=9hpieSNr564

 :o

Неактивен veso74

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 342
  • Населено място: Силистра
  • LZ2WSG
Re: Що за чудо е това
« Отговор #1 -: 03 Май, 2024, 14:01:02 »
Цифрова анимация е. Нищо "Изот"-ско няма.
« Последна редакция: 03 Май, 2024, 14:20:49 от veso74 »

Неактивен ikarlo

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 234
  • Населено място: София
Re: Що за чудо е това
« Отговор #2 -: 03 Май, 2024, 14:15:14 »
Прав си! Сега като се загледах, успокоители-обтегачи не помръдват. Не може да съществува такава механика. Навремето в друг форум (там повечето са програмисти) бях пуснал тема за създаване на софт магнетофони (както реални, така и дизайнерски), които да се възпроизвеждат на монитор или ТВ, но с възможност за оперативна работа, т.е. "натискаш" клавиш, чува се характерното изщракване и магнетофона тръгва (или спира, пренавива...). Почти като "жив". На фона на повишения интерес към този вид машини (и супер високите им цени) някой може да си купи такава програма... :)

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |