| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: няколко стари наръчника и учебника за радиоремонтно дело ...  (Прочетена 553 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен cmdj7

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 77
  • Населено място: Плевен
Здравейте ! Предлагам Ви няколко хубави книги за стара лампова радио- и телевизионна техника, които са от личната ми библиотека и наследство от дядо ми ( на него съм и кръстен ), който е участвал активно в доста радиокръжоци някога ( гр.Никопол и околности ) и се занимаваше ( любителски ) с тогавашната техника, като бе и горд собственик на един от първите телевизори в махалата ( "Огонёк" ), който успешно поправяше сам след многобройните дефекти и на който и аз започнах "ръчканията" си !
Книгите са използвани и пазени, но в една има закъснати, но са цели листата ( около 20-ина ), а другата е "понахапана" от някакви бубулечки, които са направили дупчици /каналчета ( чете се и са засегнати малко листа ) - гадинките ги няма от много години !

Ще ги напръскам с мухозол или РАЙД по желание на заявилият ги преди изпращане, както и ще поставя като опция таблетки Нафталин в опаковката  :rofl:

ЦЕНА - 20.00 лева за всичките

Намират се в гр.Плевен и ще бъдат изпратени единствено с ЕКОНТ в добра опаковка !

За контакти, моля Ви използвайте лични или е-майл [email protected]

Гарантирам за коректно поднесена информация и автентични снимки !!!

 :good:
« Последна редакция: 22 Април, 2015, 19:20:39 от cmdj7 »

Неактивен cmdj7

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 77
  • Населено място: Плевен
Добавям още няколко добри помагала /наръчника за радиоремонтно дело от личната си библиотека !
Книгите са в прекрасно състояние и без липси !

ЦЕНА - 15.00 лева за всички


 :good:

ПП. На последните две снимки са разтворени две от книгите от първият пост ...
« Последна редакция: 23 Април, 2015, 06:26:21 от cmdj7 »

Неактивен cmdj7

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 77
  • Населено място: Плевен
Цялата литература е ЗАЯВЕНА от уважаван потребител на форума и нека обявата бъде преместена в "АРХИВ"-а !!!

 :good:

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |