| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Търговски Обяви Из другите Форуми и Сайтове:  (Прочетена 392385 пъти)

0 Потреб. и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен styrshel

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1527
  • Населено място: Варна

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Търговски Обяви Из другите Форуми и Сайтове:
« Отговор #1246 -: 05 Октомври, 2018, 18:26:20 »
Че чак и „запазено“ туй страшна работа!
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 595
Re: Търговски Обяви Из другите Форуми и Сайтове:
« Отговор #1247 -: 05 Октомври, 2018, 19:45:03 »
Лакомията и простотията край няма!

Неактивен радиото

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 754
  • Населено място: Лом
Re: Търговски Обяви Из другите Форуми и Сайтове:
« Отговор #1248 -: 05 Октомври, 2018, 20:40:35 »
Лакомията и простотията край няма!
Простотия е , предимно .  Аз не допускам , че има някои да купи  това радио . Но не само това е с глупава цена . Много вече станаха техниките със  комично - високи цени .
Това не ми пречи , де . Ама се чудя защо става , и от какво е провокирано .

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 595
Re: Търговски Обяви Из другите Форуми и Сайтове:
« Отговор #1249 -: 05 Октомври, 2018, 21:20:23 »
Ами аз съм го написал точно.Той си няма понятие какво е това,защо има търсене на стари радиоапарати.Гледа да удари кьоравото.Има един друг герой,набарал от битака една радиостанция.Неизползваема е но е попадение все пак.В Аукциона май беше.Тази която една година стои там на 190лв.Само ,че не му идва на акъла да се поразрови малко.Да напише каква е историята й.Да предизвика интерес.Аз я знам ама няма да му помагам,защото я грабна 2 минути преди мен от мургавия и ме е яд.

Неактивен styrshel

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1527
  • Населено място: Варна

Неактивен regreed

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 453
  • Населено място: Анкх-морпорк.
  • Пустиняк и дърт темерутин
Re: Търговски Обяви Из другите Форуми и Сайтове:
« Отговор #1251 -: 05 Октомври, 2018, 21:49:57 »
Силно я 'апат комарите тая невестица.... :o
Омраз!

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Re: Търговски Обяви Из другите Форуми и Сайтове:
« Отговор #1252 -: 05 Октомври, 2018, 22:21:05 »
При тези цени аз се чудя защо не мога да продам един Грундиг или Ухер, дето са ми вповече за по сто и нещо лева? Направо съм си клошар!..
0888981645, 072365106

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
Re: Търговски Обяви Из другите Форуми и Сайтове:
« Отговор #1253 -: 05 Октомври, 2018, 22:35:05 »
Слави, бае, това е търговска тактика - слагаш нежно има  на продавачка - в случая  - Габриела , обявяваш цена от 100лв за  плоча на  баба Лили Иванова   и първия обадил  се го провокираш  с  - колко  даваш?  от любезност  към Габи  той дава 2-3 лв  оферта и ти му  трошиш ръката от  ръкостискане .... имаме сделка - той доволен щото е скъсал прашките на Габи с голям демарш,  продавача - в случая  хитрец Андрешко с псевдоним Габи  ... доволен че е продал нещо и  се е вписал в графа "трейдър", демек търговец ...ей на сега тече една реклама да трейдваме, да трейдваме по ТВ-то , станахме много трейдъри а купувачите тегави - не щат да купуват без отстъпка дге

Неактивен slavi

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1201
  • Населено място: Ботевград
Re: Търговски Обяви Из другите Форуми и Сайтове:
« Отговор #1254 -: 05 Октомври, 2018, 23:04:29 »
А бе, Fisher-е, благодаря за съвета приятелю, прав си, ама то у нас кое е нормално?! Всяко върти очите и езика и гледа да те омае и да избие "некой лев, барем о'две". За това не ми върви "стоката", щото си вика "еб..го у тариката". Как да му обясня, че моите неща не са от битаците на Европа, болшинството неща са купувани от ибей и ги продавам, защото са ми вповече, т.е. намерил съм нещо още в по-добро състояние (естествено и по-скъпо ), а това го продавам на номинална цена. Т.е. без печалба, колкото да си прихвана финансовите разходи, без да слагам труда и разправиите. Но кой ти вярва и мисли така у нас? Виж, немеца е друго (поне при мен така е било винаги), тази машина я продавам за части-толкова, друг същата, ама пише и снима, тук чукнато, там жулнато, това липсва и цената е по-нагоре. А перфектната, още по-нагоре. Точно и ясно! А у нас, гьол за патици, мазало, който се пре.ал, пр.ал!...
0888981645, 072365106

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 595
Re: Търговски Обяви Из другите Форуми и Сайтове:
« Отговор #1255 -: 09 Октомври, 2018, 19:26:10 »

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3900
Re: Търговски Обяви Из другите Форуми и Сайтове:
« Отговор #1256 -: 16 Октомври, 2018, 22:06:39 »
Може ли чак толкова да скочи цената на една "Родна песен", 86.50 лв.  :-[ !!!
https://balkan.auction/bg/auction/4354827/star-kolektsionerski-lampov-radiopriemnik-rodna-pesen

Неактивен ian

Re: Търговски Обяви Из другите Форуми и Сайтове:
« Отговор #1257 -: 16 Октомври, 2018, 22:44:19 »
Според мен, един и същи човек си е наддавал за радиото.

Неактивен styrshel

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1527
  • Населено място: Варна
Re: Търговски Обяви Из другите Форуми и Сайтове:
« Отговор #1258 -: 16 Октомври, 2018, 23:12:10 »
Може ли чак толкова да скочи цената на една "Родна песен", 86.50 лв.  :-[ !!!
https://balkan.auction/bg/auction/4354827/star-kolektsionerski-lampov-radiopriemnik-rodna-pesen
Радиото е изключително запазено, пък и не се среша толкова често. Все пак човека е решил да го има и на тази цена.  :o

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 595
Re: Търговски Обяви Из другите Форуми и Сайтове:
« Отговор #1259 -: 16 Октомври, 2018, 23:35:54 »
А на такива най-много ме е яд.А бе търговчето,ти кутия ли продаваш бе?!Вярваш ли ,че нямам какво да слушам и съм опрял до твоята дървения!Че заради хубавия външен вид ще си я сложа в хола!Че жената ще се възхити от старината.!И какво ще слушам на несъществуващите средни вълни!
 Снимай вътре,да не спестиш я някоя лампа,я някой трансформатор.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |