| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Машинка за почистване на уши  (Прочетена 16162 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 605
Машинка за почистване на уши
« -: 13 Януари, 2014, 14:20:58 »
Гледал рекламата баща ми и ми поръчал една за нова година.Възрастен човек,лесно се хваща на такива въдици.Целта му е била съвсем искрена-да ми помогне,защото имам проблеми с ушите.А пък и рекламата е доста агресивна,безочлива,заблуждаваща,подканяща,профанска ,тарикатска, подвеждаща и ......Сега как да му обясня ,че това за нищо не става.Да беше ми дал парите .Сто пъти му казвам ,за технически работи ,първо да се консултура с мен.Да оставим на страна новогодишната изненада.Казвам му че ако си купиш менте храна ,ще мижиш и ще го изядеш помалко помалко но менте техниката става само за казана.
Да не си мислите ,че в това техническо чудо въпреки "елдвигателя последно поколение?????" има някаква помпа която да засмуква секретите,нищо подобно.То е направено на принципа на вентилатора и каквото стане...С една дума имате си мини вентилаторче на 3 волта,за каквото си искате за това го ползвайте.ГОВОРЕТЕ ПО ЧЕСТО С ВЪЗРАСТНИТЕ ХОРА ЗА ДА ГИ ПРЕДПАЗИТЕ ОТ ГЛУПАВИ ПОСТЪПКИ.Тия с какво са по добри от   "  ало  "измамниците!

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1977
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Машинка за почистване на уши
« Отговор #1 -: 13 Януари, 2014, 14:27:07 »
ВеЕсТелешоп, Телемаркет, Топ Маркет, Море Селекшън...
Никога не купувайте нищо от тях. Никога.
Сериозно ли е само вентилаторче???
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен iss

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 203
  • Населено място: SF
Re: Машинка за почистване на уши
« Отговор #2 -: 13 Януари, 2014, 14:31:28 »
Определено е измама!
Както космо-диск със 100 годишна гаранция :).
Жалко, че човека се е хванал на въдицата.
Първото нещо, което ми мина през ума, като гледах рекламата, беше - как се почиства това "чудо" на техниката ? ...
Но сега, като казваш 'вентилаторче' - да питам смуче или духа?
Защото ако духа - нещата могат да станат и опасни за ползващите го!


Неактивен kolev

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Машинка за почистване на уши
« Отговор #3 -: 13 Януари, 2014, 15:10:48 »
 Радостен съм,  че вразумих един човек преди около седмица да даде 80 лева за електролитен кондензатор, който се поставя в запалката на колата,  изглажда пулсациите, разтоварва мотора, смъква разхода на гориво......

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1977
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Машинка за почистване на уши
« Отговор #4 -: 13 Януари, 2014, 15:15:46 »
Охле бохле кондензатора! Тия хора са супер нагли!  :o
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 605
Re: Машинка за почистване на уши
« Отговор #5 -: 13 Януари, 2014, 15:46:17 »
То няма какво да почистваш,защото  не се замърсява.Мислех си ,че сухата ушна кал може би го затруднява,ще опитам след баня-същата работа.Играчка!!!Как мижаво вентилаторче  ще изсмуче  такава гъста консистенция-направо алабализъм.
Между впрочем ,направило ли Вие впечетление  ,че муха никога не се нанизва в ушите.Давам идея на научните работници да направят на базата на ушната кал препарат против мухи АНТИМУХ

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Машинка за почистване на уши
« Отговор #6 -: 13 Януари, 2014, 18:16:10 »
Ако не си доволен може да я Върнеш. ЗА всички продукти с дистанционна продажба(трелешопи) важи, нищо че  е ползвана, виж сроковете какви бяха и действай.
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен miroton

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 133
  • Населено място: Пазарджик
Re: Машинка за почистване на уши
« Отговор #7 -: 13 Януари, 2014, 22:57:30 »
Тая машинка можеш да я побългариш като я включиш към прахосмукачката :D

Неактивен mirkata

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 144
  • Населено място: Хасково
Re: Машинка за почистване на уши
« Отговор #8 -: 13 Януари, 2014, 23:47:10 »
Баламите не искат търсене, те сами те намират  :D
Оня ден ми се обади един приятел и ме пита дали да си вземе онова "чудо " дето смъква разхода на автомобила 2-3 пъти. Уловката беше, че първоначалната цена е била 80 лева, а сега за временна промоция се дава само за 12 лева. Ама толкова навит да ги прежали тия 12 лева, че след много кандърми май пак не съм успял да го убедя да не го купува. Дадох му примери с чудното изделие за спестяване на ел. енергия на Георги Грънчаров, с препарата за избелване на зъби, с капсулите за отслабване и други, ама той само предава и не приема.  :D
Може вече и да го е взел....
Който може, го може.

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 904
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Re: Машинка за почистване на уши
« Отговор #9 -: 14 Януари, 2014, 14:21:04 »
Хе хе развеселихте ме. Само да вметна ушната кал е силно отровна, няма как там да се завре муха, само по погрешка. Иначе аз също гледах рекламата и в началните секунди също си казах, гледай каква готина джажа. Но още на десетата секунда от рекламата се досетих, че смучещата сила способна да извади калта от там ще извади и тъпанчето или най-малко процедърата би била болезнена и не безвредна. За съжаление сладкодумството с което се представят тези боклуци е толкова добро, че кара хората изобщо да не се замислят за какво всъщност иде реч. Рекламни и маркетингови трикове, от вида сега само при нас получавате не един а два не два три продукта като разглобяват изделието на части и всяка част я представят за отделен продукт дори и опаковката по някога.
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

Неактивен lz1wvm

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 36
  • Населено място: в Гората
Re: Машинка за почистване на уши
« Отговор #10 -: 14 Януари, 2014, 19:38:43 »
mirkata явно не си се занимавал с възрастни хора.А да си се опитвал да ги разбереш...
Но всичко с времето си.Живи и здрави.
Чавдаре поздрави от Гората. :drinks:

Неактивен mirkata

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 144
  • Населено място: Хасково
Re: Машинка за почистване на уши
« Отговор #11 -: 14 Януари, 2014, 22:20:18 »
mirkata явно не си се занимавал с възрастни хора.А да си се опитвал да ги разбереш...
Но всичко с времето си.Живи и здрави.
Чавдаре поздрави от Гората. :drinks:

Велико разсмях се, благодаря ти че ме правиш млад.  :hi:  :drinks:
Да, постоянно контактувам с възрастни хора, защото са ми набори. Но и постоянно контактувам и с млади хора, което ме подмладява наистина. С младите си контактуваме на малки имена, което ме радва, че ме приемат като един от тях.
Който може, го може.

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 605
Re: Машинка за почистване на уши
« Отговор #12 -: 15 Януари, 2014, 13:27:42 »
Поздрави и на тебе Велико!Пазиш ли го онова каменното барбекю гдето пече всичко.!
« Последна редакция: 15 Януари, 2014, 17:07:42 от Pichaga933 »

Неактивен lz1wvm

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 36
  • Населено място: в Гората
Re: Машинка за почистване на уши
« Отговор #13 -: 17 Януари, 2014, 21:12:14 »
Поздрави и на тебе Велико!Пазиш ли го онова каменното барбекю гдето пече всичко.!
Ползвам го,като идват познати.А ти доста време не си ме навестявал. :drinks:
Между другото ПУ-2-то е бетон.Последно съм му сложил батерии,и го вземам като ходим в гората. :drinks:

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |