| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Правец 16 клавиатура в оригинална опаковка!  (Прочетена 963 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен FAMICOM_87

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 964
  • Населено място: София
Много интересно на какво видео попаднах, не знаех, че е имала такава опаковка даже на прозрачната пластика има релефно логото на ПРАВЕЦ :) страхотно!
« Последна редакция: 07 Април, 2018, 20:53:38 от Gabo »

Неактивен FAMICOM_87

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 964
  • Населено място: София
Re: Правец 16 клавиятура в оригинална опаковка!
« Отговор #1 -: 16 Март, 2018, 03:23:30 »
Всички знаем, че вътре е платка и бутоните не са механика, а с гумички, както и че има джъмпер ХТ/АТ , но това, което ме израдва е, че се оказа , че клавиятурата е n-key rollover, демек колкото и кочета, да натиснеш регистрира всикчи тях, а не само няколко (обикновенно 3,4 бутона)  :master2: 8)

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Правец 16 клавиятура в оригинална опаковка!
« Отговор #2 -: 16 Март, 2018, 15:54:08 »
Имам две такива клавиатури, едната е чисто нова, но все пак в кутийка не съм виждал! Работят прилично между другото. Малко бутоните чат-пат регистрират по две натискания въпреки че са натиснати веднъж. Може да е от годините.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |