| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Пребоядисване на кутия на Р-311  (Прочетена 20 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LZ5PL

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 12
  • Населено място: София
На срещата в събота купих едно Р-311. В общи линии всичко изглежда налично и даже в добро състояние, Единствено боята на кутията е поолющена и даже липсва частично отстрани. С една дума - добре ще е да се пребоядиса.
Нямам никакъв опит по въпроса и търся съвет:
Трябва ли първо да се изшлайфат повредените участъци за да не си личи при пребоядисването разликата в дебелината на покритието ? Ако да - с какъв номер шкурка или нещо друго ?
Каква боя препоръчвате ? Кутията е светло зелена, челният панел - сив. На пръв поглед със спрей , но се опасявам че няма да стане равномерно. Опитвал съм така да боядисам една тръба и резултатът не ми хареса. Търся съвет и по това.
Самият цвят и в двата варианта си е безлично военен, не съм сигурен намират ли се такива бои.
Истинското радио свети в тъмното.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |