| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Нов изглед на форума  (Прочетена 6838 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ангел Симеонов

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 818
  • Населено място: Русе
Re: Нов изглед на форума
« Отговор #15 -: 28 Април, 2017, 14:11:17 »
Fisher ще прегорят обърни ги с мишката..... :lol:

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Нов изглед на форума
« Отговор #16 -: 28 Април, 2017, 17:09:54 »
Спокойно, дори Кока-колата е по опасна от фейса за психиката :D
Питах понеже гледам "конкурентите" ви и от другите сандъци във фейса имат над 3000 души в групата си, които четат постовете и материалите им там. Т.е това е с около 2 пъти повече от активните потребители тук в WEB формата на форума. Та отсъствието от фейса според мен носи негативи относно обхвата-аудиторията Та ако целта е форума да бъде в крак с времето, то присъствието във фейса е задължително.

P.s И проучете внимателно въпроса "група" или "страница" да бъде, защото има едни тънки разлики, които после пречат.

Както написах и не обичам да се повтарям, по темата е мислено, говорено и тн. Решението за такива екстри е на тоя, който поръчва музиката и така е правилно.

Относно, "конкуренция", нямаме конкуренция. Първо, понеже форума не е търговска организация. Второ, ако се вземе решение да се присъства в социална мрежа, няма да е в най-изпадналата такава, дето всички си показват циците и задниците и задълбочените мисли които стоят зад тия  2  ментални органа.  Само да ви светна, че в "развития  западен" свят Факата-бук се пълни от масовката- хора еднакви и с нищо не оригинални. Ако искате да срещнете изключителни  интелигентни хора, идеите им и възгледите им за света има други социални мрежи по-които да ги търсите, те се налагат вече и в БГ  ама бавничко.

Тука не се гонят нито бройка потребители, нито импресии нито продаваме тениски, камо ли чаши за кафе. Е ако искате тениска с логото на форум пишете на админите да ви дадат файл да си я принтенете  ;) Относно колосалната бройка 3000,  мерси че ми оправи деня, хубаво се смях.
« Последна редакция: 28 Април, 2017, 17:18:25 от Pichaga933 »
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен bojitchko

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 524
  • Населено място: София
Re: Нов изглед на форума
« Отговор #17 -: 28 Април, 2017, 21:15:25 »
задълбочените мисли които стоят зад тия  2  ментални органа.

Харесвам!  :D

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Нов изглед на форума
« Отговор #18 -: 28 Април, 2017, 21:37:48 »
Харесвам!  :D

Абе ти хубаво харесваш, а какво стана с MTG24, взе ли му рамото?
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
Re: Нов изглед на форума
« Отговор #19 -: 28 Април, 2017, 21:44:14 »
отварям сутринта датата- гледам влезли сме в новините  :hi:

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Нов изглед на форума
« Отговор #20 -: 28 Април, 2017, 22:18:41 »
хахах, това от кой сайт го изкопа бе, да бях си сложил културната снимка на профила със смокинга   :lol:
и чак в 'Горещи новини" аз се чудя цял ден що ми е жега  :rofl:

(всъщност, като сложих очилата, видях, че си правил скрийншот самият ти /вижда ти се логина в годния десен ъгъл на снимката  :alko: /)
« Последна редакция: 28 Април, 2017, 22:24:17 от Gabo »

Неактивен FAMICOM_87

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 964
  • Населено място: София
Re: Нов изглед на форума
« Отговор #21 -: 28 Април, 2017, 22:58:38 »
Смених си на старият облик  , новият обаче наистина е добър за мобилните бракми  :hi:

П.С
Извинявам се на админите, ако съм ги нагрубил в темата дет ми затриха с цветущият си израз относно новият изглед , но така ми одйде спонтанно, да си изразя мнението, затова и в общи приказки писах, преди да съм видял, че може да се върне старият изглед. Но все пак ако не е много зор би ли могло белият фон да стане такъв бежав както в старата тема, доста колеги като мен също повече им допада  :flag_of_truce:

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Нов изглед на форума
« Отговор #22 -: 28 Април, 2017, 23:39:21 »
Честно пич, лазиш по нервите на човека дето я поддържа и гради тази система. Беше ти казано по нормален начин, какво и що, беше ти дадена алтернатива, която използваш, но ти си продължаваш. 

Ами какво очакваш, че ще последва? Щото ако очакваш, че с нахалство към прогрес- ще станат нещата, логиката ти бяга...

Относно стария изглед радвайте му се докато го има, щото няма да е за дълго, може да има по-нов , може и да няма, ще е изненада за всички, за абсолютно всички... :diablo: :rofl:

И, да много зор е. Аз лично го чакам тоя зор от създаването на форума ама не натяквам през 2 мнения за това. Аз пък искам чисто черен форум с бял текст... Някой друг ще иска червен с лилав текст. Извода е ,че няма да ни огрее и не е кой знае какъв проблем.
« Последна редакция: 28 Април, 2017, 23:53:03 от Pichaga933 »
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен stoi

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 221
  • Населено място: Кричим
    • www.ev-bg.com
Re: Нов изглед на форума
« Отговор #23 -: 29 Април, 2017, 00:28:58 »
Второ, ако се вземе решение да се присъства в социална мрежа, няма да е в най-изпадналата такава, дето всички си показват циците и задниците и задълбочените мисли които стоят зад тия  2  ментални органа.  Само да ви светна, че в "развития  западен" свят Факата-бук се пълни от масовката- хора еднакви и с нищо не оригинални. Ако искате да срещнете изключителни  интелигентни хора, идеите им и възгледите им за света има други социални мрежи по-които да ги търсите, те се налагат вече и в БГ  ама бавничко.
Тука не се гонят нито бройка потребители, нито импресии нито продаваме тениски, камо ли чаши за кафе. Е ако искате тениска с логото на форум пишете на админите да ви дадат файл да си я принтенете  ;) Относно колосалната бройка 3000,  мерси че ми оправи деня, хубаво се смях.

Върна жеста и сега ти ще ме приспиш със смях :D Къде видя тея ЦИЦИ , задници, органи.... не съм го забелязал това за 9-те години регистрация там. Ама то вярно, че  имаше там някаква заченка на изкуствен интелект и показва неща и области по предполагаеми интереси :D   
А иначе  от любопитство, кои са тези нови социални мрежи, които бавно се налагат вече дори и България ?

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Нов изглед на форума
« Отговор #24 -: 29 Април, 2017, 00:37:07 »
 :spam:
 :batt:

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Нов изглед на форума
« Отговор #25 -: 29 Април, 2017, 10:09:52 »
Новия скин на форума вече е с променени цветове.
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен emanuilis

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 150
  • Населено място: гр. София
  • LZ1EMS
Re: Нов изглед на форума
« Отговор #26 -: 29 Април, 2017, 10:22:43 »
При „вертикален режим" на мобилното устройство се виждат само левите 2/3 от страницата.  :hi:
"I see the sadness in your eyes My life was undisguised..."

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Нов изглед на форума
« Отговор #27 -: 29 Април, 2017, 10:53:57 »
При „вертикален режим" на мобилното устройство се виждат само левите 2/3 от страницата.  :hi:

Да не зареждаш ПЦ версията, щото мобилната версия току що я проверих и се вижда чудесно.
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен ingkunev

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 44
  • Населено място: Стара Загора
  • DIN-45500
Re: Нов изглед на форума
« Отговор #28 -: 29 Април, 2017, 11:04:59 »
Мобилната версия не е върхът на сладоледа, но е значително по-добре от преди.
Microsoft Mobile Windows 8.1
:)

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Нов изглед на форума
« Отговор #29 -: 29 Април, 2017, 11:23:54 »
Еми, като не е върха на сладоледа, ще кажа на админа, че не се приема от популацията,  да я свали и толкоз, явно си можете и без нея.  :-[ , Човека някакви подобрения пуска за улеснение на ползването вие сте седнали да го храните.

Честно да ви кажа, заслужавате си и ЧЕЗ и БСП, и НАП и НЗОК, неблагодарници.

Аз тегля чертата. Повече за вас и 1 минута няма да отделя.
« Последна редакция: 29 Април, 2017, 11:28:58 от Pichaga933 »
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |