Пропуснах тази година, нещо друго интересно имаше ли? Осцилоскопа е добър, имал съм такъв, както и 2235, върши чудесна работа. Огледай го да няма от прозрачните Рифа кондензатори, че вдигат много пушек... Един такъв имаше такива даже в екранирания захранващ конектор, гледах го като голям камък след като ми напълни стаята с пушек и след отваряне не се виждаше от къде е излезнал... само леко омазнения захранващ кабел го издаде
