| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Радио с батерия от винтоверт  (Прочетена 4993 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен xborox

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 326
  • Населено място: София
Re: Радио с батерия от винтоверт
« Отговор #30 -: 19 Февруари, 2017, 13:20:47 »
Не ми се занимава с това. Оказва се, че е класически проблем за тези модули, когато използват едно и също захранване с крайния усилвател. Много лесно го реших. Блутуут модулът ми е с батерия, така че, когато имам нужда от него, го използвам на батерия, а после, ако трябва, го зареждам :-)
Повече няма да се занимавам с този проект. Супер е крайният резултат и ми е много полезен!

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Радио с батерия от винтоверт
« Отговор #31 -: 19 Февруари, 2017, 13:25:29 »
Всеки системен проблем има и различни алтернативни решения, но както те устройва така ще го направиш естествено.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |