| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Как става отговарянето на "лично съобщение" ( л.с. ) в темите на този форум  (Прочетена 33151 пъти)

0 Потреб. и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ricarq

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 432
  • Населено място: Габрово
В предишния имаше долу ляво надпис "л.с. " долу в ляво , и лесно ставаше писането на лични съобщения към конретния потребител. На този не можах да разбера от началото как да пращам , но благодарение на mano разбрах , че е също толкова лесно както в предишния. Ето начина:

Вгледайте се в ляво в полето  на потребителя - виждате 3 икони - човече , писмо и иконка обикновенно предзназначението и е за чат .





Кликвате на тази " " и готово !
Ха да видим сега кой ще черпи с бира :D
« Последна редакция: 12 Януари, 2017, 22:06:39 от Gabo »

Неактивен simo_

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 491
Re: Как става писането на л.с. в темите на този форум
« Отговор #1 -: 05 Декември, 2012, 22:37:57 »
То като поставиш мишката на иконата и разбираш всяка за какво е.

Неактивен Ricarq

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 432
  • Населено място: Габрово
Re: Как става писането на л.с. в темите на този форум
« Отговор #2 -: 06 Декември, 2012, 12:22:34 »
До вчра въобще и не ми е идвало на идея да поставям мишката на някаква си иконка за чат , че с кого да чатя тук  :o. А то какво било се оказа  :D

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Можеш също така да щракнеш на Името на човека или на Аватара му и от излезлия профил да избереш >"Изпрати лично съобщение" :writer:

Неактивен bokok

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 43
  • Населено място: Пловдив
Можеш също така да щракнеш на Името на човека или на Аватара му и от излезлия профил да избереш >"Изпрати лично съобщение" :writer:
И аз така правя, но с иконката наистина е по-лесно.

Неактивен lz2nk

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 452
Аз имам друг въпрос свързан с личните съобщения. Защо няма архив, за да видя какви лични съобщения съм изпращал?

Неактивен lz2nk

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 452
По-точно искам да попитам, как може да се промени времето за съхранение на личните съобщения. Тоест срока за автоматични изтриване на изходящи да не е 14 дни, а примерно 180. Разбира се по желание изтриване може да стане и веднага. Но така или иначе трябва да има възможност за преглед на изпратените съобщения.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Аз имам друг въпрос свързан с личните съобщения. Защо няма архив, за да видя какви лични съобщения съм изпращал?
При писане не съобщение има отметка дали да го запазиш. Иначе от Профил>Настройка на лични съобщения ако сложиш отметка "Запазвай копие на всяко едно изпратено лично съобщение в моята кутия с изпратени съобщения. " ще ги запазва автоматично (позволих си да го направя вместо теб в профила ти)
За да видите изпратените съобщения след това, се отива на Съобщения>Преглед на съобщенията
На реда:
    Съобщения    Действия    Настройки
щракате върху Съобщения и избирате - Ново, Входящи, Изпратени

Ограничение за време на пазене няма, има ограничение за броя на съобщенията.

Неактивен lz2nk

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 452
Благодаря Габо, тая отметка не я бях видял.

Неактивен yaesu47

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 75
  • Населено място: Варна
Забелязах ,че изпратените лични съобщения не ми се пазят въпреки сложените отметки в настройките.   В мен ли е проблема или е някъде другаде.  Досега съм изпратил няколко лични съобщения.  Само получените се явяват при мен.

Неактивен Валери

  • Модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3899
Трябва натиснеш бутона "изпратени съобщения" и ще ги видиш  :) . Габо по-горе го е описал.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Освен това, искам да ПОМОЛЯ всички потребители на форума да използват очила (а не да се правят на префърцунени госпожички) когато получават е-майли (особено служебни от форума).
По дефиниция е оставена опцията, когато имате ЛС във форума, да получавате известие на е-майла за това, където ясно си пише:
Цитат
>-------- Оригинално писмо --------
От:   Сандъците - Българският форум за стара електроника 
Относно: Ново съобщение: Re: Относно списанията .
До: ХХХХ@ХХХ.сом
Изпратено на: Понеделник, 2013, Февруари 11 ....

Имате съобщение от ХХХХ от Сандъците - Българският форум за стара електроника. ВАЖНО: Това е автоматично известие. Не отговаряйте на този е-мейл. В съобщението се съдържа следното:
Е, рядко се случва, но ОТГОВАРЯТЕ на полученото известие, т.е - на е-майла на форума, вместо да влезете и да отговорите на човека който Ви е писал.
Повярвате, не ми е приятно да ви чета личните кореспонденции, още повече, че пък истинският получател разбираемо не ги вижда.
Та, да ви ЗАМОЛЯ пак, НЕ отговаряйте на СЛУЖЕБНИТЕ е-майли. Влезте във форума и си пишете там. МОЛЯ.

Неактивен Fisher

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 577
  • Населено място: Благоевград
а защо има ограничения на броя на съобщенията ... появява се една червена статистическа линия показваща че кутията ти се пълни и ако не чистиш има опасност да я препълниш ... аз например кореспондирам с много съфорумци и ми се иска да си пазя кореспонденцията , но ..в един момент трябва да трия , според мен текстовите съобщения не изискват особен обем от памет , дайте да измислим вариант да не трием профилактично съобщения  :hi:

Неактивен Kamona

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 34
  • Населено място: Пловдив

Неактивен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
На скоро увеличавахме броя на съобщенията, ще го обмислим пак.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
1 Отговора
25203 Прегледи
Последна публикация 11 Февруари, 2023, 05:01:00
от bir4o
0 Отговора
15240 Прегледи
Последна публикация 31 Януари, 2013, 17:57:43
от soton
1 Отговора
15779 Прегледи
Последна публикация 08 Юни, 2013, 21:53:32
от ombre
23 Отговора
12675 Прегледи
Последна публикация 04 Август, 2014, 21:34:35
от ditronix
1 Отговора
1861 Прегледи
Последна публикация 13 Март, 2013, 22:57:01
от TheHungry

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |