| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: За Мръвката и други " виновници" ;-)  (Прочетена 8711 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
ей късметлии сте софиянци , имате си битак , тука откак модераторите наложиха твърде облегчаващата ни опция - преглед и одобрение на обявите ,кьораво радио няма в базара ... дали не се оддръпнаха продавачите !??
« Последна редакция: 07 Май, 2013, 13:51:02 от Pichaga933 »

Активен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3528
  • Населено място: Варна
Re: Re: Радиоприемник
« Отговор #1 -: 06 Май, 2013, 22:36:38 »
Не са,някой станаха нагли :diablo:

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Re: Радиоприемник
« Отговор #2 -: 07 Май, 2013, 00:04:15 »
Сезона по-скоро е слаб.

Празници са сега,  жега.

Хората не седят вкъщи пред компа ами са на вънка, пият ракия и замезват с печен гад.  :D

Силни сезони за търговския раздел на форума са есента и зимата, когато всеки се е прибрал на топло  :D

Сега е Сезона на реставрациите.
« Последна редакция: 07 Май, 2013, 00:12:09 от Pichaga933 »
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен Gabo

  • Собственикът на Sandacite.com
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
    • https://www.nesiprav.com
Re: Re: Радиоприемник
« Отговор #3 -: 07 Май, 2013, 00:49:46 »
ей късметлии сте софиянци , имате си битак , тука откак модераторите наложиха твърде облегчаващата ни опция - преглед и одобрение на обявите ,кьораво радио няма в базара ... дали не се оддръпнаха продавачите !??
Не, както сам каза, алчните Админи изкупуваме всичко ценно. Сега съм подал документи за кредит от 1 000 000 ЕУ, по Европейската програма за изкупуване на стари техники. За съжаление, само 500 000 от тях ще мога да похарча по предназначение, с останалите 500 000 ще си купя хале, да ги складирам. Само Pichaga933 да ни не превари, че нали с Мано сме от провинцията, все той докопва вкусната плячка. 649 приемника има и за още ламти.
 :rofl:

Неактивен deniz5612

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 305
Re: Re: Радиоприемник
« Отговор #4 -: 07 Май, 2013, 06:38:10 »
Това май не е по темата , а , кой сега ще бърше а  :writer:
Не е мръвката виновна нито сезона  :diablo:
Съсипва се тоя форум от болни глави , съсипваааааа  ???

Неактивен integrall

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 67
Re: За Мръвката и други " виновници" ;-)
« Отговор #5 -: 08 Май, 2013, 10:03:39 »
Ооо, то не било само да не мога да променям мненията в темите си, да ми одобряват новите теми в  раздела, ами и всяко едно мнение/отговор трябва през модератор/администратор да мине?

Охооо...

пп
Преди gabo пак да ме обвини, че ме мързи - прочетох отново правилата, такова нещо там не пише!

Неактивен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Re: За Мръвката и други " виновници" ;-)
« Отговор #6 -: 08 Май, 2013, 10:23:32 »
Колега Integrall, правилата за търговския раздел са ей тук в самия него. И пак ви казвам, нито аз, нито някой друг имащ права да одобрява обявите ще се възползва от това си предимство. За модератор на въпросния раздел сме сложил не случаен човек. Аз лично НЕ одобрявам обяви и дори не ги поглеждам преди те да бъдат одобрени от въпросния модератор. И моля ако някой забележи злоупотреба да сигнализира.

1. Gabo НЕ колекционира радио и тв приемници
2. Асен lz2xl също отдавна не ги колекционира, а напротив ги подарява на участници от форума. Това е всеизвестен факт.
3. Огнян Pichaga933 също не колекционира такива. По скоро се занимава с НЧУ.
4. Оставам аз. Да, аз имам интерес към такива уреди, но напоследък имам доста по-високи приоритети и НЕ купувам. Даже в момента нямам време да си реставрирам голяма част от приемниците. Насъбрал съм ги доста и повечето са ми подарени. Имам работа за поне 2 години напред. Но ако все пак някой забележи по какъвто и да е начин, че съм се възползвал от правото си да видя обявата преди тя да бъде публикувана и съм закупил "нещото", нека го съобщи пред всички.

Освен това, мога да цитирам имена на хора, които за закупили много редки приемници, за които съм знаел само аз и вместо да ги купя, съм им се обадил по телефона да им кажа къде се продават.

Неактивен integrall

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 67
Re: За Мръвката и други " виновници" ;-)
« Отговор #7 -: 08 Май, 2013, 10:40:44 »
Да уточня: не обвинявам някого в злоупотреба, за друго иде реч.

Просто взех тук да се чувствам като в "1984".

Знам, знам какво ще кажете - нет широк, като не ти харесва...

Неактивен lz2nk

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 452
Re: За Мръвката и други " виновници" ;-)
« Отговор #8 -: 08 Май, 2013, 11:13:20 »
Да уточня: не обвинявам някого в злоупотреба, за друго иде реч.

Просто взех тук да се чувствам като в "1984".

Знам, знам какво ще кажете - нет широк, като не ти харесва...
Ама си интересен човек. Как може да не ти харесва търговския раздел сега. Чистичко, тихичко и коментари и мнения само от модератори и администратори. Кеф!

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
Re: За Мръвката и други " виновници" ;-)
« Отговор #9 -: 08 Май, 2013, 12:15:51 »
"За Мръвката и други " виновници" ;-) " ... е аз такава тема не съм пускал , туй беше моя реплика под една тема ,сега така пусната като тема и като контекст и с пояснения какво съм искал да кажа - за алчните админи,за кредити по европейски програми ,за складови бази ... звучи малко агресивно и ... встрани от идеята да има нормален диалог между участниците във форума и управителното тяло :writer:
... иначе съм обяснил на Габо в лично съобщение предисторията на репликата,няма да превръщаме форума в стената на плача  :hi:

Неактивен maximusic

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 10
  • Населено място: Бургас
Re: За Мръвката и други " виновници" ;-)
« Отговор #10 -: 08 Май, 2013, 12:20:00 »
...кьораво радио няма в базара ... дали не се оддръпнаха продавачите !??

Не знам какво точно търсиш, но от по-старите имам един работещ лампов Акорд,  от транзисторните 2 модела на Селена и разни малки играчки. Да взема да ги предложа ли...  :-[ и без това от сантиментални чувства само ги държа.

Неактивен PDM

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 390
  • Населено място: Велико Търново
  • LZ2PDM
Re: За Мръвката и други " виновници" ;-)
« Отговор #11 -: 08 Май, 2013, 12:44:09 »
Лично аз нямам нищо против обявите да се одобряват от модераторите - като им се занимава. Нямам негативни впечатления, подозрения, усещания и т.н. спрямо никой от тях по отношение на злоупотреба с това право в личен интерес. По скоро ми се струва, че започват много да се формализират, но това си е тяхно право. Вчера повдигнах една обява за търсено от мен радио. Днес гледам я няма. Значи не е одобрена. Заради нарушение на правилата предполагам. Предполагам /тъй като никъде не евидно защо не е одобрена/, че не съм посочил откъде съм. Това обаче го пише в Профила ми. Не съм посочил начин на доставка. Откъде да знам кой ще ми предложи и от къде? Предполагам също че не съм посочил начин за връзка. За това си има ЛС. В открита обява телефон и ел.поща няма да посоча - това са лични данни, които не съм съгласен да са публично достъпни. Какво са лични данни и всичко свързано с тях - виж закон за личните данни. Така, че ако се погледне много формално на нещата, изискването да се представят публично лични данни и рестрикции, свързани с непредставянето им, си е нарушение на закона.  Та в тоя ред на мисли лично аз не бих могъл да пусна нито една обява тук. Ако някъде греша, моля да ми посочите къда.

Неактивен integrall

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 67
Re: За Мръвката и други " виновници" ;-)
« Отговор #12 -: 08 Май, 2013, 13:13:13 »
Аз също не мисля да пиша там, докато не се върне по-либералния режим.

Подхода е сгрешен - не рестрикции за всички, а бан за провинилите се!


Активен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3528
  • Населено място: Варна
Re: За Мръвката и други " виновници" ;-)
« Отговор #13 -: 08 Май, 2013, 17:59:22 »
На незнаещите кухнята на т.н. модераторство на раздела ще кажа само че последния и единствен чиято обява не съм одобрил е личност която обяви стока и вместо реални снимки пусна пеистнати от мрежата.Един вид хората от форума пасат трева,един вид..........ако мине номера някой балък да се хване.Пратих му няколко писма да си оправи темата на което получих мили думи за повечето мой роднини преимущественно от женски пол :) разбирайте го както искате.Няма рестрикций.Аз мога да кажа за себе си че не съм ограничавал никого,помагал съм с каквото мога.Най голямата "болка"на някой продавачи е че не им се позволява да устройват тук търгове с тайно наддаване.Предимство няма да има за никого.

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: За Мръвката и други " виновници" ;-)
« Отговор #14 -: 08 Май, 2013, 18:33:04 »
@ Simo
Разделил съм темата от товето мение, понеже там където беше, беше спам, но реших че дискусията която започна си заслужава да се запзи и продължи. Заглавието, смятам добре очертава темата, но ако искаш друго, кажи, ще го сменя  ;)

@integrall

Писането в търговския , не е задължение а право.

@lz2nk

РАботим по либерализирането на режима, така е доста тежък и за нас.
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
4894 Прегледи
Последна публикация 24 Май, 2013, 09:00:02
от regreed
0 Отговора
28748 Прегледи
Последна публикация 09 Октомври, 2012, 21:40:23
от Ricarq
3 Отговора
1222 Прегледи
Последна публикация 27 Април, 2013, 21:18:06
от kskpkb
0 Отговора
1545 Прегледи
Последна публикация 29 Април, 2013, 17:01:52
от Pichaga933
94 Отговора
50151 Прегледи
Последна публикация 15 Май, 2016, 13:44:10
от Валери

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |