| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Извинение от Антон Оруш -Делтичко, за некоректното му поведение  (Прочетена 7470 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Deltichko

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 261
  • Населено място: София, Царовището
  • Антон Оруш - колекционер на БГ техника
Здравейте. Сигурно сте ме познали вече. Наричам се Антон Оруш и съм ви добре познат. Причината да пиша сега тук е следната. Наскоро направихме доста лоши разкрития за личността на моя доскорошен съадминистратор Egoiz. Тъй като знам, че той не се коментира тук, няма да продължавам в тази насока. Само ще кажа, че решихме повече да нямаме нищо общо с него. Когато се  взе решение нашият сайт да излезе от неговите лапи и отново да се върне на правилния път, се обърнах към Мано, за да възстановя добрите отношения с него, защото всъщност всички сме приятели и съотборници от стария форум. Той се отнесе с разбиране към създалото се неловко положение, в което аз, mityo_krikа (човек, когото Egoiz е измамил с крупно парично количество) и няколко други хора се смятахме за водени за носа - каквито си и бяхме. Та Мано ми оказа съдействие за свалянето на нашата база данни. Той направи това, макар да не беше задължен. Аз му обясних, че имаме желанието да продължим развитието на сайта в традициите на стария форум (като визия и съдържание), без Егоизовите финтифлюшки. Днес качих базата данни на регистрирания вчера от мене домейн, като обаче възстановяването да бъде възможно без съдействието на Мано. Изключително много хора ми писаха, че не са се регистрирали в досегашния вариант на другия сайт само заради присъствието на Egoiz. Това още повече ми показа колко сме грешали относно него и колко зловредна личност е бил. Той обещаваше как това, как онова. Действително, мене не успя да измами веществено - аз само придобих експонати от него - но излъга други хора, а главното - надеждите ни за сериозно развитие на форума, тъй като се е покрил от 24 януари и всякаква връзка с него е невъзможна. Вероятно си има проблеми от друг характер и Ретромузей ще се окаже поредният сайт, който регистрира и не продължава – досега на сметката му са записани четири или пет такива.
Няма смисъл двата сайта да враждуват. Извинявам се за това, че няколко човека така лесно повярвахме на Егоиз и на убедителността му, а спокойно можем да кажем, че той разруши хомогенността на нашето малко общество. Нека не продължаваме в този дух, а бъдем приятели.
Линк към форума няма да давам, за да не правя реклама. Но представете си стария форум – дори като лого и визуален стил, не само като съдържание.

Цитат
Едит  модератор:
Заглавието ви е коригирано спрямо съдържанието, без повече подвеждащи заглавия тук ако обичате.
« Последна редакция: 06 Март, 2014, 22:39:46 от Pichaga933 »
Антон Оруш - колекционер на БГ техника - за връзка: e-mail: [email protected] | GSM: 0896 625 803 | lat. 42° 70'; lon. 23° 33' | МС/ТС, 1950s | 1000 Sofia, Bulgaria

Неактивен Gabo

  • Собственикът на Sandacite.com
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
    • https://www.nesiprav.com
Re: Извинение за некоректно поведение
« Отговор #1 -: 06 Март, 2014, 22:28:21 »
Антонеее. Антонеее
А мен помниш ли как ме наричаше ? Да ти копирам ли, как съм те измамил и скришно съм регистрирал този домейн без ти да знаеш ? Да ти копирам ли от стрия форум, как ми изтри мненията, в които доказвах, че ТИ ме накара да го регистрирам?
Сега ПАК ЛЪЖЕШ НАЙ БЕЗОГЛЕДНО!!! само за да подмамиш Mano да ти помага за новия форум. Поредната ЛЪЖА. Я кажи как те изритаха от поредния форум и защо.

Дори нямаш доблестта да кажеш истината и за предишния и за сегашния форум. Много ти е удобно винаги да се правиш на жертва.
Лъжец и ИЗПОЛЗВАЧ си ти.  :bad:

хайде да ти цитирам какво каза:
Цитат
На 17 януари 2012 г. аз написах на Габо писмо, в което се съгласих да участвувам в проекта Sandacite.com, но впоследствие размислих и, под влияние на долуизложените причини, реших да се присъединя към екипа на Ретромузея. Тук и сега аз желая да дам отговор на най-задавания въпрос. \nПринципно, аз съм човек, възпитан в по-традиционни разбирания. Не мога да върша работа с хора, на които очите не съм им видял. Не знам защо, просто такива са ми разбиранията. А и имам опита с некоректния модератор, когото закратко имахме през пролетта на 2011 г. Ето защо, аз не можех да приема да бъде колега с Мано, когото не познавам лично, нито с Габо , когото също не познавам. Аз мога да нямам нищо против тези двама души, но тук става дума за вършене на работа
Или викаш - като няма риба и рака е риба, ша стана колега, щом ще ми работят безплатно, нали го няма Егоиз с ГОЛЕМИТЕ ПАЧКИ.
« Последна редакция: 06 Март, 2014, 22:39:18 от Gabo »

Неактивен Deltichko

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 261
  • Населено място: София, Царовището
  • Антон Оруш - колекционер на БГ техника
Pchaga933, така и не разбра за толкова време, че никакви пари не съм взел от Филип, напротив -  аз съм купил няколко неща от него. Какви големи пачки на Егоиз, какви пет лева?
Що се отнася до цитирания от тебе епитет, не съм го казал аз.

,,Дори нямаш доблестта да кажеш истината и за предишния и за сегашния форум. Много ти е удобно винаги да се правиш на жертва. Лъжец и ИЗПОЛЗВАЧ си ти." - какво ще желаеш да кажеш? Кого твърдиш, че съм използувал?
Антон Оруш - колекционер на БГ техника - за връзка: e-mail: [email protected] | GSM: 0896 625 803 | lat. 42° 70'; lon. 23° 33' | МС/ТС, 1950s | 1000 Sofia, Bulgaria

Неактивен Gabo

  • Собственикът на Sandacite.com
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
    • https://www.nesiprav.com
Всички, дори в момента се правиш на жертва, а много добре знаеш какви сте ги дробили с Егоиз от самото начало.
Я кажи, кажи да чуят хората как се нарича нашият сайт?
да те цитирам ли "ония смотаняци от кафявия сайт", така ни наричаш и в момента пред други хора.
Смешен си и жалък. Ако имаше капка съвест и се беше извинил, можеше и да те приемем, ти обаче продължаваш с интригите си и трябваше друг да повдигне във бившият ти форум тема за Филип/Росен/Егоиз/Иван/Петкан/Драган ... последния да затвори вратата, за да се сетиш и ти да 'ревеш', а си знаел от поне 4 месеца, че форума и сайта ви е обречен.
Най ще ми е кеф, Егоиз да те е натопил и теб като съучастник в неговите далавери, тогава ще разбереш какво е истинско приятелство, сгушен до него в Централният Софийски Затвор.
И един цитат на Тодор Колев от "Опасен чар"
Цитат
— Мирише ми на командировка в Софийския Централен Затвор… От мен един съвет: килия 213, вторият етаж, южното крило. При бай Ставри… познавам го лично… Човекът е строг! Но справедлив. Много обича майтапите. Вие сте млад, ще излезете запазен.

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3530
  • Населено място: Варна
Насади се вражда между сандъкчийте,и в това насаждане на вражда имаш пряко участие Антоне.Тия приказки за пари .....мари сандъци и прочие не са някакъв повод.В т.н. сайт ма Филип/Росен или както и да се казва имаше злоба към нас.Политика на форума ви беше оплюването на нашия "кафяв форум" Насаждаше се омраза.Тук такива неща никой не е позволявал,в интерес на истината ще ти кажа че някой от твоите бивши съфорумници обратно тук се опитваше да пуска теми с контра съдържание за което получи шамар по врата и пътен лист.Въобще на всички наказани за "добри дела" тук при вас намираха топъл прием стига да ни оплюеха колкото може по силно,лошите модератори,злите админи.Трябва ли да напомням с каква радост се хвалеха там ретромузея кой какво направил тука.И след всички тия гадости да вземем сега да се прегърнем и да се кълнем във вечна дружба.Или да постъпим чисто по английски "няма вечни приятели има вечни интереси" Сега какъв е интереса е ясен и разбираем,тогава преди да се срине ретромузея какъв интерес имахте да ни оплювате.Аз не мога да приема такова извинение.Та вие тогава ни оценихте за 1000 лева ;) Това е срамно.

Неактивен Deltichko

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 261
  • Населено място: София, Царовището
  • Антон Оруш - колекционер на БГ техника
Филип ви е оценил на 1000 лева, не аз.
,,Ония смотаняци от кафявия сайт", така ни наричаш и в момента пред други хора" - кои са другите хора и кога съм го правил?
От 4 месеца - не, от началото на февруари.
Антон Оруш - колекционер на БГ техника - за връзка: e-mail: [email protected] | GSM: 0896 625 803 | lat. 42° 70'; lon. 23° 33' | МС/ТС, 1950s | 1000 Sofia, Bulgaria

Неактивен Ricarq

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 432
  • Населено място: Габрово
Хайде колеги да оставим лошото в миналото в историята , а да се стремим към доброто.
Предполагам повечето от Вас са Християни ,  нека не забравяме за  поуките от Библията - Книгата на Живота.

„Слушали сте, че бе казано: „Око за око и зъб за зъб”. Аз пък ви казвам: да се не противите на злото. Но ако някой ти удари плесница по дясната страна, обърни му и другата.” (Матей, 5:38-39)

Живота се изнизва неусетно и след 100 години никой няма да знае за  това разделение на двата форума  , а и Егоиста от давна ще е забулен в мрак. Ние постоянно се топиме като нация , колкото една средноевропейска столица сме по население. И като станем след 50 години 4-5 мил. души , пак ли да се делиме. Нека да оставим лошото в миналото и да приемем всеки такъв какъвто е , с неговите недостатъци. Всеки има своите плюсове и минуси, това е присъщо човешка черта - не забравяйте , че идеални хора няма на този свят , и много от членовете и на този форум имаме някакви недостатъци , и сме обидили или нагрубили или обидили някого много повече от това на Антон. Важното при повечето от нас тук е , че ни свързва нещо общо - влечението ни към старата техника и електрониката ! Нека да го приемем в нашите редици  , такъв какъвто е и да се стремим да избягваме конфликтите повече, аз на него дължа честа да съм тук със Вас.  А всеки има право на свобода и който го блазни това да си прави форуми  при нас е демокрация , даваща  и право на свобода и нека да не разваляме кахъра му - всеки е луд с номера си ми беше казал един възрастен "колекционер" , на който хобито му  беше  да купува за над 100 лв. бройката само  предимно довоенните радиа , да ги разрушава непоправимо за да види как са разработени  и да реди по рафтове остатъците от шаситата, а лампите да хвърля в кутии от бисквити   :---

Неактивен Gabo

  • Собственикът на Sandacite.com
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
    • https://www.nesiprav.com
Както мнозина запознати с тази турска сапунка са разбрали - вълка козината си мени, но нрава - не.
Или според  Deltichko /и Чърчил/
Цитат
Няма вечни приятели,има вечни интереси
Е, беше му дадена възможност да каже истината, той се направи на комсомолски секретар и призова за нови творчески успехи, забравяйки старите хули срещу 'кафевите капиталисти' заради които всички световно колекционери страдат и в частно - прекупвача неграмотник - Egoiz.

Екипа на форум Sandacite.com е добре запознат с всичките интриги и простотии на Deltichko и Egoiz, хората влизали във форума на www.retromuseum.net/forum/ - тоже не са прости, правят си изводите, особено пък тези, дето са им сърбали попарата.

Ако някой шаран се върже на поредната 'инициатива' на Deltichko, смея да го уверя, че тя пак ще е ден до пладне и след не по-вече от година пак ще четете сълзливи историйки за измамения колекционер.

В темата няма какво повече да се каже, слагам катинара.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |