| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Букса захранващ кабел транзистор Селена  (Прочетена 1461 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен moreg

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 23
  • Населено място: София
Здравейте, имам един транзистор селена на който липсва буксата на захранващия кабел. Може ли някой да ме насочи къде мога да си намеря такава букса? С три женски пина е и един прав прорез :)
Предварително благодаря.

Неактивен lz2xl

  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3518
  • Населено място: Варна
Re: Букса захранващ кабел транзистор Селена
« Отговор #1 -: 28 Септември, 2017, 22:57:50 »
Ще бъде добре такива питания да се слагат в подходящия раздел.Този "Персонални компютри, игрови приставки и друга стара електроника за забавление" не е най подходящия за тази цел.Това за протокола както се казва.Местя темата в подходящ раздел.По този повод вече дискутираха във форума и има един пост тук https://www.sandacite.com/forum/index.php?topic=6081.15
Гледам от София сте,не е минало много време.Може да имате късмет.
Здравейте колеги!Такива захранващи кабели (Селена B 216 ) има на Женския пазар по средата в едно малко магазинче.Има избор на кабел и букса - бял и черен.Цената е 5 лв.Продавачът твърдеше,че са оригинални и първоначално ми извади бял с бяла букса (ако не греша такъв е оригиналния),но след минута отвори една кутия,пълна с бели и черни букси и каза,че може да сложи каквато искаш букса на цвят.Питах го дали може да ми продаде само буксата (кабели с щепсел имам) и каза,че само буксата е 4 лв. :hi:

Неактивен moreg

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 23
  • Населено място: София
Re: Букса захранващ кабел транзистор Селена
« Отговор #2 -: 28 Септември, 2017, 23:54:28 »
Намерих си букса :)

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |