| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: ремонт и реставрация на 4 трактов ролков ДЕК TEAC A 3440  (Прочетена 1564 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mjet

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 178
  • Населено място: София
Отдавна не съм поствал колеги, но не е от нежелание, а от липса на време. В края на юни започнах  работа по магетофона, който взех по коледа но все не оставаше време за него. Дефектът му беше похабена записваща глава и правеше ужасен запис. След 6 месечно търсене  най-накрая успях да се сдобия с комплект записваща и възпроизвеждаща глави за модела( не ме питайте колко струват :diablo:). Последва сглобка, настройка и машината  тръгна. Имаше и малко механични ремонти, но няма да ви занимавам с тях. Естествено беше почистен, където трябва и освежен, след което отиде в графа готови.  :) Ще пусна и малко снимки от процеса за пълнота.  :)
Едно устройство,ако тръгне от раз,значи нещо не е в ред :)

Неактивен cmdj7

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 77
  • Населено място: Плевен
 :drinks: ... това ще е последно допълнение към Ваша тема за тази вечер с пълно висококачествено сканирано сервизно за конкретният модел -

http://www.eserviceinfo.com/download.php?fileid=67448

Ако Ви потрябва схема или сервизно за някоя аудио екзотика, моля Ви пишете на лични .... ще се радвам да помогна !

Аз също харесвам старата класна техника и поправях такава допреди години !

 :good:

Неактивен mjet

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 178
  • Населено място: София
:drinks: ... това ще е последно допълнение към Ваша тема за тази вечер с пълно висококачествено сканирано сервизно за конкретният модел -

http://www.eserviceinfo.com/download.php?fileid=67448

Ако Ви потрябва схема или сервизно за някоя аудио екзотика, моля Ви пишете на лични .... ще се радвам да помогна !

Аз също харесвам старата класна техника и поправях такава допреди години !

 :good:

Благодаря колега, ще се възползвам при необходимост.  :hi:
Едно устройство,ако тръгне от раз,значи нещо не е в ред :)

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
692 Прегледи
Последна публикация 13 Март, 2016, 01:48:29
от TheHungry
0 Отговора
529 Прегледи
Последна публикация 20 Февруари, 2018, 19:06:58
от astra91
1 Отговора
687 Прегледи
Последна публикация 05 Ноември, 2018, 12:16:36
от laslo

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |