| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Съвет за доставка на радиоприемник от Берлин  (Прочетена 707 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mmichailov

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 15
Здравейте колеги,
Спечелих от аукцион в Берлин малък лампов приемник. Заплатих стойността на спечеленото,но предоставената от аукциона фирма за доставка до България ми изпратиха проформа за много висока сума. Моля,ако някой има информация да сподели за такава куриерска фирма,която мога да ползвам за да си получа приемника,но на прилична цена,все пак доставка струваща три пъти цената на доставяното е непосилна.
Благодаря предварително на отзовалите се!

Неактивен hricava

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 45
  • Населено място: Ловечь
Re: Съвет за доставка на радиоприемник от Берлин
« Отговор #1 -: 05 Ноември, 2018, 21:16:21 »
Aз използвам този посредник https://pratki.de/ceni още от основаването им преди години. Коректни са, партньорите им в БГ сега са други, но при проблеми реагират адекватно. Дори от Германия ми звъняха да ми се извинят, че вместо 2кг са ми начислили 10кг за услугата. Мисля няма да останете разочарован от услугите им..

Неактивен Vaklin

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 302
  • Населено място: Козлодуй, Враца, София
Re: Съвет за доставка на радиоприемник от Берлин
« Отговор #2 -: 05 Ноември, 2018, 22:42:02 »
http://simplyshopping.eu/ Основно доставят от Англия, но работят и с Германия. На сайта им пише всичко необходимо. Тук можеш да си го вземеш от техен офис или да ти го изпратят с Еконт след като пристигне в България.
Другият вариант е DHL Paket (да не се бърка с DHL). Основен играч в Германия. В момента партньор в България им е Спиди, като цена за доставка може да ти даде продавачът.
73 de LZ2VL

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 904
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

Неактивен NHB

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 890
  • Населено място: Варна

Неактивен mmichailov

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 15
Re: Съвет за доставка на радиоприемник от Берлин
« Отговор #5 -: 06 Ноември, 2018, 09:14:37 »
Благодаря на всички за помоща! Вече контактнах част от доставчиците и очаквам предложенията им.
Поздрави
М.Михайлов

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |