| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Нещо необичайно!  (Прочетена 758 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lz2nk

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 452
Нещо необичайно!
« -: 04 Ноември, 2021, 07:19:02 »
Толкова диво нещо не бях виждал. Виждал съм кораби в бутилки, краставички и стълби в бутилки, но лампов честотомер в бутилка направо ме уби. Видях го в страницата на един приятел от Испания, но няма никаква информация кой е майстора му. Но все пак си е много интересен.

Неактивен CVT

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1300
  • Населено място: София
Re: Нещо необичайно!
« Отговор #1 -: 04 Ноември, 2021, 07:29:36 »
Майстора му е един поляк, член на форум подобен на този. Ето оригиналния му пост: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1397643.html

Неактивен lz2nk

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 452
Re: Нещо необичайно!
« Отговор #2 -: 04 Ноември, 2021, 08:01:07 »
Майстора му е един поляк, член на форум подобен на този. Ето оригиналния му пост: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1397643.html
Благодаря! Значи преди 12 години го е публикувал, но поне от снимките разбрах как е успял да имитира вкарването в бутилката. Просто едната страна на бутилката я махната и после тая страна е използвана за дъно. Все пак си е отлично и оригинално изпълнение.

Неактивен CVT

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1300
  • Населено място: София
Re: Нещо необичайно!
« Отговор #3 -: 04 Ноември, 2021, 08:45:16 »
...
Просто едната страна на бутилката е махната и после тая страна е използвана за дъно.
...

Бутилката не е рязана. Всичко е вкарал през отвора и сглобил в нея. Само е пробил няколко дупки за захранването и крачетата. Мисля че за хора които правят кораби в бутилки това е много лесна и бърза сглобка.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |