61
Ремонт, схеми, документация и литература / Re: "PHILIPS 470A", реставрация
« Последна публикация от Лъчо Минков - 16 Юни, 2026, 19:38:49 » Благодаря за съвета, ама в нашата махала такова животно мегер НЕма. Имам няколко апарата, които дават фаза на шаси при определено положение на щепсела. Работят си с години и нищо им няма. Филипса е бакелит не е опасен за пипане. Ще го включвам рядко, така че за сега няма проблем, да видим колко ще издържи 80 годишно радио.
Начало
Активни теми
Търси
Вход
Регистрация
Последни публикации
Ще пия Една бира няколко пъти.