11
Ремонт, схеми, документация и литература / Re: "PHILIPS 470A", реставрация
« Последна публикация от Radio208 - Вчера в 11:13:34 »В Алито китайците пишат, че е стерео, но при мен звучи като моно.
Малък приемник Sanyo, при същите условия на прием, звучи като много добро стерео.
Трябва ли да се ръчка допълнително за да стане стерео или стереото е китайско и се отнася само за слушалките ?
Малък приемник Sanyo, при същите условия на прием, звучи като много добро стерео.
Трябва ли да се ръчка допълнително за да стане стерео или стереото е китайско и се отнася само за слушалките ?
Начало
Активни теми
Търси
Вход
Регистрация
Последни публикации
