| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: радио ИРА  (Прочетена 1434 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен orlin

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 4
  • Населено място: Varna
радио ИРА
« -: 06 Март, 2019, 20:29:37 »
Здравейте Колеги , публикувам по молба  на Колегата Краси Слабаков снимки на радио ИРА негова собственост. Липсва заден капак и молбата ни е ако някой има такова радио или снимки (изглед на задният капак) и друга иформация да я сподели!

Неактивен Любо Божков

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1617
  • Населено място: с. Ресен общ. В.Търново
Re: радио ИРА
« Отговор #1 -: 06 Март, 2019, 21:40:31 »
Един вариант:

Неактивен Слабака

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 38
  • Населено място: с.Фазаново област Бургас
Re: радио ИРА
« Отговор #2 -: 07 Март, 2019, 01:46:03 »
Благодаря ти Орлине за  съдействието за възтановяването на електрониката на лябимите ми ...сандъци,също и за тази публикация с която аз не можах да се справя.Благодаря за бързата информация от Любо Божков.Ще се радвам да видя още информация за модела ,рових ,но за модела не открих много.
Всеки избира възрастта в която ще премине през живота си !

Неактивен Слабака

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 38
  • Населено място: с.Фазаново област Бургас
Re: радио ИРА
« Отговор #3 -: 08 Март, 2019, 17:01:07 »
Господа ,моля за снимка на капака за моя модел.Надявам се ,че не е единственният запазен .Само добра снимка ми е нужна ,аз ще си направя ,ако някой му е нужен файл за скалата (векторен) ,имам.
Всеки избира възрастта в която ще премине през живота си !

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |