| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Blu Ice - новият лампов амп  (Прочетена 15475 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Blu Ice - новият лампов амп
« Отговор #45 -: 13 Януари, 2014, 13:59:39 »
Наистина има по под 2 лева хромирани кафеници, ама не съм убеден че ще е по-естетично, от колкото сега. А пък идеята нещо с лампи да се казва лед, е доста извънстандартна :) Повече ми навява мисли за усилвател клас Д свръх ефективен с 99% КПД :D Разбира се това е майтап, да не се обидиш че се гавря с усилвателя.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен Eltehno

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 394
  • Населено място: Свищов
Re: Blu Ice - новият лампов амп
« Отговор #46 -: 13 Януари, 2014, 20:29:26 »
Споко, не се обиждам. ;)
Иначе идеята за името на ампа дойде от това, че е с неоново синя подсветка и от там ми хрумна "Син лед". Спомних си на времето имах такъв мъжки парфюм, на който кутията му беше в такова едно синьо, като лед.
Та така с името... :)

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3538
  • Населено място: Варна
Re: Blu Ice - новият лампов амп
« Отговор #47 -: 13 Януари, 2014, 20:37:09 »
неоново синя подсветка

Добре изглежда въпреки студения цвят,на мен ми харесва :good:

Неактивен Eltehno

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 394
  • Населено място: Свищов
Re: Blu Ice - новият лампов амп
« Отговор #48 -: 15 Януари, 2014, 17:11:18 »
Ампа стана 2в1. Усилвател и нощна лампа.  :D Подсветката може да се пуска независимо от усилвателя. Може само подсветка, само усилвател, или и двете.  ;)

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |