| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Некоректни потребители  (Прочетена 29682 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gmateev

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 142
  • Населено място: Пловдив
Re: До всички колеги
« Отговор #15 -: 12 Април, 2014, 13:57:59 »
Човека ми поръча неща от тези, които продавам, изпратих му ги, плати си всичко точно и бързо, обади се да ми благодари, всичко беше ОК...
Факта, че медузата е оцеляла 700 милиона години без мозък, дава надежда на много хора....

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: До всички колеги
« Отговор #16 -: 12 Април, 2014, 16:02:12 »
Ментак е Естествено,

Админите на сандаците са:

Mano и Gabo.


Толкоз.
Колега, явно не сте забелязали ПЪРВИЯТ е-майл -"[email protected]", който е на колегата Bogoev (което можеше да спомене и колегата  радиото, а не да цитира голи е-майли, вкл и този на Администраторите. Във форума имаше функция - Изпращане на е-майл  през форума при което, се появява форма, в която си пишеш направо е-майл, но получаващият не обръща внимание, че пише :
Подател: [email protected]
Отговор до:     хххх@уууу.zz (т.е- реалният изпращач)
« Последна редакция: 13 Април, 2014, 14:55:11 от Gabo »

Неактивен gmateev

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 142
  • Населено място: Пловдив
Re: До всички колеги
« Отговор #17 -: 12 Април, 2014, 16:05:04 »
Ментак е Естествено, дайте му данните тук, да се види кой се представя от името на екипа ?

Админите на сандаците са:

Mano и Gabo.


Толкоз.

Той никъде не е казал, че е админ...ползвал е формата за изпращане на мейл през форума, и на мен така ми писа, по същият начин са ми писали и други колеги. Не съм адвокат на никого, но нека бъдем точни...
Факта, че медузата е оцеляла 700 милиона години без мозък, дава надежда на много хора....

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Некоректни потребители
« Отговор #18 -: 12 Април, 2014, 16:07:03 »
благодаря, че го сподели и аз имам една поръчка от този емейл , даже като администратор ми направих отстъпка в цената ,въпреки че ме учуди че ми пише поръчка на мейл а не в съобщение тук във форума, ако се окаже фалшив щех да се набутам дге  :unknown: :negative:

Той никъде не е казал, че е админ...ползвал е формата за изпращане на мейл през форума, и на мен така ми писа, по същият начин са ми писали и други колеги. Не съм адвокат на никого, но нека бъдем точни...

Никакъв проблем няма да ви спра известията, щом според вас Администраторите са ви виновни.

Моля, желаещите да НЕ получават известия да направят това от ПРОФИЛИТЕ СИ!!! Ако не могат, да пишат тук или на ЛС ще го направя вместо тях.
Прави се от :
Профил>Потребителски настройки>Разрешаваш ли потребителите да ти пращат Е-мейл?
(скоро няма да я има вече тази функция, щом злоупотребяват с нея колегите)
« Последна редакция: 12 Април, 2014, 17:00:24 от Gabo »

Неактивен simo_

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 491
Re: Некоректни потребители
« Отговор #19 -: 13 Април, 2014, 13:13:22 »
Според мен услугата е полезна, с едно влизане в мейла може да си в течение за съобщения от всички сайтове. Нека всеки сам да си решава, дали иска да я ползва или не!

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Некоректни потребители
« Отговор #20 -: 13 Април, 2014, 14:52:13 »
Премахнах иконката за пращане ма Е-майли през форума (за да не стават недоразумения и по-незапознатите да мислят, че са изпращани от Администраторите), известията за лични съобщения си остават така, че сте си информирани  :drinks:

Неактивен soton

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 398
Re: Некоректни потребители
« Отговор #21 -: 27 Септември, 2015, 17:17:00 »
От тази тема: http://www.sandacite.com/forum/index.php?topic=6482.msg44997#msg44997
Simo ми изпрати Даугавата,получих си я,но тя  не светна,а и нямаше как да светне,а камо ли да хване станция,както е писал,понеже даже бушонче си няма!
Интересно какво ли ще разкаже сега този Симо...
« Последна редакция: 27 Септември, 2015, 22:02:06 от Gabo »
0878640251

близо до София

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Некоректни потребители
« Отговор #22 -: 27 Септември, 2015, 18:57:20 »
Имал съм търговски взаимоотношения с въпросния Симо с две долни черти след никнейма. Никога не е бил некоректен, всичко което съм получил от него е било точно както е описано. Ясно се вижда на снимките в темата че радиото работи и има анодно ако не друго. Бушончето може да е изпаднало по време на транспорта или Симо да го е махнал ако е било за друг ток само за пробата. По-интересно ми е да кажеш като сложиш бушончето дали не хваща станции, пък после да питаш Симо какво ще каже. То и аз не бях доволен от състоянието на двата телевизора София 21 които купих от теб ама не съм те разнасял из форума.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3899
Re: Некоректни потребители
« Отговор #23 -: 27 Септември, 2015, 20:16:28 »
Аз също мога да кажа, че колегата симо
http://www.sandacite.com/forum/index.php?action=profile;u=41
е коректен. Може би колегата сотон е имал съвсем други очаквания за купения предмет. 

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3520
  • Населено място: Варна
Re: Некоректни потребители
« Отговор #24 -: 27 Септември, 2015, 20:19:33 »
До сега не е имало оплаквания или претенций от потребители в раздела който модерирам против simo_ Добре е преди това да си изчистите спора на лични,възможно е да е паднал предпазитела и нещо друго да се станало по време на транспорта.Все пак това е стара техника,куриерските фирми напоследък не са особенно внимателни.

Неактивен Лъчо Минков

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1124
  • Населено място: София
Re: Некоректни потребители
« Отговор #25 -: 27 Септември, 2015, 21:24:35 »
,но тя  не светна,а и нямаше как да светне,а камо ли да хване станция,както е писал,понеже даже бушонче си няма!
 
              Може да ти прати бушонче, ако това решава проблема...
               

Неактивен simo_

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 491
Re: Некоректни потребители
« Отговор #26 -: 27 Септември, 2015, 22:21:34 »
Лично пусках радиото, преди да го сложа в кашона, както всяка друга стока, не е имало проблеми, пуска се чрез копчето за усилване на звука, да не би да не можете да го завъртите? Можеше първо да ми пишете, преди да поствате тук?! Бушон по принцип нямаше в бакелитовия държател, но се вижда че има отгоре на трансформатора.
« Последна редакция: 27 Септември, 2015, 22:27:36 от simo_ »

Неактивен soton

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 398
Re: Некоректни потребители
« Отговор #27 -: 28 Септември, 2015, 20:29:48 »
Е,щом като на снимката всичко свети,ще си гледам снимката,а Ориго ако си мисли че за онези мижави пари ще получи работещи телевизори,моля за извинение,ама това звучи доста нахално.
0878640251

близо до София

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Некоректни потребители
« Отговор #28 -: 28 Септември, 2015, 21:14:32 »
Какви мижави пари бе човек, исках да купя 1 телевизор за 20 лв, което е нормално за български черно-бял телевизор София 21. Наложи ми се да купя 2 телевизора за 40лв което също никак не е малко като цена, и не очаквам да са работещи, но да са в добър външен вид. Тези не са, единия е със счупен преден панел, другия е с продупчен преден панел, единия е без капак а другия има един капак който по никакъв начин не се закрепя за него, т.е. може да се каже че и двата са без капаци а към тях бонус върви капак от такъв телевизор. Кинескоп се регенерира или сменя, платки се ремонтират но кутиите не се поправят лесно за да изглеждат като нови, това не ми харесва в твоите телевизори, не ми харесва че от двата телевизора не мога да направя един с изряден външен вид! Това са ровени телевизори с лош външен и вътрешен вид, това е! Парите не са мижави. За 10лв и подарък съм взимал телевизори в отлично козметично състояние. Не смятах да правя това достояние на форума, ама си го изпроси!
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен Лъчо Минков

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1124
  • Населено място: София
Re: Некоректни потребители
« Отговор #29 -: 28 Септември, 2015, 21:39:42 »
                  Форума не е за кавги за липсващ бушон.   

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |