| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Последни публикации

Страници: 1 [2] 3 4 ... 10
11
В Алито китайците пишат, че е стерео, но при мен звучи като моно.
Малък приемник Sanyo, при същите условия на прием, звучи като много добро стерео.
Трябва ли да се ръчка допълнително за да стане стерео или стереото е китайско и се отнася само за слушалките ? 
12
Radio 87-108MHz AM/FM Medium Wave FM 2-Band Stereo Digital Tuning Headphone Radio Kit DIY Production Teaching Parts
https://www.aliexpress.com/item/1005006718098406.html
13
           Нямам намерение да използвам радиото продължително време, просто преди малко по строго научен начин завързах с ластик към задния капак малък УКВ стерео приемник, сега остава да убия стереото с две съпротивления и да си се кефя на звука на  Филипса.
           
Този малък УКВ приемник не е ли моно ?
14
Няма Bluetoot.Това сме го коментирали преди доста време https://www.sandacite.com/forum/index.php?topic=18457.0
https://www.aliexpress.com/item/1005006718098406.html
15
Добре изглежда, браво. Този модул освен УКВ и СВ, има ли блутут?, има ли добра селективност на УКВ?
16
Интересни екземпляри :)
17
     Ето как се получи. Може да се ползва и излязъл от употреба телефон.
18
Технологии и джаджи / Re: заместител за селен M250C80
« Последна публикация от Лъчо Минков - 20 Юни, 2026, 17:44:39 »



 но май ще се наложи да взема едно шаси и да пробеам вариантите.
[/quote]
       Щом ще проЕбваш вариантите, няма начин да не стане :rofl: :rofl: :rofl:
19
Технологии и джаджи / Re: Стабилизатор от 0 волта до 5 волта
« Последна публикация от shri - 20 Юни, 2026, 17:43:55 »
Да момчета това ще да е LT3080. "Аз казах"-Цезар.
Благодаря за идеите. Съжалявам че не мога да ви дам повече подробности за устройствата фирмена тайна. Общо казано електронни термометри ама дето струват много пари. И понеже бордовете идват от китай изработени. Получава се така, че нови бордове работят с голяма грешка или въобще не работят. Та моята задача е да ги връщам към живот и откривам повредите. Мисля варианта с този стабилизатор за елегантно решение и със многооборотен тример ще заспи. Е цената 5,40 добре аз ще изработя едно две неща.  :drinks:
20
Технологии и джаджи / Re: Стабилизатор от 0 волта до 5 волта
« Последна публикация от veso74 - 20 Юни, 2026, 15:51:46 »
Цитат
LT3080 - Adjustable1.1A Single Resistor Low Dropout Regulator
- Output Adjustable to 0V
но цената ...
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |