| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Чат  (Прочетена 21029 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Re: Чат
« Отговор #15 -: 01 Февруари, 2013, 19:44:43 »
Бате Бойко днес открил някаква нова отсечка край Търговище. Ха честито да ви е.

Неактивен simo_

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 491
Re: Чат
« Отговор #16 -: 01 Февруари, 2013, 20:49:07 »
Мерси и да ви се връща! И вас Бойко да огрее! :D
Днес отидох до болницата и тамън видях двата джипа Тойота да си тръгват. Откривал там ново родилно...

Неактивен ONZI

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1035
  • Населено място: Севлиево
  • Митко Матев 0886739549
Re: Чат
« Отговор #17 -: 01 Февруари, 2013, 20:56:23 »
Сега остава да направи и фабрика за ток край Беляне.
Ама неще.

Неактивен rkounev

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 542
  • Населено място: София
Re: Чат
« Отговор #18 -: 01 Февруари, 2013, 23:06:23 »
Ще,ще!

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Чат
« Отговор #19 -: 02 Февруари, 2013, 05:30:30 »
Цитат
Сякаш преди един век циганските къщи са били по-прегледни, и боклуци не се виждат   :
http://www.lostbulgaria.com/?p=5552
   Е, тогава са били просто "цигани" и са се вписвали в общата етническа маса на страната. Сега вече станаха "евро-роми" и вече са отделна губерния. Част от тях са елит, цареве, мутри, гееве... друга част обикалят Европата да разнасят славата на Велика България и да показват на какво сме способни (предимно кражби джебчийства и проституция), трета част се занимават с изнасянето и унищожаването на Българската история. "Ама това е антика бе бате, за 5 лева нема да ти го давам, аз за бакър да го връщам че му земем 5 лева! ", и останалите които просто ровят по кофите за да си осигурят просъществуването до другия ден ......
 п.п Той, поста стана доста гаден май...  :(  Като живота на напоследък. Моля да бъда извинен ако съм казал нещо повече. Ако пък съм засегнал нещо или  някого моля, забършете го да не цапаме темата.
Омраз!

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Чат
« Отговор #20 -: 02 Февруари, 2013, 05:47:15 »
 Днес е Петльов ден! Някога на този ден са отбелязвали празника с ритуално клане на петел.
  Историята е, че в началото на годината, по време на турското робство ( Или османско присъствие ), началото на годината султанските наместници са минавали по селата на България да събират малки момчета за да ги правят, еничари, султански слуги и т.н. и по този начин да респектират "раята" да не се бунтува, пък и по малко бъдещи комити да се въдят....  :(
  Тогава хората са скривали децата си дълбоко в планината, колели са петел и със кръвта на закланото животно са посрещали султанските слуги с идеята, че предпочитат да убият детето си но да не го дадат на поробителя. Това е останало като контекст в съзнанието ми от моята баба за този ден. Оттогава на този ден традиционно се коли петел и се празнува по нашия край.
  Днес на този ден празнуват и едни други хора, с неопределена ориентация, или определено извратена... знам ли и аз вече  :unknown:
  Лошото е, че въпреки че нямата начин за самовъзпроизводство, се въдят все повече и повече. Пък и самоопределянето им, взе че стана мода напоследък, при това в Българския елит.  ???
   Е, европейци сме и трябва да сме толерантни! Щом се либят - да се вземат!  :kisss:
  п.п.  Предварително се извинявам на Геевете, и на бъдещия ни европейски партньор - турците, ако съм засегнал някой, ама това е! Историята тълкувана от прост човек.  :blush:
  п.п.п  Съжалявам че не намерих и иконка дето две момченца се целуват да означа по-горното, ама надявам се на досетливостта на читателя ...
 Честит празник и наздраве.   :drinks:
« Последна редакция: 02 Февруари, 2013, 05:52:14 от regreed »
Омраз!

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
Re: Чат
« Отговор #21 -: 02 Февруари, 2013, 09:06:17 »

честит Петльов ден , на момците поЗдрав ,на момите да ги клъвне петела

Неактивен ONZI

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1035
  • Населено място: Севлиево
  • Митко Матев 0886739549
Re: Чат
« Отговор #22 -: 02 Февруари, 2013, 13:56:27 »
Това което е написал  regreed е самата истина за голямо съжаление

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Чат
« Отговор #23 -: 02 Февруари, 2013, 14:32:05 »
@ regreed

Аз съм ЗА, тия от псевдо "елита" до последния да се извратят и да не се възпроизвеждат повече...   :D
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен lz2nk

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 452
Re: Чат
« Отговор #24 -: 03 Февруари, 2013, 23:55:24 »
@ regreed

Аз съм ЗА, тия от псевдо "елита" до последния да се извратят и да не се възпроизвеждат повече...   :D

По тая тема как ще ви хареса това:

Хващат един мъж, който бяга от България през границата.
- Какво ти става бе човек, сега е демокрация в страната, къде си хукнал?
- Как какво, преди 20 години да си хомо беше престъпление, преди 10 години вече стана модерно и интересно, сега е повсеместно и естествено, страх ме е, че след още 10 ще го направят и задължително.
« Последна редакция: 04 Февруари, 2013, 10:34:24 от lz2nk »

Неактивен Ricarq

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 432
  • Населено място: Габрово
Re: Чат
« Отговор #25 -: 23 Февруари, 2013, 22:06:23 »
И аз да початя малко  :)
След една седмица е 3-ти Март. Това е прекрасен повод мисля че ние повечето членове  на този форум да се съберем и да се срещнем  на живо :) . Какво ще кажете за идеята ?

И имам още 1 въпос -  честване - ден на "сандаците"  Какво мислите по въпроса?

Едит: Модератор


« Последна редакция: 24 Февруари, 2013, 00:38:17 от Pichaga933 »

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
Re: Чат
« Отговор #26 -: 23 Февруари, 2013, 22:29:10 »
аз съм за - софиянци да организират местото на срещата,ний от прованса ще осигурим присъствие :hi:

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Чат
« Отговор #27 -: 23 Февруари, 2013, 23:42:22 »
Като се Имат предвид , админите къде в БГ се намират-Пазарджик, мисля  да се насочи натам срещата ще е по-удачно.

Кой е казал, че всички срещи трябва да са в  с.София. Града е мръсен, сив, напоследък претоварен с насилие, полиция и емоции...

Деня може да е- деня ,в който по Фактура Админите: Gabo и Mano си бръкнаха в джобове и с личните си средства платиха за Общото НИ благо-да я има тая платформа и да е стабилна, сигурна, съвремнна , удобна, адаптирана, настроена, дебъгната  и какво ли още не!!!

Отношението към това горното се нарича " благодарност"- и трябва да се покаже: ЛЕко абстрактна концепция за БГ, но вярвам участниците тук  имаме потенциала да я приложим.


+ Партийната пропаганда не е разрешена тук.
 

Покани за участия, събирания, митинги, протести  и тн: Уреждайте  си ги на ЛС.

Има си тема за коментиране на ситуацията в Държавата политически.

« Последна редакция: 24 Февруари, 2013, 00:54:33 от Pichaga933 »
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Чат
« Отговор #28 -: 24 Февруари, 2013, 06:21:07 »
Плюс 1  :hi:
Омраз!

Неактивен Ricarq

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 432
  • Населено място: Габрово
Re: Чат
« Отговор #29 -: 24 Февруари, 2013, 11:47:04 »
Това не е партийна пропаганда , ами по скоро възползване от безплатния транспорт. Иначе не съм вече симпатизант към никоя партия , малко ли ограбиха народа и се нагушиха и продължава да се краде и разрушава построеното през  социализма  , така че а винаги  когато има някаква възможност да се отиде безплатно до някъде или  да се раздават разни неща се възползвам.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |