| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Плащам много ток  (Прочетена 36221 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ONZI

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1035
  • Населено място: Севлиево
  • Митко Матев 0886739549
Re: Плащам много ток
« Отговор #30 -: 11 Февруари, 2013, 23:34:22 »
Протестите не трябва да спират.
Тъкмо се ослушваха как да вдигнат цените и Хоп протест :D

Неактивен lz2nk

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 452
Re: Плащам много ток
« Отговор #31 -: 12 Февруари, 2013, 10:09:18 »
Протестите не трябва да спират.
Тъкмо се ослушваха как да вдигнат цените и Хоп протест :D
Прав си, ама тия са толкова нагли, че както казва народа: "Ти го плюеш, той си мисли, че дъждец го вали".

Неактивен Gio

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 1
  • Населено място: Сунгурларе
Re: Плащам много ток
« Отговор #32 -: 13 Февруари, 2013, 14:38:20 »
...сега не е ЕОН, а ЕнерджиПро, а това са ТИМ...

Неактивен arksi

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 33
  • Населено място: Горна Оряховица
Re: Плащам много ток
« Отговор #33 -: 13 Февруари, 2013, 14:51:50 »
...сега не е ЕОН, а ЕнерджиПро, а това са ТИМ...
Никакво ЕнерджиПро, а Енерго ПРО, ама все тая, ако ще и енерго добро да се крсъти за мене са си Енерго Зло!!!!!!!  :negative: Дори не ми проверяват консумацията, събрала съм си бележни за 3 год. назад с еднакви суми за месеците ноември, декември и януари и ще ги прат, където им е мястото  :---

Неактивен geoschev

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 3
  • Населено място: Sofia
Re: Плащам много ток
« Отговор #34 -: 13 Февруари, 2013, 15:08:40 »
Да прав си да се съмняваш.Новите електромери имат софтуер който отчита консумация образно казано и от един светодиод.Освен това може и да се маниполира совтуера му и дистанционно.може да контролираш консумацията и сам с прецизни ампер клещи които включваш на единия проводник от кабелите влизащи в твоето жилище.ОТЧИТАШ АМПЕРИТЕ.МЕРИШ И НАПРЕЖЕНИЕТО и смяташ по формулата  " P=UxI ''. И когато си сигурен,че има разлика искаш да си занесеш електромера на проверка,но не при тях....Успех Гъошев.

Неактивен simo_

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 491
Re: Плащам много ток
« Отговор #35 -: 13 Февруари, 2013, 15:18:47 »
Енерджи ПРОшляк. Закачаш се и ставаш такъв :D.

Неактивен arksi

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 33
  • Населено място: Горна Оряховица
Re: Плащам много ток
« Отговор #36 -: 14 Февруари, 2013, 16:46:22 »
Да, прав си, май всички сме прошляци в тая държава щом им служим вярно на монополистите.......

Неактивен ONZI

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1035
  • Населено място: Севлиево
  • Митко Матев 0886739549
Re: Плащам много ток
« Отговор #37 -: 14 Февруари, 2013, 19:01:01 »
Не ми се мисли но най вероятно ни щракат и със цените на горивата. :---

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Плащам много ток
« Отговор #38 -: 14 Февруари, 2013, 20:09:54 »
Е те така се прави! А не като вас, по разни форуми, и дрън-дрън...    :D :o ???
Омраз!

Неактивен lz2nk

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 452
Re: Плащам много ток
« Отговор #39 -: 14 Февруари, 2013, 22:24:18 »
Е те така се прави! А не като вас, по разни форуми, и дрън-дрън...    :D :o ???

Това ти ли си?

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Плащам много ток
« Отговор #40 -: 14 Февруари, 2013, 22:55:31 »
Тцъ!  Твърде съм красив... :D
И определено мързелив да ходя по митинги. За дърт, даже не правя и въпросТ.  ;)
Отдавна мина времето когато се правех на герой и си мислех, че нещо може да се промени. Сега си седя и се наслаждавам на дивотиите на съвременната младеж, и с тъга си спомням колко млад и прост съм бил навремето... Е, сега вече не съм млад.  :D
Омраз!

Неактивен arksi

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 33
  • Населено място: Горна Оряховица
Re: Плащам много ток
« Отговор #41 -: 15 Февруари, 2013, 00:41:15 »
То заради такова лекомислие като твоето "дивотии".... сме на тоя хал, ами плащай си тогава по 500 лв. ток, ама явно си плащаш по 30-40 и не ти пука, а????? Наслаждавал се бил, дано някой ден ние ти се наслаждаваме като видиш големите си суми, чак ми идва да те напсувам..... Красив бил, абе я ....

Неактивен lz2nk

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 452
Re: Плащам много ток
« Отговор #42 -: 15 Февруари, 2013, 08:19:25 »
То заради такова лекомислие като твоето "дивотии".... сме на тоя хал, ами плащай си тогава по 500 лв. ток, ама явно си плащаш по 30-40 и не ти пука, а????? Наслаждавал се бил, дано някой ден ние ти се наслаждаваме като видиш големите си суми, чак ми идва да те напсувам..... Красив бил, абе я ....
Е хей, я по-спокойно и спазвай добрия тон! Не форума е място за заяждане.
А в интерес на истината и аз трудно бих излязъл на "протест", и то не за друго, а защото не виждам никаква полза от тях. Освен това, че дават материал на медиите да си чешат езиците. Преди години излизахме и то с "гражданско неподчинение" - затваряхме пътя и в резултат пак си ставаше каквото са си решили "управляващите". Тогава защо да ходи човек на протест. А най-лошото е, че и няма с кого да сменим тия безочливци, защото "държавата" не можела да бъде добър стопанин и всичко трябва да е в частни ръце /философия на българския капитализъм/.

Неактивен pana

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 340
  • Населено място: Пловдив
Re: Плащам много ток
« Отговор #43 -: 15 Февруари, 2013, 10:25:57 »
Колеги нека да ви кажа и аз какво мисля по този въпрос нещо .Но преди това ще дам точната цена на 1квтч за абонатите на EVN 
Дневна х 0,20545 лв 1квтч           Нощна  х 0,14025 лв 11квтч
И да допълня че това не е тайна . Изпратете имеил на вашия доставчик и ще ви отговорят
Яд ме хваща на всички участници в тези митинги. В момента обслужват политически интереси . Още повече че всеки има достъп до електромера си. След нова година се чух по скайпа с един приятел който живее в Чикаго . Разговора ни започна с това той ме пита защо над вас се прави геноцид . Тогава го питах колко струва при тях 1квтч ток .Отговора  15цента. С две думи колкото у нас . С тази разлика че неговата заплата е 3000 долара. Бих щастлив ако тези участници в митингите имаха искания за заплата поне 1500 лева. Тогава нямаха да имат проблеми такива проблеми. Да питат управляващите защо това не става след толкова години. В една фирма един испанец носи работа на ишлеме свързана е с леката промишленост. Заплатите на хората в нея средно 400-500 лева. Аз съм убеден че в Испания има достатъчно безработни но там трябва да плаща много повече. Затова се сдушват с нашите нови капиталисти и печалбите са огромни. А нашите политици и управници са се хванали за тази мижава минимална работна заплата. Дилемата е такава тъй като те не искат да произвеждаме и продаваме готови изделия . За тях търговийката е по изгодна носи по добра печалба без вложения. . Работната заплата няма да се вдигне . Тогава и тоя испанец понеже няма далавера няма да дойде. Освен това и квалификацията на труда е проблем. Тъй като в първия момент няма да има голяма разлика между заплатата на висококвалифициран специалист и тази на чистача ром на улиците. За това управниците не се хващат на тази игра. Вдигнат пенсиите и заплатите с 10 процента за 4 години. Тя инфлацията ги е изяла 100 пъти.А сега тези митинги прехвърлят напрежението в друга посока други са виновни. Аз също платих 250 лева  но съм си проверил всеки консуматор с контролен електромер. Е изяждаме си тока. Прегрешението на EVN към мен е само 50 лева защото предишния отчет е на 19 декември а последния на 24 януали при дневна консумация 6,80 лева .Сметката е точна. Сега пък през февруари ще е по малко. Това че и при тях има много далавери не се съмнявам ами нали и те са българи. Сега след тези митинги бъдете сигурни че проблема с АЕЦ Белене отново ще влезе в народното събрание . Тогава тези които искаха този безмислен референдум ще посочат недоволството на народа от високите сметки . И централата няма да се учудя пак да започне да се строи с цел никога да не бъде построена. За да носи добри комисионни . Тези митинги именно това ще донесат. Няма да се учудя ако организаторите им ги видите на добри служби за награда.

Активен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Re: Плащам много ток
« Отговор #44 -: 15 Февруари, 2013, 10:45:03 »
Защо да пращам мейл като си им го пише на сайта ?
http://www.evn.bg/1Chastni_klienti/Elektricheska-energia/Ceni-el-energia/-------------------------------------.aspx?listnode=/1Chastni_klienti/Elektricheska-energia/Ceni-el-energia

И аз имам 2 контролни електромера вкъщи и те не са съгласни с първия.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |