| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Защо замълча радиоприемникът? Иван Ст. Джаков Книга  (Прочетена 889 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен GRIDLIC

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 786
  • Населено място: София
Здравейте имам проблем със свалянето на тази книга. Опитах няколко пъти но не може да се свали. Книгата е за ремонт на лампови радиоприемници качена е от Антон Орош.           2.   https://www.4shared.com/office/4iyEl_5Vba/ това е линк към книгата Защо замълча радиоприемникът Иван Ст. Джаков View topic - ВАЖНА ТЕМА: Скенирана и качена техническа литература ...
https://www.sandacite.bg/forum/viewtopic.php?f=44&t=2508 Формат: PDF http://www.4shared.com/office/4iyEl_5Vba/И_Джаков_-_
« Последна редакция: 15 Февруари, 2018, 23:47:45 от GRIDLIC »
Енергията на кванта е равна на вибрацията по константата на Планк.

Активен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3518
  • Населено място: Варна
Пратих ти я на лични от моята библиотека,за тук файла е прекалено голям.

Неактивен GRIDLIC

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 786
  • Населено място: София
Много ви благодаря за книгата. Имам я на хартиен носител но до 64ст. по нататък е унищожена. Схемата на транзисторен радиоприемник "Прогрес" на последната страница допълнително ли е поставена или е част от книгата. Питам защото имам такъв за реставрация но без кутия, и ми трябваше тая схема, за което благодаря. Между другото в тази книга се описва метод с навивка на късо за проверка на трептящите кръгове. В една друга тема колега беше описал че същата не влияе върху трептящите кръгове!
Енергията на кванта е равна на вибрацията по константата на Планк.

Активен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3518
  • Населено място: Варна
Представа нямам,не съм я гледал подробно.

Неактивен Deltichko

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 261
  • Населено място: София, Царовището
  • Антон Оруш - колекционер на БГ техника
Еех, върнахте ме няколко години назад, когато по-големите (PDF най-вече) още ги качвах във 4shared. Просто кликате на Download, после изчаквате 20-те секунди и готово.
Антон Оруш - колекционер на БГ техника - за връзка: e-mail: [email protected] | GSM: 0896 625 803 | lat. 42° 70'; lon. 23° 33' | МС/ТС, 1950s | 1000 Sofia, Bulgaria

Неактивен help40

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 252
  • Населено място: Варна
Еех, върнахте ме няколко години назад, когато по-големите (PDF най-вече) още ги качвах във 4shared. Просто кликате на Download, после изчаквате 20-те секунди и готово.

тц, не ставва нещо , не се джуркат секундите ...
Внимание! Противникът подслушва!   
Как да контролираме Вселената, без да привличаме вниманието на санитарите

Неактивен kristov

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 70
  • Населено място: Polski Trymbesh
Не става, защото няма безплатно нищо. Събират си информация хората.


Това приложение ще може да:

    Чете туитове от хрониката ти.
    Вижда кого следваш и да следва нови хора.
    Актуализира профила ти.
    Пуска туитове от твое име.

Няма да може да:

    Има достъп до личните ти съобщения.
    Вижда имейл адреса ти.
    Вижда паролата ти в Twitter.


 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |