| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Предложение за: Първа НАЦИОНАЛНА сбирка на форума 21.10.2017  (Прочетена 19685 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Предложение за: Първа НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #15 -: 18 Септември, 2017, 10:55:24 »
За момент трябва да задържим със резервацията, защото планират профилактика на басейните. Лошото е, че ще знаят дали на 7-ми ще е приключила чак в края на тази седмица.
Единия вариант е, да преместим сбирката на втората дата - 22.10 когато със сигурност ще е минала профилактиката,
другият вариант е, да ви съобщя като ми се обадят (до края на седмицата, както казах) и да си остане 7-ми.

Записванията от желаещите ПО ПРИНЦИП продължава, но при горните условия, че евентуално може да се наложи, дя я преместим на 22.10.2017 г.

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1976
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Re: Предложение за: Първа НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #16 -: 18 Септември, 2017, 11:59:35 »
Аз съм за 7 да остане, защото лично не ми е важен басейна, по-скоро софрата. :)
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 594
Re: Предложение за: Първа НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #17 -: 22 Септември, 2017, 09:43:42 »
Много ми е далеко!Освен това на седми имам покана от Смолян-Устово за среща с бивши колеги от едно закрито учереждение.

Неактивен dragan

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1163
  • Населено място: Пловдив
Re: Предложение за: Първа НАЦИОНАЛНА сбирка на форума
« Отговор #18 -: 23 Септември, 2017, 14:50:43 »
и аз се присъединявам

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Колеги, сбирката ще е на 21.10.2017 г. /СЪБОТА/
Мястото - Минерален Комплекс "Варвара"
Местата за ядене и пиене (масата) ще я запазя аз, от вас остава да си запазите място за нощувка (НАСТАНЯВАНЕ), препоръчвам ако имате възможност, да се комбинирате няколко човека за Апартамент Лукс - освен двете спални с отделни бани има и малко холче с диван, на който може да преспи някой закъсал колега.
Телефона на комплекса го има на сайта. Ако ви мързи или няма с кой да се комбинирате, пишете в темата или на ЛС, ще рискувам да направя резервация на моя отговорност, пък ако не дойдете, ще се набутам със някой лев.
Публикувам пак списъка, ако някой се откаже, промени бройката или иска да го добавя, нека пише
До тук:

1. Аз - 1 нощувка за 1 човек + Софра /Транспорт - Пазарджик за 3 човека/ - Запазил съм апартамент за мен и johnstalker
2. Мано - 2 човека софра - 1 теника XL
3. Laic - 1 за нощувка, 1 за софра, ще пътува с мен  -1 тениска - XXL
4. ian -  1 нощувка, 1 софра /Ихтиман/ Запазен апартамент + ahedproductions - 1 тениска - L
5. goldib - 1 софра /Пловдив/ - 1 тениска - XXL
6. ahedproductions - 1 нощувка, 1 софра, София - Запазен апартамент + ian - 1 тениска - XL
7. lz1tka - 1 софра /Костинброд, 2 човека за СФ/ - XL тениска
8. TheHungry - 1 нощувка за 1 човек + Софра /Транспорт - Пловдив за 4 човека/ - Запазил съм бунгало за 2-ма- 1 тениска
9. Лъчо Минков - 2 нощувка, 2 софра, София (Транспорт за още 2-ма) - 1 тениска - XXXL
10. johnstalker - 2 нощувка, 2 софра, ТРОЯН (Транспорт за още 2-ма) - Запазен апартамент с мен - 1 тениска - XXL
11. dragan, 2 нощувка, 2 софра - ПЛОВДИВ - Запазил съм бунгало за 2-ма - 1 тениска XXL
12. chav_chav - 1 софра, другото е в процес на уточнение - XXXL
13. spasdimitrov - 2 за нощувка, 2 за софра (София) XXXL
==============
17 човека

 :drinks: :drinks: :drinks:
« Последна редакция: 08 Октомври, 2017, 20:31:11 от Gabo »

Неактивен Лъчо Минков

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1124
  • Населено място: София
      Идваме.До коя дата да си направя резервация? На отиване или на връщане ще си взема радиото от Кънчо.

Неактивен rolling_heads

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1897
  • Населено място: Пловдив
И на мен ми се идва, но още не съм решил.

Неактивен goldib

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 243
  • Населено място: Пловдив
От колко часа е планирано да  започне  мероприятието?

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
      Идваме.До коя дата да си направя резервация? На отиване или на връщане ще си взема радиото от Кънчо.
Събитието е на 21.10, ако искаш, запази за цяла седмица ;) /а за радиото - питай Кънчо, плащам само първото пиене)
Аз лично, смятам с 2-3 апапи да съм там на 21 СЪБОТА около 13-14 ч. и да пием бири  :drinks:
Същинската част се предвижда да започне към 18-19 ч. с ядене, пиене и биене :)
(ако някой дойде, но обърка масата и компанията, мисля че няма да е голяма загуба ;) )

И на мен ми се идва, но още не съм решил.
Айде, организирай се, 4 човека сте от Пловдив за сега само ... ей къде де, докато изпеете 2 революционни песни и сте на плажа.
Питаш ли ги другарите от Троян, че даже не могат да пият по пътя  :rofl:
« Последна редакция: 05 Октомври, 2017, 17:35:59 от Gabo »

Активен Ивайло

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 144
  • Населено място: Троян
Идва ми се и на мен , но съм от скоро тук и не познавам никого.Ще гледам тъпичко сред вас .
Иначе мога да взема 6 от Троян , ако тръгна ? И ще забравя ракия !!

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Колега, ТОВА е първи сбирка на форума, малцина сме се виждали, пък и Няма да се женим я ;)
Я се разберете с Пешо Шолеков (johnstalker ) и идвай (ако не се сещаш кой е, пиши на ЛС да ти дам телефона му), много е игрив и пластичен (почти, колкото мен)
(за зрителите, вече съм без коса, дадоха ми 3 месеца арест и ме остригаха)

« Последна редакция: 26 Септември, 2017, 23:42:42 от Gabo »

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1976
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
Идва ми се и на мен , но съм от скоро тук и не познавам никого.Ще гледам тъпичко сред вас .
Сериозно? :) Искаш да кажеш, че няма какво да научим от теб, че няма как да се забавляваме заедно? Нещо не ми се вярва.... Идвай!  :drinks:

Мястото при мен в колата е заето от Янко! Днес ще си запазим един лукс.  :drinks:
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Принципно, се уговорихме да заделят 6-7 двойни бунгала, ако не ги напълним или се разместим в Апартаменти, няма да е проблем, стига навреме да предупредя че няма да ги ползваме всичките.
Който запазва нощувка, нека пише тук, да знам и аз, а и на жената по телефона може да спомене, да знае, че за нас става дума (тя е предупредена, че имам заделени места)

Неактивен ahedproductions

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1976
  • Населено място: София
  • LZ1SWE
    • Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
За мен и Янко има един Лукс запазен. Транспорт заедно. Ша се видим там!  :drinks: Виж на жената не се сетих да кажа, че е за събора...
Лаборатория по електроника и радиотехника "Етер"
www.aetherlab.org

Неактивен goldib

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 243
  • Населено място: Пловдив
 :batt:  а аз ще кажа на жена ти..............................

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
2 Отговора
1383 Прегледи
Последна публикация 18 Март, 2018, 13:41:09
от Pichaga933

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |