| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Някой имал ли си е работа с GRIDLIC?  (Прочетена 1034 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен valerko

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 1
  • Населено място: София
Някой имал ли си е работа с GRIDLIC?
« -: 07 Февруари, 2017, 20:52:13 »
На тоя човек съм дал 2 телевизора за ремонт през декември 2015....да 2015 е, не съм сбъркал. Чат пат пиша на лични, готови били, единия бил готов, другия малко му трябвало, телефона си смени, даде ми на лични друг, той пък все на гласова, по едно време се свързах, не бил в София, последно преди месец пак се свързах, пак не бил в София, като се върнел щял да ми звънне. В същия момент гледам че е активен във форума. Та има ли някой с мнение за тоя човек?

Неактивен valerko

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 1
  • Населено място: София
Re: Някой имал ли си е работа с GRIDLIC?
« Отговор #1 -: 26 Април, 2017, 12:04:49 »
На тоя човек съм дал 2 телевизора за ремонт през декември 2015....да 2015 е, не съм сбъркал. Чат пат пиша на лични, готови били, единия бил готов, другия малко му трябвало, телефона си смени, даде ми на лични друг, той пък все на гласова, по едно време се свързах, не бил в София, последно преди месец пак се свързах, пак не бил в София, като се върнел щял да ми звънне. В същия момент гледам че е активен във форума. Та има ли някой с мнение за тоя човек?

С родилни мъки си взех телевизорите. Най-напред ми даде единия, другия сега пък бил при жена му. Следващата седмица да съм минел за другия. Айде тоя път верно си удържа на думата. Та "спестих" 10 лв.....Deliya ми искаше 60 лв за ремонт на 2 телевизора, тоя чукундур 50. За 1 г. и 4 м. ми ги оправи. Защо не ги дадох на Делийски айде де.....та в тоя ред на мисли НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С CRIDLIC. Меко казано е некоректен, иначе имам други думички ама няма червена точка във форума.

Неактивен mano

  • Администратор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1303
  • Населено място: Пазарджик
  • LZ5TA
    • manofoto
Re: Някой имал ли си е работа с GRIDLIC?
« Отговор #2 -: 26 Април, 2017, 12:57:59 »
Има такива хора, аз имам един приятел който е изключителен електрончик, но по същия начин бави нещата. Иначе е много добро момче, но трябва да му седиш на главата, за да ти свърши работа на време иначе все отлага за утре, а това утре никога не идва. Разбира се ако му кажа, че ми е много спешно се активизира и върши чудеса.

Неактивен valerko

  • Блуждаещ електрон
  • *
  • Публикации: 1
  • Населено място: София
Re: Някой имал ли си е работа с GRIDLIC?
« Отговор #3 -: 27 Април, 2017, 08:45:14 »
Има такива хора, аз имам един приятел който е изключителен електрончик, но по същия начин бави нещата. Иначе е много добро момче, но трябва да му седиш на главата, за да ти свърши работа на време иначе все отлага за утре, а това утре никога не идва. Разбира се ако му кажа, че ми е много спешно се активизира и върши чудеса.
Може и при мене да се е получило същото. Още когато му ги занесох му казах, че не са ми спешни. Един ми трябваше за командировка и му казах че до април трябва да е готов, все си мислех, че от декември до април ще го оправи...не би. Та като не го оправи се принудих та купих още 2. Сега из къщи телевизори да искаш. Както и да е, жив и здрав да е, ама така не се прави.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |