| Начален сайт Сандъците  | "Библиотека Сандъците" | МОЖЕ ДА ПОДКРЕПИТЕ ФОРУМА С ДАРЕНИЕ >ТУК<

Автор Тема: Некоректни потребители  (Прочетена 29639 пъти)

0 Потреб. и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен shri

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 890
  • Населено място: Германия Берлин
  • LZ2IX
Re: Некоректни потребители
« Отговор #45 -: 11 Септември, 2016, 08:21:41 »
Аз също съм купувал от бенгата и няма проблеми. Последно август ми прати човека едни платки. Можеби трябва да си изясните нещата лично между вас, а не в подобни теми. Както казват хората. "На вкус и на цвет товаришчи нет" Хайде заравяйте тумахавките.  :flag_of_truce: :) ;) :D :drinks:
Денят е прекрасен, забеляза ли го!

Неактивен ditronix

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 421
  • Населено място: Провадия
Re: Некоректни потребители
« Отговор #46 -: 11 Септември, 2016, 08:58:50 »
Пояснявам за лампите, които Димитър купи. Те не бяха мои, а на познат колега. Имаше в темата снимки, абсолютно точно описание за състоянието им. От първата пратка имало дефектна лампа- нова, неработила. Добре, казах му, че проблеми няма, или ще се върнат парите, или може да бъде заменена с друга. Избра замяната, защото искал още лампи. Изпратих ги, като стойността на повредената беше приспадната. И какво се случи? Пак имало дефектна лампа- прекъснало отопление. Да, ама аз и колегата мерихме отопленията на всички ползвани лампи и прекъснало нямаше. ОК, приех и тази рекламация, защото наистина Димитър взе доста лампи- няма как да го отрека. Пак го питах как ще го компенсираме. Реши да вземе още лампи, колегата междувременно изрови от архивите си нови попълнения. Речено- сторено, изпратих и третата поръчка. И вече вероятно се досещате, че отново имаше дефектна лампа в нея- пак от ползваните. И ми писа, че освен с дефектни лампи съм го бил набутал и с още транспортни разходи. Е това е. Ами Аз мога да му препоръчам на Димитър да започне да играе ТОТО. С този негов късмет. От лампите на колегата в крайна сметка не остана почти нищо, всичко бе купено. Кой взе по 2-3, кой повече, а един колега не помня от де- повече от 50 наведнъж! Никой не се обади да се оплаче от нищо! Как от тук нататък аз да искам да кореспондирам с Димитър? Не виждам никаква злоба в себе си, няма и за какво да злобея, но всичко това ме изнервя. Доста колеги са вземали от мен разни работи, и аз съм купил доста неща- никога не е имало проблеми с никой!
DRL  модули за всички видове автомобили!

Неактивен origo

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3509
  • Населено място: София
Re: Некоректни потребители
« Отговор #47 -: 11 Септември, 2016, 10:14:41 »
Еми в такъв случай колега трябва вероятно да ти поднеса моите най-искрени извинения че съм така некоректен към теб да ми се падат все дефектни лампи. Или може би аз не знам как да ги използвам? Както и да е, тук темата с лампите няма нищо общо и не знам защо колегата изобщо я повдигна за мен тя е приключена.
По отношение на бенгата - просто за мен е ненормално човек с когото сме си общували години наред и никога не е имало спор или някаква караница и разногласия изведнъж просто изобщо да не ми отговаря. И да, и аз бих искал да се бяхме разбрали лично а не по темите, но как да се разбера лично като не ми отговаря на ЛС а друг начин за контакт той не посочва?
И сега е абсолютно безсмислено да продължавате да попълвате списъка колко е коректен и кой какво е купил от него. Аз съвсем ясно съм написал че той на мен НИКОГА нищо не ми е продал, и даже никога почти не ми е отговорил на запитвания по негови обяви. Не коментирам глобалното му отношение а казвам че СПРЯМО МЕН човека се държи много неадекватно и некоректно без дори да даде някакво обяснение за това. Ето ditronix казва че не иска вече да си търгува с мен защото му купувам все дефектните лампи :) но с Бенгата нещата стоят по съвсем различен начин.
Обаче трябва аз да съм черната овца в случая, както винаги, но нищо аз съм тук с по-висша цел която може би убягва на някои от съфорумниците а и доста от тях вероятно не я дооценяват. То един ден диелектрика на кондензатора казва цък и пробива, така и аз един ден като ми писне само да давам съвети и да влагам от свободното си време в тоя форум като в замяна получавам такова отношение и ще престана да го посещавам. То си се трупа, като достигнем пробивното напрежение ще прецъка и тва е. Но моля да се отбележи - знаех че резултата от моето писане с цел изясняване на въпроса с бенгата ще бъде такъв.  Не мога да разчитам на грам разбиране. Не можеше просто да остане темата без коментар ами веднага викнахте срещу мен, макар че вие на мое място щяхте да направите същото. Така че тоя бенга за мен си е наистина жив дявол, както казваше че означава никнейма му на времето.
Няма нищо по хубаво от старите телевизори, особено за хората които обичат да прекарват свободното си време зад телевизора а не на канапето пред него :) ... и когато вече за нищо не стават пак може да им се намери приложение :D ....

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Некоректни потребители
« Отговор #48 -: 11 Септември, 2016, 11:34:38 »
Колеги, темата стана "ИСКРЕНО И ЛИЧНО".
Ще помоля занапред лични проблеми да си ги решавате по друг начин, а тук да докладвате за Некоректни потребители с конкретни примери от раздел "Купувам-Продавам-Заменям" в нашият форум.



Неактивен Лъчо Минков

  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 1124
  • Населено място: София
Re: Некоректни потребители
« Отговор #49 -: 11 Септември, 2016, 11:55:28 »
                    В изчистени сюжетни линии," искрено и лично" Ориго иска да са си приятелКИ с Бенгата, но последния не иска. За съжаление тук не може да се помогне от страна на Централния комитет на Партията, а даже и лично др. Живков. :rofl: :rofl: :rofl:

Неактивен ditronix

  • Квантов електрон
  • ***
  • Публикации: 421
  • Населено място: Провадия
Re: Некоректни потребители
« Отговор #50 -: 11 Септември, 2016, 13:07:19 »
Ами насила хубост не става! GABO  е прав, но цялата дискусия я започна Димитър. Нищо не е купил от човека, но в един момент решава да го вкара в темата за некоректни потребители! Няма основание за това според мен! Ако беше посочил мен-да! Аз не твърдя, че той лъже. Може и така да се е случило с  лампите ,да, с новата лампа от снимките му се вижада, че наистина гетерът изглежда необичайно, но другите бяха работили и никога не съм твърдял, че са изрядни. Проверих отопленията и толкова, това можех да направя. Не съм настоявал той да купува отново, предложих да възстановя парите и двата случая. Вероятно администраторите трябва да разчистят темата от излишните мнения и тя да си придобие вида, който трябва да има! Съжалявам, ако съм нарушил правилата и моля да бъда извинен за това. Колкото до висшите ни цели- аз такива нямам и не мисля, че мога да претендирам за такива!
DRL  модули за всички видове автомобили!

Неактивен ian

Re: Некоректни потребители
« Отговор #51 -: 12 Февруари, 2018, 19:10:29 »
Здравейте, колеги!

Преди няколко дни си поръчах няколко лампи от Simo 72 от тази обява:

https://www.sandacite.com/forum/index.php?topic=11284.msg79239#msg79239

Когато дойде пратката бях на работа и изпратих баща ми да я вземе за да не я бавя.
Когато обаче я отворих се оказа, че две от лампите, които бях поръчал 6С4С ги няма, а вмести тях имаше други две лампи с изтрити надписи, които обаче изобщо не приличаха на 6С4С!
Изпратих ЛС на потребителя Simo 72 - не отговаря!
Звънях му на телефона от друга негова обява, който е дал 0895908083 - не си вдига телефона.
Звънях му на тел. от товарителницата в Еконт 0878747038 - също не вдига.
В товарителницата: 137669185 е посочен с име Симеон Тотев.
Съмнявам се, че ще бъдат взети някакви мерки срещу това лице, но поне да сте предупредени!
За мен той е абсолютен мошеник и измамник!

Поздрави!

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Некоректни потребители
« Отговор #52 -: 12 Февруари, 2018, 19:52:18 »
Вземаме мерки в момента.
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен lager

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 903
  • Населено място: село Обидим, обл Благоевград, общ. Банско
Re: Некоректни потребители
« Отговор #53 -: 12 Февруари, 2018, 20:42:14 »
Преди около месец аз бях излъган от същия търгаш ,беше ми пратил по-малко лампи , а 6П3С бяха издухани, една глътнала въздух. Пуснах снимки тук и всички колеги ги видяха, предупредих че този е измамник,но явно не се е обърнало внимание.Според мен администраторите трябва да го спрат за да няма други измамени.Между впрочем жена му ги движи нещата , макар че си нямала понятие от лампи, стари ,нови и т.н.

Неактивен Pichaga933

  • баш Пич
  • Глобален модератор
  • Адронен колайдер
  • *****
  • Публикации: 3307
  • Населено място: София
Re: Некоректни потребители
« Отговор #54 -: 13 Февруари, 2018, 14:38:12 »
Мерките са взети и матряла е отрязан по размер.  8)
Форум Сандъците Forum Sandacite
http://www.sandacite.com

Неактивен ian

Re: Некоректни потребители
« Отговор #55 -: 13 Февруари, 2018, 16:22:51 »
 :good:

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 594
Re: Некоректни потребители
« Отговор #56 -: 27 Април, 2018, 08:56:08 »
Пиша ,за да ви предпазя от некоректен продавач.От Свиленград е и се казва Красимир Колев Христов.Това че си крие телефона трябваше да ми светне лампичката.Не е член на нашия форум.

Неактивен chav_chav

  • Квантов генератор
  • ****
  • Публикации: 594
Re: Некоректни потребители
« Отговор #57 -: 01 Май, 2018, 17:34:13 »
Абе що за хора.Пита те за цена.Казваш му.Ама не може ли 5 лв по-малко.Казвам не,и тоя почва да обижда.Потребител 1714648.

Неактивен Gabo

  • Злодей
  • Администратор
  • Квантов генератор
  • *****
  • Публикации: 635
  • Населено място: Пазарджик
Re: Некоректни потребители
« Отговор #58 -: 01 Май, 2018, 21:35:25 »
Колега, потребител с име като номера който си дал - Няма в нашия форум :-)
(отделно, че и предишният от който се оплакваш също не е член, та не знам защо го коментираш тук, но карай)

Неактивен mbg

  • Насочен електрон
  • **
  • Публикации: 21
Re: Интересен казус с нашия съфорумник Bengata
« Отговор #59 -: 03 Юни, 2018, 23:47:30 »
Здравейте, искам в това мнение да ви запозная с исторята на моето „познанство“ с Бенгата. За пръв....

Погледнах темата, виждам какво става...

Първо, никой не ти е длъжен. Щом го познаваш, имаш му телефона, можеш да му звъннеш, както аз направих преди време - понеже липсваше телефон в обявата. Поради лични причини беше зарязал форуми, хобита и какво ли още не. В един момент е дал профила си на свой колега от работата или приятел, не помня точно, да пуска обяви в аудио форума. Там се изисква да имаш регистрация на еди-колко си време и 50 поста ако не се лъжа, за да можеш да пускаш обяви. И от там идва цялата драма с него.

п.п. и аз съм купувал от "бенгата" - коректен е.

 

ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ

Начален сайт "САНДЪЦИТЕ" Библиотека "Сандъците"
ОТГОВОРНОСТИ: Всички мнения във ФОРУМА са лични мнения на техните автори и не отразяват официалното становище на собствениците му.
   Copyright: Освен ако не е посочено друго, съдържанието на този сайт е лицензирано под:
  Creative Commons Attribution License.
  Текстът на договора за ползване на български
Copyright © 2011 - Сандъците - сайт и форум за стара електроника - За контакти  

Партньори:  | Форум за конспирации, уфология и мистика | Кактус БГ |