| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Ремонт на радио приемник рекорд-47 втори вариант  (Прочетена 12198 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен alex_113

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 61
  • Населено място: Sofia
А тоя пичагата933 дето се заяжда не е прав и за преработката която ми каза но това са си лично негови лъжи просто съм помолил за помощ.
алексООД

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3308
  • Населено място: София
ЧОвеко, спирам да се опитвам да ти помогна по какъвто и да било начин.

С кенетрон или с 2 изправителни диода , може да се подкара радиото... всички колеги ще ти потвърдят.

Явно е заяждане  за тебе някой да ти каже че , не знаеш обемния монтаж и приемниците работещи на мрежово напрежение и трябва да четеш... И даже можеше  и да ти се препоръча какво точно да четеш, че да влезеш в крачка за няколко дена...

НО за останалия свят не е заяждане а помощ...

Не знам къде ти е проблема по схемата... За това ти препоръчах колегата да се обърнеш към него да ти оправи и настрои апарата, че да си го ползваш-разправията е доста по-малка.
 
НО твоя си работа, прави каквото знаеш.

Ако не си харесваш апарата,може да го пуснеш в търговския раздел, повече от 15лв ще вземеш.  Пък де да знам може и някой колега да ти предложи  друг работещ лампов приемник от тия дето им се повтарят, на бартер за твоя...


Но както казваш, аз "само лошото" ти желая , та  спирам с  коментарите, прави що глава те учи.


И не ме уведомявай повече, темата ти беше в грешен раздел за това съм я преместил...
« Последна редакция: 04 Април, 2013, 00:31:27 от Pichaga933 »
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен alex_113

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 61
  • Населено място: Sofia
Аз не се заяждам просто това което каза нестава а като го занеса кой знае колко пари ще ми искате а ти продължаваш да се заяждаш с мен добре това си е лично твоя работа .Това че вие не оценявате желанието на един 17 годишен да си оправи пъвото си  лампово радио  е  просто срамно и ти де се правиш на отворен , просто спри като ме мразиш не ме занимавай с неща които няма да станат просто аз сън в София и да хода до другия край на града да ми го преработва някои човек който дори не познавам да ми го човърка ,мислех да предлагам някои радио апарати но ако на всички останали държанието ако е  като твоето, то да съжали човек че е поискал помощ . А и да ти се връща тъпкано .  :master2: По добре дето се вика през балкона и край на мъките .
алексООД

Неактивен alex_113

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 61
  • Населено място: Sofia
Много се извинявам но като ще давате за четене давайте. :drinks:
алексООД

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3308
  • Населено място: София
@alex_113
Поради системно нарушаване на правилата на Форума- Обиди към други потребители, неприличен  език и други, неизброими нарушения на правилата почти във всеки пост.

Ти налагам 7 дена , забрана за писане.

Може да ги оползотвориш да прочетеш нещо... да се ограмотиш леко- граматически или технически, все ще ти е от полза.

« Последна редакция: 04 Април, 2013, 03:19:33 от Pichaga933 »
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен soton

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 398
Ето ви пресен пример колко начетени са младите сега- те не могат да пишат а камо ли да научат нещо ново.Ако имате възможност да видите как пишат в чата ще се спукате от смях.А пък като седнат зад волана нямат равни,по катастрофи де!
0878640251

близо до София

Неактивен Vladislav

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 94
Мда, на мен ми е трудо да повярвам, че нашият приятел Алекс е от София. Все си мисля, че в нашия град има достатъчно училища и е невъзможно един младеж на 17 години да остане неграмотен. То техническата неграмотност не е беда, защото все пак това са специални умения, но да не можеш да напишеш едно изречение, така че да се разбира какво искаш да кажеш... Та, Алекс, седни и се опитай да наваксаш това, което си пропуснал, научи се да четеш и пишеш, тези неща ще ти трябват цял живот. Ако имаш малко желание да поровиш в интернет, за да прочетеш за старите приемници, за това как се четат схеми, след седмица вече ще можеш да се похвалиш с напредък в ремонта на рекорда. Успех!

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3538
  • Населено място: Варна
За  скалата проблем нямаш но вие просто се заяждате имам умения имам и 4 поялника и са много хубави имах и мултицет но го гръмнах по погрешка така че просто не с заслужаваше да отварям темата вие видите ли нещо което нямате веднага почвате да се заяждате така че ако някои имам идеи какво може да се направи да казва или ще сложа една платка вместо тия стари техники и да го продам за 5 лв а вие като неработи няма да ми дадете почти никакви пари аз просто исках помощ за първото си ткова радио но понеже някои от вас ги гризе завизста почвате веднага да злобеете.  :empathy2:
Никой не злобее,хванал си се с нещо от което и хабер си нямаш :D освен това тези радиоапарати са без трансформаторни и шасито е офазено.Ще те утрепе тока човеко :) още преди да научиш правописа.Никой не ти завижда,в тоя форум има много качественни хора и колекционери с име.Това е положението независимо дали ти харесва.Просто си компелсиран и всяка забележка посрещаш на нож :---

Неактивен Bozhilov

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 62
  • Населено място: Пловдив
За  скалата проблем нямаш но вие просто се заяждате имам умения имам и 4 поялника и са много хубави имах и мултицет но го гръмнах по погрешка така че просто не с заслужаваше да отварям темата вие видите ли нещо което нямате веднага почвате да се заяждате така че ако някои имам идеи какво може да се направи да казва или ще сложа една платка вместо тия стари техники и да го продам за 5 лв а вие като неработи няма да ми дадете почти никакви пари аз просто исках помощ за първото си ткова радио но понеже някои от вас ги гризе завизста почвате веднага да злобеете.  :empathy2:
Като ти е гръмнал мултицета най-вероятно е да е предпазителя.А що се отнася до това колко си добър направо по-добре да не беше пускал темата.Където отворя само ти от целия форум намираш как да се заяждаш с всички-спри се това е неприятно където отворя някой човек да продава някакви грамофони и ли части от тях отдолу те гледам че се заяждяш спри не ни трябват злобни хора колегите се опитват да ти помогнат а ти отрови всичко

Неактивен Bozhilov

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 62
  • Населено място: Пловдив
@alex_113
Поради системно нарушаване на правилата на Форума- Обиди към други потребители, неприличен  език и други, неизброими нарушения на правилата почти във всеки пост.

Ти налагам 7 дена , забрана за писане.

Може да ги оползотвориш да прочетеш нещо... да се ограмотиш леко- граматически или технически, все ще ти е от полза.
Бравоооооооооооооооооо :hi: :hi:  :bravo: :bravo: :bravo: :good: :good: :good: :good: само че го банни изобщо на кой в този форум му е притрябвал един злобен 17 годишен айде вместо да се правиш на интересен вземи от някоя морга едно бмв 3 и недей да се правиш на специалист тук всички те видяхме що за стока си.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |