| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: ремонт на 100 херцов телевизор  (Прочетена 2127 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3520
  • Населено място: Варна
Re: ремонт на 100 херцов телевизор
« Отговор #15 -: 23 Септември, 2020, 17:15:03 »
29PT9521/12 го правят с няколко шасита L06.1,L06.1E,L06.1E AA.Последното е най разпространено и го правят в Полша.Има го и със шаси ES1E 7.
За това в предишни теми съм писал за схеми,ремонт и т.н. на жълтите шасита да се пише и състава.Както и да е,аз писах какво съм правил по това шаси и какво съм срещнал като проблеми.На някой колега във форума може да му е от полза.
Като гледам на снимките които си сложил при тебе трябва да е ES1E 7,но може и да греша.
Долу съм ти сложил мануала и схемите на двете шасита.Повече с какво да помогна и аз не знам.

Неактивен defo8811

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 11
  • Населено място: Велинград
Re: ремонт на 100 херцов телевизор
« Отговор #16 -: 23 Септември, 2020, 18:37:34 »
lz2xl помогнахте предостатъчно и другите също. Имам вече доста информация за което благодаря и за схемите също.
Когато колегата Ви е свободен му го казвам това и да го почва. Дано има резултат , че не ми се хвърля.
Докато работеше тоя телевизор ме грабна с картината не съм имал такъв и затова ще го мъчим  :master2:

Неактивен GRIDLIC

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 786
  • Населено място: София
Re: ремонт на 100 херцов телевизор
« Отговор #17 -: 23 Септември, 2020, 21:48:22 »
Аз му смених отклонителната и си работи перфектно. Старата я пробвах на друг телевизор също 100 херцов и там ми даваше накъсо.
Енергията на кванта е равна на вибрацията по константата на Планк.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |